Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"


MASATO

Rekomendowane odpowiedzi

komp mi sie zwiesił miało byc tak :tongue4:

Może dostane kropa może nie ale cos tu nie tak, ewidentnie McBoss nabił 100 postów żeby mógł sprzedawać i jeszcze sie upominał czemu nie może jak ma 100 postów.I co po krótkiej dyskusji z Moderatorami może już wystawiać i zaraz kogoś w ch...ja robi może to ktoś wyjaśnić czy będę uciszony albo może dostane odpowiedz w tym stylu

a ty co sie wp...sz między wódkę a zakąskę disgust naughty decayed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież on nic nie sprzedawał tylko kupował :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie McBoss nabił 100 postów żeby mógł sprzedawać i jeszcze sie upominał czemu nie może jak ma 100 postów.I co po krótkiej dyskusji z Moderatorami może już wystawiać i zaraz kogoś w ch...ja robi może to ktoś wyjaśnić czy będę uciszony albo może dostane odpowiedz w tym stylu

masz prawo to tego typu opinii i nie grozi to żadną konsekwencją, aż do momentu, gdzie zaczniesz kogoś obrażać, lub oskarżać o protekcję :wink4: moderator nie ma wpływu na to, czy ktoś ma dostęp do działu "Sprzedam" czy nie, tak czy inaczej gość się upominał o taki dostęp- otrzymał go, jak każdy, kto ma 100 postów i zrobił wajchę, to, dlaczego nie mógł przy 100 postach mieć tam dostępu i jak to się stało, że potem miał- nie jest teraz istotne, bo ktokolwiek mający "władzę" do decyzji, kto może tam przebywać, a kto nie- nie mógł przewidzieć, że to się zakończy oszustwem...osobiście chciałbym mieć takie zdolności i przewidywać, kto oszuka, a kto nie- było by o wiele prościej i łatwiej na Forum :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty , które nabił zostały usunięte i zdjąłem mu blokadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pieniądze od McBoss doszły :hi:

nie ważne.Powinien mieć zakaz sprzedazy na forum :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem ale , ale pytanie nie jest czy kupił czy sprzedał w chu zrobił , tylko jakim cudem gość nabijający posty nagle ma zezwolenie na sprzedawanie przedmiotów jak nabił

Dostałeś odpowiedź i już nie napiszesz nawet dwóch słów.

Rzucać hasła i podrzucać do ognia jest najłatwiej :good:

Ale jak wyjaśnili Ci twoje wątpliwości to nagle nie masz nic do powiedzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie tylko mnie Mcboss oszukał .

W dziale sprzedam przed świętami zamieścił ogłoszenie o sprzedaży nokii x3 . Dogadaliśmy się co do ceny i oczywiście przelałem mu kasę . Po świętach piszę do niego kiedy mi wyśle telefon , a on odpisał ,że już go sprzedał komuś innemu i że zwróci mi pieniądze . Do tej pory ich nie dostałem . Napisałem mu maila ,że daje mu czas do piątku i idę z tym na policje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie tylko mnie Mcboss oszukał .

W dziale sprzedam przed świętami zamieścił ogłoszenie o sprzedaży nokii x3 . Dogadaliśmy się co do ceny i oczywiście przelałem mu kasę . Po świętach piszę do niego kiedy mi wyśle telefon , a on odpisał ,że już go sprzedał komuś innemu i że zwróci mi pieniądze . Do tej pory ich nie dostałem . Napisałem mu maila ,że daje mu czas do piątku i idę z tym na policje .

Tak mi się wydaje że znowu coś musi komuś sprzedać abyś odzyskał pieniądze pewnie po twojej wpłacie oddał kasę koledze MASATO itd. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolejną ofiarą tego użytkownika - czekam na pieniądze za wysłany towar. Traktuję zwykle forumowiczów dość ufnie, jednak niestety jak widać - nie zawsze jest to dobra praktyka. Może po prostu McBoss ma problem z pofatygowaniem się na pocztę - myślę, że znajdzie się ktoś, to należność odbierze osobiście, bo adres użytkownika znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolejną ofiarą tego użytkownika - czekam na pieniądze za wysłany towar. Traktuję zwykle forumowiczów dość ufnie, jednak niestety jak widać - nie zawsze jest to dobra praktyka. Może po prostu McBoss ma problem z pofatygowaniem się na pocztę - myślę, że znajdzie się ktoś, to należność odbierze osobiście, bo adres użytkownika znamy.

Kolejni naiwni, ja też kiedyś uwierzyłem forumowiczowi i to błąd był.

Dajcie gościa na czarną listę, sprawa na pały i czekać co dalej będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a bedzie coraz wiecej :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a bedzie coraz wiecej :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeżeli ludzie dalej będą tak naiwni i nie będą zgłaszać oszustw na policję to na pewno. Napisałem do mcbossa , zobaczymy czy będzie miał odwagę coś napisać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...