Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"


MASATO

Rekomendowane odpowiedzi

McBoss kupił od mnie żaluzję kierownicy do audi A4 B5, 20 grudnia 2011 wysłał mi potwierdzenie przelewu na maila i poprosił o szybką wysyłkę, do dzisiaj pieniędzy nie otrzymałem, w dodatku McBoss mimo że co chwile odwiedza forum oraz GG w ogóle nie odpisuje na wysłane przeze mnie wiadomości, czuję że zostałem po prostu oszukany na 61 zł a potwierdzenie przelewu było najwyraźniej sfałszowane, nie chodzi już o te pieniądze ale forumowiczów traktuje się raczej jako zaufane osoby a przez takich pseudo forumowiczów jak McBoss trzeba podchodzić do każdego z dystansem...

Pragnę więc ostrzec wszystkich forumowiczów przed McBoss aby nie zostali oszukani tak jak i ja.

PS: Niestety przez takich ludzi jak McBoss więcej już nie wyślę nikomu paczki w zamian za potwierdzenie przelewu, tylko dopiero jak pieniądze wpłyną do mnie na konto, a jak komuś będzie zależało na czasie to za pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co jeszcze czekasz. Zgłaszaj sprawę na policję i krótka piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie złożyl dyspozycję przelewu z pustego konta i przesłał Ci jej kopię.

Stary numer.

Ja teraz nauczony, karexem, mobilkiem12 czy audik2 wszelkie przelewy tylko przez Allegro...

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 12:53_________________________________________________

Nie wiem na co jeszcze czekasz. Zgłaszaj sprawę na policję i krótka piłka.

Co racja to racja, kilka osób może potwierdzić zasadność takiego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sfabrykował potwierdzenie przelewu to już podlega to jeszcze pod fałszowanie dokumentów. Potwierdzenie przelewu jest dokumentem elektronicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McBoss w końcu się odezwał, i stwierdził że dzisiaj dojdą pieniądze, poczekamy zobaczymy .... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McBoss w końcu się odezwał, i stwierdził że dzisiaj dojdą pieniądze, poczekamy zobaczymy .... :hi:

Zapewne zobaczył ten wątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McBoss w końcu się odezwał, i stwierdził że dzisiaj dojdą pieniądze, poczekamy zobaczymy .... :hi:

ale jak dojdą?? Przecież już wysłał :mysli: Dwa razy zapłaci :decayed: Mimo to uważam,że interesu juz na forum nie zrobi :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McBoss w końcu się odezwał, i stwierdził że dzisiaj dojdą pieniądze, poczekamy zobaczymy .... :hi:

ale jak dojdą?? Przecież już wysłał :mysli: Dwa razy zapłaci :decayed: Mimo to uważam,że interesu juz na forum nie zrobi :gwizdanie:

W koncu? No sprawdz historie i zobacz ile czasu uplynelo od naszej ostatniej rozmowy :) nawet nie kilkanascie godzin.

Wihajster - moja strata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję, takie tematy jak ten znikną w gąszczu innych, może żeby ustrzec kolejnych użytkowników, stworzyć wątek w dziale sprzedam w którym byli by wymienieni ci, którzy zrobili na forum jakiegoś wała. Chodzi zarówno o sprzedających jak i kupujących.

Wątek można by chyba podwiesić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McBoss w końcu się odezwał, i stwierdził że dzisiaj dojdą pieniądze, poczekamy zobaczymy .... :hi:

ale jak dojdą?? Przecież już wysłał :mysli: Dwa razy zapłaci :decayed: Mimo to uważam,że interesu juz na forum nie zrobi :gwizdanie:

W koncu? No sprawdz historie i zobacz ile czasu uplynelo od naszej ostatniej rozmowy :) nawet nie kilkanascie godzin.

Wihajster - moja strata :)

chyba nie myślisz, że uwierzymy iż zapłaciłeś już raz i teraz nie stanowi dla ciebie problemu zrobienie tego 2 raz :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek można by chyba podwiesić ?

no chyba nie TEN watek? :gwizdanie:

a czemu nie? za kilkadziesiąt pln będziesz miał reklamę o jakiej zwykły zjadacz chleba mógłby tylko pomarzyć :good:

Podwieszać, podwieszać - lista z nickami złodziei w dziale SPRZEDAM nie zaszkodzi, a pomóc może. Poza tym za sztuczne nabijanie tych 100 postów powinien być ban a nie ostrzeżenie, jak to sugerował jeden z użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista złodziei to świetny pomysł, takich dziadów trzeba piętnować i ostrzegać innych.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234630.0

Jak widać oszukanych osób jest więcej. Chyba trzeba zakończyć karierę tego pana na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł aby podwiesić listę nieuczciwych sprzedawców na forum :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby się tylko role nie odwróciły po takiej publikacji :mysli:

kłania się kodeks karny

art. 212 § 2 K.k.

art. 216 § 2 K.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...