-
[B5 1Z] Czy skrzynia od benzyny pasuje do TDi ?
A czy skrzynia od 1.8T bedzie pasowala do 1.8 bez turbo?
-
Urządzenie diagnostyczne czy to wystarczy?
Wiem że jest napisane ale chodzi mi czy ktoś miał z tym do czynienia i nie zawsze ufam temu co jest opisane , chce kupić sprzęt który nie muszę podłanczać do laptopa (bo niemam)
-
Urządzenie diagnostyczne czy to wystarczy?
Witam,chcem kupić ten sprzęt dla prywatnych potrzeb AutoMax281 CAN.DIAG.VW/AUDI/SEAT/SKODA i nie wiem czy to dobre czy bubel, chodzi mi o np. czy zaadoptuje tym przepustnice,czy wykasuje błędy typu ABS,AIRBAG ABS.Prosze o opinie, z gór5y dziękuje http://moto.allegro.pl/item223309157_automax281_can_diag_vw_audi_seat_skoda_1988_2007.html
-
malowanie calego auta
Witam,myślę że za 2000zł bedzie problem ze znalezieniem warsztatu tym bardziej że mówisz o zmianie koloru. Koszt samej bazy (perły) to około 200zł za 1l, a trzeba około 3l, plus lakier bezbarwny około 80zł za 1l też trzeba około 3,5l , klaru idzie zawsze więcej.Mowa o lakierach RM. A gdzie reszta materiałów podkład,szpachel,podkład itp.Nie wierze że masz igłe auto,matujesz lakierujesz.Wolałbym dołorzyć i zrobić to dobrze.Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Paląca sie kontrolka (!)
Dzięki za podpowiedz w piątek jestem umówiony na VAG-a.Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Paląca sie kontrolka (!)
Styki przy zbiorniczku wyczyściłem,nie pisałem wcześniej bo nie myślałem że to morze mieć związek ale pali mi się równiez ABS,AIR BAG,(!), gdy przekręcam stacyjke są jakieś trzy sygnaly.Czytałem że aku. słaby ale u mnie po dwóch dniach pali normalnie.
-
[B5 ADR] Paląca sie kontrolka (!)
Do klocków nie jest ta kontrolka (p)
-
[B5 ADR] Paląca sie kontrolka (!)
miga cały czas podczas jazdy, dodam że płyn w chłodnicy też jest ok
-
[B5 ADR] Paląca sie kontrolka (!)
płyn jest wporządku
-
[B5 ADR] Paląca sie kontrolka (!)
Witam wszystkich forumowiczów,kupiłem niedawno auto i cały czas miga czerwona kontrolka (!), niewiem od czego to jest , słyszałem że objawem tego jest zbyt mała ilość płynu hamulcowego, lub uszkodzony czujnik przy tym zbiorniczku. Proszę o podpowiedz gdyż strasznie mnie to denerwuje. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sory ale pierwszy raz pisze na tym forum ,pomyliłem działy i niewiem jak to wykasować Spokojnie moderatorzy pomogą/usuną [spedyt]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów,kupiłem niedawno auto i cały czas miga czerwona kontrolka (!), niewiem od czego to jest , słyszałem że objawem tego jest zbyt mała ilość płynu chamulcowego, lub uszkodzony czujnik przy tym zbiorniczku. Proszę o podpowiedz gdyż strasznie mnie to denerwuje. Pozdrawiam
grabek xxx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta