-
SPOTY RADOMSKIE
Witam, i jak Panowie coś dzisiaj uda się skręcić ok 19-20??
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam Panowie, dawno mnie nie było ale zapieprz w pracy. Jak się jakiś spot będzie szykował to dzwonić (kudłaty, mcm) chętnie wpadnę
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzis dostałem informację że już się skrzyniami nie zajmuje. Podobno ten Pan nie żyje. Macie jakies info na ten temat?? Dawno temu robił wam skrzynie
-
SPOTY RADOMSKIE
Widzę że ma też miejscówkę w Radomiu. https://www.google.pl/search?q=radom+pusta+skrzynie&oq=radom+pusta&aqs=chrome.1.69i57j0l5.7329j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=paw-jul+radom atu link z jego miejscowosci http://www.polecanewarsztaty.net/firma/neug/Naprawa-Skrzyn-Biegow---PPHU-PAW-JUL-Sebastian-Swieboda.html tylko szkoda że nie odbiera. macie może inny nr do niego??
-
SPOTY RADOMSKIE
dzwonie do niego ale nie odbiera. Chyba długi weekend trwa . Do niego jakiś dojazd z gruntówki jest??
-
SPOTY RADOMSKIE
Kupimierz 20, 26-225 Gowarczów tel 592482840Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka coś tam robiłeś? Ja muszę podskoczyć na wymianę oleju i ogólny przegląd. Szukam kogoś solidnego A znacie tego betmar.com.pl to jest w okolicach tego co dał mi namiar mcm chyba z 10km.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam, Panowie potrzebuje speca od automatów. Najlepiej Radom i okolice. Jakies pomysły??
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie jestem za. Może jakaś propozycja terminy:)
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam, Panowie czy ktos z Was robił u siebie oswietlenie ledowe w srodku samochodu?? Jakie żarówki itd?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ten piątek u mnie odpada, no ale po 3 sierpnia jestem free
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam Pany co się dzieje z katalozatorem po założeniu lpg?? może warto wyciąć zanim gaz go zniszczy czy raczej nie ruszać??
-
SPOTY RADOMSKIE
w radomiu nie ale w goździe tym jak na zwoleń lecisz jest dobry gazowanik tani i zna się na tym masz jakieś namiary albo adres? jutro bede jechał do zwolenia to bym podpytał
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie wiem, że już gdzieś było pytanie ale nie mogę znaleźć. Polecicie mi dobrego gazownika w radomiu?? Kogoś kto dobrze założy instalację by się nie bujać po 100 razy na ustawianie itd
-
SPOTY RADOMSKIE
takie informacje dostałem podobno japońka firma jatco wstawiała jeśli japońska to musi być lux japońska firmy jatco
mokom69
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta