-
problem z odpaleniem,przeraźliwe gruchotanie
a sprawdź czy podczas jazdy jak dodajesz gazu czuć jakieś drgania czy mrowienie w kierownicy, ja mam uszkodzony wałek między skrzynią a dwumasą i prowdopodobnie przegub i to powoduje hamowanie silnika podczas odpalania na rozgrzanym silniku, to są tylko moje doświadczenia z moim audi, więc może u Ciebie jest inny przypadek, ale weź to pod uwagę, im prędzej zareagujesz tym lepiej dla twojego autka i twojego budżetu , pozdrawiam
-
problem z odpaleniem,przeraźliwe gruchotanie
mam to samo, w moim przypadku uszkodzona została skrzynia biegów przez dwumase która była dosyś wyrąbana i ją uszkodziła, jak najszybciej do porządnego mechanika, bo rozwolisz skrzynie i koszty będą spore, najprawdobodobniej dwumasa do wymiany najlepiej orginał, i skrzynia do remontu. tak przynajmniej było u mnie. pozdr
-
[ALL B6] S4 b6
niezła gratuluje zakupu:)
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
opel vectra a 1.8 GL 1992 r. super autko jak na ten rocznik i jeszcze na chodzie:)
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
chyba też bende musiał pospawać te "sanki", mam podobne stukanie w prawym kole, zawieszenie caluskie sprawdzone i wszystko jest ok, zostały sanki"
-
Wymiana zawieszenia 1BV na 1BE czyli na miększe.
witam, w moim audi a4 b6 posiadam zawieszeni 1BV czyli typowo sportowe dodatkowo usztywnione, z uwagi na beznadziejne drogi w mojej okolicy chce w jakiś sposób ulepszyc komfort jazdy, bo niedługo mi sie moje audi rozpadnie:), czy istnieje możliwość wymiany np, samych sprężyn na jakieś miększe, bądź wymiana amorków na miększe unikając dużych kosztów, oraz aby geometria kół nie była naruszona, w serwisie audi otrzymałem informacje że koszt wymany to ok 7.000 zł
-
zawieszenie 1BV
mam pytanie czy mając zawieszenie 1BV w celu uzyskania większego komfortu jazdy jest możliwośc wymiany np samych amartyzatorów na miększe bo wiem że 1BE ma te same amorki co 1BV tylko sprężyny są inne, w mojej okolicy nie są najlepsze drogi i powoli mnie krew zalewa jak jeżdże moją a4
-
[Audi A4 b5] Srebrny Sedan by adask0
fajna mam identyczną
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich forumowiczów