-
Polerka dla początkującego
Co sądzicie o takim zestawie? Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Auto tanie mam wiec chciałbym się pouczyć. Zobacz ofertę: POLERKA SAMOCHODOWA MASTIFF 2400W + 4GĄBKI + PASTA http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6618571064 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Panowie, Mam autko do obejrzenia w Pabianicach. Ktoś z was ma komputer z vagiem i mógłby pomóc? Odwdzięczę się
-
A4 ALLROAD ARMY GREEN
Ten kolorek mega a jak z utrzymaniem czystości na takim kolorku? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ja tez się zastanawiam nad 1.8t multi ale po tych opiniach chyba odpuszczę. Jeździłem mercem z automatem i bardzo chciałbym wrócić do automatu ale rozsądek mówi żeby manual wziąć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Honda Accord
Jeśli chodzi o bezawaryjność to accordy są chyba na pierwszym miejscu tez szukałem swojego czasu Hani Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 b6 1.8 T Bexsior :)
Super foteliki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Akcyza 2017
Wiecie co z tą nową akcyzą? Wyczytałem, że zmiana akcyzy została bezterminowo wstrzymana
-
tutusik zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Audi a4 b6 3.0
Proszę o skasowanie tego postu bo się zdublowało :/
-
Audi a4 b6 3.0
Panowie, Nie wiem czy tu mogę zadać pytanie ale szukam tematu gdzie są wypisane bolączki silnika 3.0 v6. Mam jedno cabrio na oku: goo.gl/nygGN0 Copy short URL . Gościu ma już 3,5 roku i zrobił trochę w nim: Czy trzeba o coś się martwić? Czy wszystkie typowe bolączki zostały przez niego zrobione? Prawa strona auta malowana była. P.S Olejcie ten opis z tymi recaro i bbs 18"
-
Co to za przełączniki
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Pozdrowionka :^) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Co to za przełączniki
Witam. Dzisiaj znalazłem ogłoszenie z b7 i w środku ma takie przełączniki. Powie ktoś co to za 2 przełączniki obok standardowego przełącznika świateł Link do ogłoszenia: Audi A4 1,8Turbo 163KM 2X S line serwis ASO skóra bezwypadkowy Szwajcar 184000 https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-1-8turbo-163km-2x-s-line-serwis-aso-skora-bezwypadkowy-szwajcar-184000-CID5-IDifMZb.html Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Chętnie wracam do tego wątku, żeby oglądać fotki. <3
-
Stukanie po przekroczeniu 160km/h
Witam , Pojechałem do Chorwacji i mam problem iż po przekroczeniu 160km/h trzęsie jakby koło miało odpasc. Przy jeździe 120-140km/h nic sie nie dzieje. Co to moze byc ? Ostawiam na przegub albo lozyska. Pomóżcie bo chce bezpiecznie wrócić do domu P.S ma ktos nr do zaufanego mechanika w Chorwacji na wyspie Pag? Nie chce zeby mnie skroili P.S2 nie skorzystalem z szukajki bo ledwo mi internet zipie :/
-
pytanie o wycieraczki
Panowie, kupiłem wycieraczki + mocowanie. Ale nie wiem jak je zamontować. Ma ktoś jakieś obrazki/filmik ? EDIT : NIEAKTUALNE. WYMIENIŁEM.
-
Spociki Łódzkie
Real pomoże Barcelonie w zemście ?