Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rolando

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a sprawdź czy podczas jazdy jak dodajesz gazu czuć jakieś drgania czy mrowienie w kierownicy, ja mam uszkodzony wałek między skrzynią a dwumasą i prowdopodobnie przegub i to powoduje hamowanie silnika podczas odpalania na rozgrzanym silniku, to są tylko moje doświadczenia z moim audi, więc może u Ciebie jest inny przypadek, ale weź to pod uwagę, im prędzej zareagujesz tym lepiej dla twojego autka i twojego budżetu , pozdrawiam
  2. mam to samo, w moim przypadku uszkodzona została skrzynia biegów przez dwumase która była dosyś wyrąbana i ją uszkodziła, jak najszybciej do porządnego mechanika, bo rozwolisz skrzynie i koszty będą spore, najprawdobodobniej dwumasa do wymiany najlepiej orginał, i skrzynia do remontu. tak przynajmniej było u mnie. pozdr
  3. Rolando odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    niezła gratuluje zakupu:)
  4. opel vectra a 1.8 GL 1992 r. super autko jak na ten rocznik i jeszcze na chodzie:)
  5. chyba też bende musiał pospawać te "sanki", mam podobne stukanie w prawym kole, zawieszenie caluskie sprawdzone i wszystko jest ok, zostały sanki"
  6. witam, w moim audi a4 b6 posiadam zawieszeni 1BV czyli typowo sportowe dodatkowo usztywnione, z uwagi na beznadziejne drogi w mojej okolicy chce w jakiś sposób ulepszyc komfort jazdy, bo niedługo mi sie moje audi rozpadnie:), czy istnieje możliwość wymiany np, samych sprężyn na jakieś miększe, bądź wymiana amorków na miększe unikając dużych kosztów, oraz aby geometria kół nie była naruszona, w serwisie audi otrzymałem informacje że koszt wymany to ok 7.000 zł
  7. Rolando odpowiedział(a) na grzes283 temat w Układ Jezdny
    mam pytanie czy mając zawieszenie 1BV w celu uzyskania większego komfortu jazdy jest możliwośc wymiany np samych amartyzatorów na miększe bo wiem że 1BE ma te same amorki co 1BV tylko sprężyny są inne, w mojej okolicy nie są najlepsze drogi i powoli mnie krew zalewa jak jeżdże moją a4
  8. fajna mam identyczną
  9. witam wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.