Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam będę tutaj prezentował kolejne prace nad moją A4:

Dziś prezentuje stan w którym zakupiłem moją ślicznotkę (mały tuning już posiada ale trzeba zmienić) :)

W miarę postępu prac będę prezentował dalsze zdjęcia.

PLAN MODYFIKACJI:

-zamiana na felgi 17' (jeszcze zastanawiam się jakie)

-soczewki FK Automotiv + xenony z przodu

-zamontowanie chromowanych ringów na zegary

-zakup Becker Indianapolis lub Traffic Pro ewentualnie orginal CD Audi

Takie było w dniu zakupu:

foto114qha5.jpgfoto112sde2.jpg

Takie było w dniu zakupu:

foto114qha5.jpgfoto112sde2.jpg

Pierwsze modyfikacje czyli lampki FK Automotiv, oraz zamontowanie Becker Traffic Pro

p1010321tm7.th.jpg

p1010324gf9.th.jpg

p1010325hx6.th.jpg

Pozdrawiam. :audi:

Opublikowano

jest dobrze, czekam na fotki po zmianach :cool:

Opublikowano

Plany daleko posuniete :wink: Światła z tyłu masz po lifcie i wyglądaja dobrze,wiec tył bym zostawił,ale to już Twoja decyzja.

Opublikowano

Zmiany w większości wyjdą na plus :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Do cayenne3001 : Wiem ale te nowe beda bardziej pasowac do mojej koncepcji. Ale dzieki za komentarz.

Zawieszenie mam lekko obnizone, i ten tylny spoijler na szybe zostawie.

Opublikowano

jest ładna a będzie jeszcze ładniejsza :afro:

Opublikowano

Wygląda cacy czekam na zmiany wtedy zobaczymy :afro::audi:

Opublikowano

ładna ;) czekam na zmiany wtedy zobaczymy jak bedzie sie prezentowac :):a4fan:

Opublikowano

ładna i zmiany też ciekawe :wink: a może mała gleba ?? :afro:

Opublikowano

ładna:) zmiany bardzo obiecujące :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Juz leciutko autko zostało obnizone, zobacze jak bedzie wygladac przy alumach.

Opublikowano

ogolnie grile bez znaczka nie podobaja mi sie,zmien na ori :wink:

Opublikowano

Kolego miales zmieniany silnik ?? AVG bylo od 99 roku ? :wink:

Opublikowano

gigiindahouse a Ty napewno masz silnik AVG czy może AFN ??

który to jest roczek ?

Opublikowano

deniu ja mam rocznik 1996... ale możliwe że tak jak gadasz...

Nie mozliwe, tylko napewno :grin: Nie masz wlepki w bagazniku ?

Felgi ladne :afro:

Opublikowano

ładnie , poi zmianach bedzie pewnie jeszcze lepiej :evil:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie bylo... i jak czas pokazuje zmiany wstepnie ogranicza sie jedynie do zmiany felg tzn 16 (ze wzgledu na PL drogi) zmiana przednich lamp na soczewki + fajne zaroweczki... oraz jakies fajne radyjko... :) ... kurcze co te studia robia.... ;(

Opublikowano

nie moge cos powiekszyc fotek nie wiem czemu, takie male dales ?

tam masz brewki ? mam nadzieje ze one znikna jak wlozysz nowe oczka ;]

szkoda ze nie kombi :gwizdanie: hehe ale silnik AFN to duzy + sam mam taki ;]]]

ogolnie zmiany pojdna na + ale ja bym i tak bral 17 - to nie jest zly wybor na polskie drogi ja mam 16 i sadze ze to o 1-2 cale za malo

jak dla mnie min to 17"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.