-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
środek robi robote, fajny furak
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
kolorek to wypas jak dla mnie :th: autko bardzo ladne :th: tylko mala gleba by sie przydala
-
korekta licznika
no to lipa , dobrze ze niemoja :> napewno niebede lutowal, i kupowal czegos co mi jest niepotrzebne bedzie musial sam sie uporac ze swoim problemem
-
korekta licznika
tak jak w temacie kolega z wloch mial strzala i cos mu porabali w a4 b5 i teraz za korekte licznika chca 367 euro, czy dam rade za pomoca vaga zrobic ta korekte * nazywają proszę wątki zgodnie z regulaminem forum - lukaszr
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
uszczelka pod glowica na 100%
-
Spociki w Kielcach
ja z checia bym sie pojawil ale troche daleko mam tylko 1300km ale napewno sie zjawie
-
Strefa Śmiechu
niewiadomo czy blondynka czy brunetka? http://likr.pl/tmp/710.html
-
Strefa Śmiechu
pro stret http://pl.youtube.com/watch?v=HpxZOdE_-ck
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
zgadzam sie z tym ze na żywo wygląda jeszcze lepiej cos ma w sobie
-
[B5 AHU] Moja czarna 4-ka
ladniutka ta twoja A4-eczka :th: wielki pozytyw za zmiany
-
[B5 AFN]AUDI 1,9TDI 81kW 1999r
a no wlasnie wczoraj wieczorkiem sprzedane ;( lezka w oku sie zakrecila pociesza mnie fakt ze jeden z nowych klubowiczy ja zakupil na oczku mam b6
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
no no zajefajna i ten kolorek jest cacy
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
tez niewidze fotoskow
-
Składamy życzenia świąteczne
wszystkiego co najlepsze dla wszystkich klubowiczow
-
[B5 AFN] Skąd wziąć program VAG-COM
dolacze sie tez w niekture funkcje niemoge wejsc
trujson
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta