Jump to content
IGNORED

[B5 ABC] Klekotanie zaworów po wymianie oleju?

greg2,6q
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatnio wymieniłem olej i zaczęły klekotac mi zawory. Czym to może byc spowodowane? Autko w Niemczech jeździło na półsyntetyku firmy LM, a teraz wlałem Mobila 10W 40

ile dolałes oleju sprawdz czy masz taki stan jak trzeba 4 litry równe ma byc

ja zawsze wlewam rowniutkie 5 litrów i mam rowne maximum (o ile pamietam w ksiazce tez jest napisane 5 litrow) i po 12 tys km mam prawie minimum i wymieniam olej

pozdrawiam

kurde panowie pomyłka !!! 5 litra zawsze! 4 litra banka i jeden 1 litra ehh

moze to w czyms pomoze, artykul o rozrzadzie

http://www.swiatek.com.pl/regeneracja1.htm

pozdro

Dobry artykuł, ale przed wlaniem oleju było wszystko oki, silnik bardzo cicho i równo pracował. Silnik ma 170 tyś. przebiegu

Brat w swoim mitsubishi też ostatnio wymieniał olej i podobny efekt jak u mnie, powiedziano mu że po wymianie oleju tak czasem bywa??? :mysli:

Nie napisales czy wyminiles tez filtr oleju. Bo jak kupiles jakis zamiennik bez zaworka w srodku,to tak sie bedzie dziac. Musi byc zaworek w srodku filtra.

Wymieniłem filtr oleju, niemieckiej firmy dokładnie nie pamiętam jakiej, jutro postaram sie sprawdzic. A jak teraz sprawdze czy ten filtr ma zaworek???

Nie napisales czy wyminiles tez filtr oleju. Bo jak kupiles jakis zamiennik bez zaworka w srodku,to tak sie bedzie dziac. Musi byc zaworek w srodku filtra.

zaworek w filtrze oleju? ogladalem knehta , filtrona i mann cale blaszane i do czego ten zaworek? ;(