Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabek xxx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabek xxx

  1. A czy skrzynia od 1.8T bedzie pasowala do 1.8 bez turbo?
  2. Wiem że jest napisane ale chodzi mi czy ktoś miał z tym do czynienia i nie zawsze ufam temu co jest opisane , chce kupić sprzęt który nie muszę podłanczać do laptopa (bo niemam)
  3. Witam,chcem kupić ten sprzęt dla prywatnych potrzeb AutoMax281 CAN.DIAG.VW/AUDI/SEAT/SKODA i nie wiem czy to dobre czy bubel, chodzi mi o np. czy zaadoptuje tym przepustnice,czy wykasuje błędy typu ABS,AIRBAG ABS.Prosze o opinie, z gór5y dziękuje http://moto.allegro.pl/item223309157_automax281_can_diag_vw_audi_seat_skoda_1988_2007.html
  4. Witam,myślę że za 2000zł bedzie problem ze znalezieniem warsztatu tym bardziej że mówisz o zmianie koloru. Koszt samej bazy (perły) to około 200zł za 1l, a trzeba około 3l, plus lakier bezbarwny około 80zł za 1l też trzeba około 3,5l , klaru idzie zawsze więcej.Mowa o lakierach RM. A gdzie reszta materiałów podkład,szpachel,podkład itp.Nie wierze że masz igłe auto,matujesz lakierujesz.Wolałbym dołorzyć i zrobić to dobrze.Pozdrawiam
  5. Dzięki za podpowiedz w piątek jestem umówiony na VAG-a.Pozdrawiam
  6. Styki przy zbiorniczku wyczyściłem,nie pisałem wcześniej bo nie myślałem że to morze mieć związek ale pali mi się równiez ABS,AIR BAG,(!), gdy przekręcam stacyjke są jakieś trzy sygnaly.Czytałem że aku. słaby ale u mnie po dwóch dniach pali normalnie.
  7. Do klocków nie jest ta kontrolka (p)
  8. miga cały czas podczas jazdy, dodam że płyn w chłodnicy też jest ok
  9. płyn jest wporządku
  10. Witam wszystkich forumowiczów,kupiłem niedawno auto i cały czas miga czerwona kontrolka (!), niewiem od czego to jest , słyszałem że objawem tego jest zbyt mała ilość płynu hamulcowego, lub uszkodzony czujnik przy tym zbiorniczku. Proszę o podpowiedz gdyż strasznie mnie to denerwuje. Pozdrawiam
  11. Sory ale pierwszy raz pisze na tym forum ,pomyliłem działy i niewiem jak to wykasować Spokojnie moderatorzy pomogą/usuną [spedyt]
  12. Witam wszystkich forumowiczów,kupiłem niedawno auto i cały czas miga czerwona kontrolka (!), niewiem od czego to jest , słyszałem że objawem tego jest zbyt mała ilość płynu chamulcowego, lub uszkodzony czujnik przy tym zbiorniczku. Proszę o podpowiedz gdyż strasznie mnie to denerwuje. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.