-
[B5 ABC] 2.6 V6 problem jaki olej
ja leje Castrol 10w/40, wymieniam co 10 tys km i nic nie dolewam i tak chyba powinno byc na bagnecie z prawie maximum spada do minimum i wtedy wymiana czyli co okolo 10 tys przebieg ponad 250 tys km pozdrawiam
-
[ALL] Różnice w wymiarach (miejsce w środku) Audi A4 Avant '96 a '02
wiatm mam pytanie- czy mozecie powiedziec czy a4 z 2002 roku jest wieksza w srodku od ar z 1996 r ?? najbardziej chodzi mo o miejsce na nogi z tylu bo w a4 z 96 roku jest bardzo malo dzieki za odpowiedz
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
dzieki, pozdro
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
z tego co wiem to wystarczy lekko opuscic kolumne i wyciagnac srube z gornego wahacza i to wszystko. nie wydaje mi sie zeby trzeba bylo ustawiac zbierznosc na nowo. Ale moze jest tu ktos kto wie to na 100% ???? z gory dzieki za pomoc
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
dokladnie chce tak zrobic teraz tylko czekam na paczke z polski z wachaczami i kluczami i beda to robil. pozdrawiam
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
gdybym byl w Polsce to bym to zrobil ale w chwili obecnej jestem w holandi a tu w warsztacie wymiana tych dwoch gornych wahaczy z jednej strony to koszt 420€ wiec to duzo a musze jakos jezdzic a za kilka dni sam se wymienie i koszt to bedzie o wiele nizszy pozdro
-
[B5 ABC] Klekotanie zaworów po wymianie oleju?
moze to w czyms pomoze, artykul o rozrzadzie http://www.swiatek.com.pl/regeneracja1.htm pozdro
-
[B5 ABC] Klekotanie zaworów po wymianie oleju?
ja zawsze wlewam rowniutkie 5 litrów i mam rowne maximum (o ile pamietam w ksiazce tez jest napisane 5 litrow) i po 12 tys km mam prawie minimum i wymieniam olej pozdrawiam
-
[B5 ABC] Kształt wahaczy
mam pytanie czy wahacze przednie górne z a4 1.8 różnią sie kształtem (właściwościami) od wahaczy z a4 2.6 ??? czy pojemność nie ma wpływu na kształt i właściwości??
-
[B5 ABC] Wymiana górnych wahaczy - porady
dziekuje za pomoc
-
[B5 ABC] Wymiana górnych wahaczy - porady
wiatam mam pytanie co bedzie mi dokladnie potrzebne do wymiany gornych wachaczy z przodu ?? jestem w holandi i tu za wymiane dwoch gornych wachaczow z jednej strony chca 415 euro wiec wymieniam sam i wstepnie chce sie zorientowac co dokladnie musze sobie dostarczyc do holandi z polski, z gory dziekuje za info pozdrawiam ps. chce na krotki okres zalozyc zwykle wachacze z allegro za 40 zl za sztuke - wytrzymaja z 10 tys km ?? (drogi sa tu idealne) ?????
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
i co sie stalo w aucie kolegi ?? jakies powarzne uszkodzenia ??
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
a jakie jest prawdopodobienstwo ze ten wachac sie rozpadnie ?? luzy sa spore, ale podczas jazdy jest ok, tylko jak kopne w kolo to czuc ten luz
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
kuzyn ma sklep motoryzacyjny i jak kupywalem to polecil mi kayaba a np sachsa odradzal bo mial duzo zwrotow i reklamacji, mam o 40 mm obnizony zawias i zrobilem 20 tys km na kayaba i jes super (te 20 tys to ostra jazda po drodze w stanie typowo polskm czyli ......) pozddro
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
a co moze sie stac jezeli sie rozpadnie ten wahacz ?? tylko jeden gorny ma taki luz (gorny przod od posazera)
kkuba83
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta