-
[ALL B5] Ciężki wybór.
Oki nr 2 na ten sezon dzięki za doradztwo
-
[ALL B5] Ciężki wybór.
Czyli na ori postawić hmm... no to chyba sie zdecyduje dzieki za wypowiedz. A te Mile myslalem ze beda sie fajnie z moja brazowa niuniu zgrywac
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
A ja narazie szukam jakiś 17stek... no i poki co bede na zimowkach jezdzil... bo i tak do wymiany na przyszla zime.
-
[ALL B5] Ciężki wybór.
Witam planuje zmienić moje felgi 15stki letnie na jakieś 17stki z oponami na jeden sezon... no i znalazłem cosik takiego http://moto.allegro.pl/idealne-biale-felgi-mille-migilia-yokohama-w-wa-i1537485411.html lub http://moto.allegro.pl/audi-vw-5x112-piekne-17cali-z-oponami-okazja-i1537565175.html Moje pytanie co wybrać. Z przesyłką nie chciałbym przekroczyć 1000zł. Im mniej tym lepiej. Pozdrawiam Z góry dzięki za rady.
-
[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
- [B5 ADR] Lampy przednie
Ja polecam FK Automotiv. Mam dzielone i muszę przyznać ze kierunek taki sobie więc. albo brewki troszke to niwelują lub jednak zespolone.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No według mnie super. Normalnie full wypasik.- [ALL B5] Jaką żywotność maja disle audi (1.9 110 ps)
A ja miałem pecha 210000 mniej więcej i blok mi pękł. Ale w sumie to troszkę z mojego zaniedbania. Ale myślę że przy normalnym użytkowaniu 300-400 to bez problemu. Tak jak ktoś napisał zależy od operatora.- [B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
Witaj paplotryg1 , DEPO to shit jak dla mnie jeśli już do albo VALEO albo FK. Jeśli chodzi o przetwornice to sam musisz w komorze silnika zobaczyć gdzie masz miejsce. ------------------------------------------------------- Tak poza tym to moja niunia siedzi w warsztacie i czeka ją generalny remoncik... Wymiana oleju paska filtrów itp itd... tak że mam nadzieję że później tylko lać i lać... Po zapłaceniu mechanikowi odkładanie kasy na: - nowe felgi chyba jednak 16 (komfort się liczy) - zestaw JBL skrzynia+wzmacniach lub głośnik i zrobienie zabudowy - malowanie 3 elementów Mam nadzieję że do maja się wyrobię ale może być ciężko... Pozdrawiam.[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 23:40_________________________________________________Witam po długiej nieobecności na forum. Wkońcu kupiłem silnik i auto jest już u mechanika. A potem znów zbieranie kasy na resztę modyfikacji... chociaż nie będą już takie duże jak myślałem. Zdjęcia z naprawy i modyfikacji wkrótce.- Ma ktoś cyfre +??
Z tego co mi wiadomo nowy system z C+ bedzie ciezko rozpracowac. Coraz wiecej ludzi z kartami zaczyna je sprzedawac... by jeszcze cos na nich zarobic- [ALL] Czy blok silnika ze 110KM jest ten sam ?
A więc blok ma oznaczenie AHF. Czy będzie pasował pod reszte z AFN?- [ALL] Czy blok silnika ze 110KM jest ten sam ?
No rocznikowo nie bo ja mam z 1996 AFN a to jest silnik z 2001. Ale słyszałem że niby doły są te same... do 110tek- [ALL] Czy blok silnika ze 110KM jest ten sam ?
Witam mam pytanie czy blok silnika do silników o mocy 110KM jest ten sam? Chciałem zapytać gdyż mam okazję kupić lecz nie jest to AFN tylko inny. Z góry dzięki za info. Pozdrawiam.- [ALL] Mam zmieniarkę cd sony w bagażniku- jakie radio oryg.audi będzie ją obsługiwało
Szczerze to wątpię że jakieś będzie ją obsługiwać, poszukaj na jakimś forum elektronicznym może tam będą bardziej się orientować. Pozdrawiam.- [ALL] Vag-Com Reset RNS-E navi
Dzięki za informacje. Pozdrawiam. - [B5 ADR] Lampy przednie
gigiindahouse
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta