-
[B5 AFN] Brak Mocy - Pomoc z diagnozą
ja? po odpaleniu wskakiwał na sekundkę na ok. 2000obrotów. i potem jechał normalnie aż mu się zeswiksowało i przyśpieszał jak żółw. po zgaszeniu znów podskok obrotów itd itd. dużo wcześniej tylko zanikała moc i nie było reguły po ilu kilometrach i co ile dni, później dołączyły skoki obrotów przy odpalaniu
-
[B5 AFN] Brak Mocy - Pomoc z diagnozą
trochę późno ale dla innych. U mnie przy takich objawach był walnięty zawór odcinający paliwo. radzę najpierw rozebrać i przeczyścić. najpierw kupiłem a potem zobaczyłem co z czym. W starym nazbierało się opiłków i się blokował
-
[B5 1Z] Żaróweczki w liczniku - jakie?
witam w liczniku z fisem są: - 2szt. 24v/1,2W (siwe) - 8szt. 12/1,2W (czarne) - 7szt. 12v/1,1w (pomarańczowe) - 1szt. 12v/2,0w (jasno zielona) + 6szt. zwykłych (czarnych, nie pamiętam czemu sobie zapisałem zwykłych :>)
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
i tutaj http://dido.win.pl/sklep/index.php?cPath=21_25
-
[B5 ABC] Strasznie szumi z tyłu - okolice prawego kola - co to moze być ?
sprawdz klucki i tarcze
-
Ranking awaryjności
http://www.uzywane.mojeauto.pl/raport2006/ może tu ci sie uda
-
Strefa Śmiechu
http://auto.gazeta.pl/auto/51,48316,5148030.html?i=0
-
[B6 BFB] Po jakim przebiegu należy wymienić rozrząd ?
może masz jakichś kumpli albo ich znajomych mechaników co mogą ci wymienić? części też można z polski ściągnąć. ja tak robie jak nie mam wyboru i wiem czym jeżdze :th:
-
Strefa Śmiechu
http://klipps.no/krabbefart/
-
Strefa Śmiechu
koleś do kolesia: - człowieku ile śniegu musiała zjeść twoja matka, żeby urodzić takiego bałwana?
-
Auto Show - Minneapolis 2008
trzeba było tu powrzucać R8 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2970.msg328068#new :gwizdanie:
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
tomi76 jak tam ze światełkiem wykończyłeś i zamontowałeś?
-
Nasza Klasa - profil klubu
Arkadiusz kołkiewicz - Kozienice
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/film/55800/Zabojczy_smiech http://www.maxior.pl/film/90822/Zabojczy_smiech_dziecka[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 22:04 _________________________________________________http://www.maxior.pl/film/89526/Koles_nasladuje_odglosy_samochodow
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
wszystko jest wpożądku tak jak powinno być, pedał opada
arkolek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta