-
Spotkania na drodze
tradycja!
-
Spotkania na drodze
to moglem byc ja Strzala! Zarejestrowalem! Dzieki Tobie odwiedzilem forum po naprawde dlugiej przerwie Tyle, ze ja avant Ale jakas A4 wlasnie dzis mignela mi awaryjnymi dokladnie w tym miejscu, o ktorym piszesz
-
Spotkania na drodze
to ja bylem:)
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Jutro premiera iPada 3, ktory bedzie sie prawdopodobnie nazywal iPad HD. Z tego co wiadomo, nie bedzie sie znaczaco roznil wygladem od 2. Za to bedzie mial ekran typu "Retina", lepszy aparat, mocniejsze bebechy i bardziej zywotna baterie. No coz, wszyscy wiemy co sie bedzie od jutra dzialo na swiecie, po sakramentalnym "there's one more thing..." (oczywiscie juz bez Stefana).
-
[ALL] Iphone-3gs
Zalezy czego wymagasz od iPhone'a. Ja mam kolejnego (4). Mialem 2G, 3G, 3Gs i teraz 4. Na pewno kupie 5-tke. Jesli lubisz prosty i funkcjonalny design, funkcjonalnosc (app store i iTunes) i niezawodnosc, to kazdy telefon liczac od 3Gs w gore jest wart uwagi. Na temat androida sie nie wypowiadam. Bawilem sie SG SII i SG SPlus - nie chcialbym tego za doplata. Jestem z obozu Apple od zawsze i nie dotykam niczego, co nie zostalo zaprojektowane od zera do konca przez jednego inzyniera/designera. Wez do reki, potestuj, sprawdz. Moze sie okazac, ze android bedzie dla Ciebie bardziej odpowiedni.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
nie, a co to?
-
F1, Rajdy i Motorsport
a mi sie fhooy podoba
-
Spotkania na drodze
Pazdzioch BUBY znowu widziany w K&K Autoservice
-
Spodnie
powinienieś wspomniec o cenach przy okazji może w US nie jest najdrożej ale w UE ceny hmm...jak paliwa u nas ja sie ubieram glownie w A&F od razu zazanaczam drogi Zolwiku, ze ubrania tej marki sa raczej dla szczuplakow, wiec moze byc problem z takim krojem spodni tam raczej przewaza fit&slim
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
I połowa z tych ludzi by nie dostała kasy w ogóle.. Tak niestety/stety został tylko DJ ban z forum jak widzisz i tak nic nie zmieni... policja sie klania i to od samego poczatku
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
od razu mowilem, zeby banowac
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mission Impossible - Ghost Protocol. Fajny, trzyma poziom calej serii (no moze oprocz 2 czesci, bo byla najslabsza).
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
nie McBoss nie zaczales obrony od: przepraszam, nawalilem, wiecej sie to nie powtorzy, sprawa wyglada tak, a tak...
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
nie mozna bylo tak od razu? po mesku? "przepraszam" itd?
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
powinien byc ban bez 2 zdan
wustyle
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta