Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Czy skrzynia od benzyny pasuje do TDi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wysiada mi skrzynia i musze kupić inna a patrzyłem na allegro to ceny gdzie pisze że od tdi to mają sie około 1000 zł a jak pisze ze od benzyny to da sie wyrwac za około 500 to duża różnica . Dlatego pytam

Opublikowano

nie pasuje inne przełożenia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ale wogóle nie da się założyć ?

Opublikowano

W ogóle to powinno, ale jak chcesz tym Kolego później jeździć?

Opublikowano

generalnie skrzynia pasuje bez problemu, ale jak kolega mówi przełożenia są różne.

Spójrz, w DIESEL-u przy 5000obr na piątym biegu mamy kolo 180km/h-190km/h.

a w benzynie do takiej samej prędkości potrzebujemy 6000-7000obr na min.

Wiec jakbyś założył skrzynie od benzyny do diesel-a to prędkość max wyniosła by pewnie kolo 150km/h.

Pewnie przy 60km/h musiałbyś jechać na 4 biegu kolo 3000obr/min.

Opublikowano
  • Autor

aha to dzieki szkoda będzie trzeba wydac . a może ma ktoś tania i dobrą na sprzedaż ?

Opublikowano

aha to dzieki szkoda będzie trzeba wydac . a może ma ktoś tania i dobrą na sprzedaż ?

Nie to żebym reklamował ale za 650zł masz skrzynie w Suchedniowie (gość się tylko w tym specjalizuje) oczywiście starą musisz oddać ;-)

Z tego co wiem to za 50 zł jest mozliwośc transportu kursowymi busami ;-) i wtedy wcale na skrzynię nie czekasz, tylko bierzesz naporawioną i oddajesz swoja..

Masz tu telefon i dzwoń:781315643 -> pan bardzo miły

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i pamietaj później o dobrym i właściwym oleju do skrzyni :wink4:

Opublikowano

A czy skrzynia od 1.8T bedzie pasowala do 1.8 bez turbo?

Opublikowano

Według danych technicznych z audiklub.org skrzynia od 1.8 rózni się od tej z 1.8T tylko przełożeniem 3 biegu. W 1.8 masz 1.429, w 1.8T 1.300.

Opublikowano

Tak się zastanawiam, czy jest możliwość zmiany przełożenia jednego biegu na inne? Rozważam zmianę 5. biegu na typowy nadbieg, żeby w środku było ciszej...

Opublikowano

Tak się zastanawiam, czy jest możliwość zmiany przełożenia jednego biegu na inne? Rozważam zmianę 5. biegu na typowy nadbieg, żeby w środku było ciszej...

tylko przy każdej górce będziesz musiał redukować , bo z obrotów będzie spadał.

Opublikowano

tylko przy każdej górce będziesz musiał redukować , bo z obrotów będzie spadał.

Wiem, że mogą być takie skutki, ale mnie interesuje czy da się to zrobić. W tym momencie miedzy 4. a 5. biegiem mam 15% różnicy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.