Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sławek78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja chciałbym zrobić to samo- Więc jest nas dwóch:) Liczę na pomoc kolegów z forum.
  2. jak kombinuję ? Chcę wymienić tylne sprężyny gdyż jedna pękła.Nie mogę tak jeździć Czy pozostaje tylko Aso? sprawdziłem w ASO 430 PLN jedna sprężyna . SZOK !
  3. OKi Czyli ustalona jest jedna rzecz- Sprężyna do 1BE jest taka sama jak do 1BV ( w tej samej klasie wagowej oczywiście). Znalazłem na sieci że Producent: SACHS Nr katalogowy: 996 949 numer katalogowy 8E0 511 115 DK Czy ta sprężyna jest odpowiednia?
  4. jak kombinuję ? Chcę wymienić tylne sprężyny gdyż jedna pękła.Nie mogę tak jeździć Czy pozostaje tylko Aso?
  5. Dzisiaj w sklepie gość znalazł zamiennik firmy KYB ale powiedział żeto do 1BE . Że do 1BV jest inna.Wysłałem mu nawet tabelkę z forum gdzie OYJ to 8E0 511 115 DK/FK dotyczy 1BE/BV. POwiedział że z tej tabelki nie wynika że to ta sama sprężyna. Ja już zgłupiałem. Proszę wszystkich posiadjących Oznaczenie tyłu OYJ -Ci co zmieniali - jakiej firmy kupili zamiennik i ile może kosztować w Aso taka sprężyna. Nie chce kupować Eibacha- Chce wymienić na sprężynę o takich samych parametrach . chyba że kupić używaną POmocy
  6. Sprezyna od 1BV jest krótsza od 1BE . Jeżeli chciał byś 1BE to amory razem ze springami Właśnie że nie, to są te same spężyny do 1BE i 1BV Dzisiaj w sklepie gość znalazł zamiennik firmy KYB ale powiedział żeto do 1BE . Że do 1BV jest inna.Wysłałem mu nawet tabelkę z forum gdzie OYJ to 8E0 511 115 DK/FK dotyczy 1BE/BV. POwiedział że z tej tabelki nie wynika że to ta sama sprężyna. Ja już zgłupiałem. Proszę wszystkich posiadjących Oznaczenie tyłu OYJ -Ci co zmieniali - jakiej firmy kupili zamiennik i ile może kosztować w Aso taka sprężyna. NIe chce kupować Eibacha- Chce wymienić na spręynę o takich samych parametrach . chyba że kupić używaną=POmocy
  7. Witajcie- Pękła tylna sprężyna. Słyszałem że w takiej sytuacji trzeba wymienić obie. Przypomnę że mam : zawieszenie 1BV OYJ OJF. audi a4 b6 kombi s-line Gdzie kupić takie sprężyny- Jakiej firmy najlepsze? I czy w takiej sytuacji jest możliwość wybrania jak najmiększej sprężyny - Czy wszystkie będą tak samo twarde- Zależy mi na jak największym komforcie
  8. Panowie - Pękła tylna sprężyna. Słyszałem że w takiej sytuacji trzeba wymienić obie. Przypomnę że mam : zawieszenie 1BV OYJ OJF. Gdzie kupić takie sprężyny- Jakiej firmy najlepsze? I czy w takiej sytuacji jest możliwość wybrania jak najmiększej sprężyny - Czy wszystkie będą tak samo twarde- Zależy mi na jak największym komforcie.
  9. Czy sprężyna w 1BE i 1BV jest taka sama? Różnią się tylko amory? Jeśli mam 1BV to co zmienić aby mieć 1BE?
  10. Panowie - Gdzie kupić LM SynthOil High Tech 5W-40 - pewne żródło !- W Obi w DE kosztuje 60 Euro- Jaką płukane LM kupić- występują różne rodzaje tej firmy pzdr Sławek
  11. Gdów to nie koniec świata:) 32 km rozumie że lepszy od tych co pisaliśmy wczesniej
  12. Panowie - Gdzie kupić LM SynthOil High Tech 5W-40 - pewne żródło !- W Obi w DE kosztuje 60 Euro- Jaką płukane LM kupić- występują różne rodzaje tej firmy pzdr Sławek
  13. Czyli proponujesz wymianę na używane sprężyny ( ta sama kategoria wagowa ) i nowe amortyzatory? Jak dobiera sie amortyzatory? ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- Jak zmienisz na 1 BA wrzuć mi fotkę na priva - z zawieszeniem 1bv i po zmianach z 1 BA- ciekawe jak zmieni się wygląd auta- Jakie amorki są dobre- widzę że piszecie o Monroe- Sachsa-Bilstein - pzdr Sławek ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- - Czy przejście z 1bv na 1be zmieni odczuwalnie komfort jazdy .\Czy trzeba odrazu przejsc z 1bv na 1ba ?
  14. Dobry, robiłem u niego kilka aut i wszystko ok;), tylko czasowy też jest kiepsko, bo non stop full aut pod warsztatem;) Dragun z Brzeska wspominał coś o gościu ALSAT GRZEGORZ DUDA z Bochni. Słyszałeś coś o nim? Ten to dopiero cierpi na brak czasu. A Ty chcesz wymienic silniczek czy naprawić jego sterowanie? Mariusz- żebym ja to wiedział- silniczki pracują nawet gdy włączony jest off i jeszcze z 2 minuty po wyjęciu kluczyka ze stacyjki-tak coraz powolniej -coraz ciszej -takie bzz-bzz : tak jakby się cały czas ustawiały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.