-
[ALL B5] Gdy dodaje gazu słysze szumy w CB - problem
U mnie President JohnnyII. W punkcie gdzie zakładałem, gość się bardzo śpieszył, chyba trzeba będzie podjechac w tygodniu na jakąś regulację...
-
[ALL B5] Gdy dodaje gazu słysze szumy w CB - problem
Mam tak samo, radio zamontowane od tygodnia, tylko mi tak szum nie przeszkadza. Słychać też przy włączeniu wycieraczek.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Sprawdzał ktoś, czy CB wpływa na zużycie paliwa? Od tygodnia czasu mam Presidenta Johnny2 + antenę Iowa i zastanawiam sie właśnie jak pobór mocy wpływa na obciążenie silnika.
-
Wybór CB radia :)
Witam. Chce do autka zainstalować CB, z lewej strony od strony kierowcy, w schowku pod kierownicą. Nie wiem jednak, co dobrać do wielkości tej półeczki, a nie chcę sprawdzać w sklepie X modeli( zastanawiam sie nad zakupem w sieci). Ma ktoś może w swojej a6 zainstalowane tam właśnie radio? Jeżeli tak to jaki model i jak się sprawdza? Interesuje mnie coś w przedziale 250-500 zł.
-
AC i autko >10lat
Jest tez uniqa, ale ciężko z odszkodowaniami u nich. Właśnie walczę o kasę za skradzione halogeny+ramki...
-
Problem z anteną - nie chowa się.
Witam. Ostatnio w aucie przy włączaniu i wyłączaniu radia (gdy wysuwała się i chowała antena) słyszałem wyraźnie jakiś chrobot. Następnie kilka dni auta używał ktoś inny i teraz antena nie chce się do końca schować. zakładam, że nie jest to wina użytkowania, tylko jakaś awaria spowodowana wiekiem. Czy ktoś miał może podobną sytuację? Dziękuję za odpowiedzi.
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Dzięki za obie odpowiedzi, sprawdzę zaraz po wyjściu z pracy. Pozdrawiam.
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Witam. W autku mam klimatyzowany schowek.Niestety nie bardzo wiem, gdzie ma sie on znajdować. Może ktos napisać który to i na jakiej zasadzie ma być w nim inna temperatura niz w aucie?
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
Ja kupiłem autko z już wymienionym olejem i jest ok. Troche czytałem o tym na necie i generalnie takie wnioski: 1.Audi nie zaleca wymiany, ale dlatego, że bardziej opłaca się im remontować skrzynię niż zmieniać olej 2. Olej w skrzyni pracuje, po jakimś czasie jest tam sporo drobin metalu z pracujących elementów, które nie wpływają korzytnie na jej żywotność 3. Zdarza się, że po wymianie coś się w skrzyni psuje - to chyba kwestia jakości wykonania usługi i umiejętności+wiedzy mechanika Generalnie, ja mam zmieniony olej i też kiedyś zmienię, bo jest ok.
-
[B5 1,6] Nie ma mocy szarpie
U mnie już ponoć jasne co. Sonda. Wieczorem jak auto sprawdzę to się upewnię.
-
[B5 1,6] Nie ma mocy szarpie
Jak mi siadła sonda, to i na benzynie była różnica (choć faktycznie mniejsza). A spalanie było jak w czołgu.
-
[B5 1,6] Nie ma mocy szarpie
Szczerze to nie sprawdzałem, ale auto było 2 tygodnie temu na przeglądzie u gazownika I nie było żadnych problemów. Nawet go nie pytałem co zrobił w ramach serwisu, bo zawsze było ok. Aż jestem ciekaw (mam nadzieję, że taniej w naprawie) przyczyny awarii...
-
[B5 1,6] Nie ma mocy szarpie
Autko było u mechanika i ten nic nie znalazł (sprawdził sondy itd). Zawiózł je więc do swojego znajomego gazownika(ale nie mojego stałego serwisanta z Wrocławia) i ten stwierdził, że coś nie tak z programem sterującym. Przeprogramował komputer, niestety nic to nie dało. Najpewniej w piątek autko pojedzie do serwisu do Wrocławia, zobaczę co tam powiedzą i napiszę. Na benzynie nie ma żadnych problemów z jazdą.
-
[B5 1,6] Nie ma mocy szarpie
Akurat wczoraj miałem to samo i dziś auto już u mechanika. Dotankowałem butlę do pełna, ale objawy nie minęły. Momentami autko zachowuje się normalnie, a na benzynie kłopotów nie ma. A w tamtym tygodniu było na przeglądzie u gazownika. Dziś już jest u mechanika, dam znać jak będzie diagnoza (dodam, że to objawy z forda- zwykła instalacja, w audi sekwencja sprawuje się świetnie).
-
[B5 2.6] Podczas przelaczania na gaz szarpie...
Nie wiem. To był zwykły przegląd, jak co 10k. W każdym razie pomogło.
Surfer
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta