Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg2,6q

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg2,6q

  1. greg2,6q odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Fajny spocik, fajna atmosfera, miło było poznac wszystkich no i do następnego. Pozdrowienia
  2. greg2,6q odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja sie pisze na czwartek, Pozdro :th:
  3. greg2,6q odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kolego SEB-A4 kiedy możemy sie spodziewac jakiegoś spotu, myślałem że może w ten wtorek uda sie cos zorganizowac...?
  4. Wymieniłem filtr oleju, niemieckiej firmy dokładnie nie pamiętam jakiej, jutro postaram sie sprawdzic. A jak teraz sprawdze czy ten filtr ma zaworek???
  5. Polecam GY F1 miałem na poprzednim autku i sprawowały sie super :th:
  6. Te lampy są super
  7. Te lampy do sedana są OK, ale te do avanta :thumbdown:w avancie najładniejsze są orginały przynajmniej ja tak sądze. Pozdro
  8. greg2,6q odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy ktoś z Łodzi wybiera sie może do Sobieszewa na zlot w sierpniu?
  9. Jak to AUDI... zawsze piękne!!!
  10. Dobry artykuł, ale przed wlaniem oleju było wszystko oki, silnik bardzo cicho i równo pracował. Silnik ma 170 tyś. przebiegu Brat w swoim mitsubishi też ostatnio wymieniał olej i podobny efekt jak u mnie, powiedziano mu że po wymianie oleju tak czasem bywa???
  11. Wlałem 4,8 litra i na bagnecie jest pomiędzy min.,a max. czyli dobrze. Na forum wyczytałem, ze powinno wejśc 5l
  12. greg2,6q + 1, jak można to o pokój 2-osobowy proszę
  13. Witam, ostatnio wymieniłem olej i zaczęły klekotac mi zawory. Czym to może byc spowodowane? Autko w Niemczech jeździło na półsyntetyku firmy LM, a teraz wlałem Mobila 10W 40
  14. Moja A4 troche wciąga ostatnio zalałem za 100zł ok. 22 litrów i przejechałem tak ok. 110 kilometrów, ale przy ostrej jeździe(max. do 6000 obr.) ponieważ testowałem autko. Czy to troche nie za dużo???(20l/100km.)
  15. greg2,6q odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cześc! Mam pytanko, czy w maju będzie jeszcze jakiś spot??? Pozdrowienia
  16. Witam! Z tego co słyszłem instalacja Stag 300 cieszy się dobrą opinią i taką własnie zakładam do swojej A4-ki
  17. Witam! Kilka dni temu kupiłem A4 Avant z 1997 roku, o pjemności 2,6 150ps

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.