Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Robson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z przyjemnością zajadę dajcie mi znać jak deadline się będzie zbliżał.
  2. Faktycznie kopę lat Marku z przyjemnością będę zaglądał
  3. Witam po dłuższej nieobecności Czy oprócz niedzielnego spotu planujecie jeszcze jakieś spotkanie, chętnie bym poznał ekipę z W-M. pozdrawiam Robson
  4. na gorąco - wpadliśmy z Żonką na zlocik i przejazd po Olsztynie, było fantakurdestycznie przejazd Kolumny -ek po Olsztynie zrobił wrażenie myslę że nie tylko na Nas ale również na mieszkańcach. Przepraszamy wszystkich, zwłaszcza Icemana który wreszcie ruszył swoje cztery.. kólka na naszą Warmińsko-Mazurską ziemię (a ja nawet nie wypiłem z nim coca-coli ), za to że tak krótko bylismy ale mamy wesele w rodzinie i wypada się pokazać. Miło było Was spotkać i poznać. Wielkie dzięki dla Taktusia za organizację. pozdrawiam Robson z Rodzinką :a4fan:
  5. Hej Hej , no pewnie ja jestem za! tylko jak to dokładnie jest, ja się z Taktusiem umawiałem na piątek że poprowadzę korowód z kimś jeszcze, teraz tylko czekam na info od Niego. dzisiaj robimy z Agatą ognisko u siebie nad jeziorkiem więc jak ktoś ma ochotę to zapraszamy tak koło 17.00 można by było obgadać dobrze sprawę przejazdu przez Olsztyn, dokładne info na tel. :a4fan:
  6. Siema Ziomki! widzę że coś "o mnie beze mnie" :drool: just kiding, ja się z Rodzinką swoją dostosuję ale Taktuś mnie już wrzucił w machinę organizacyjną i cuś mam robić w Olsztynie i teraz czekam na dalsze instrukcje... mam ostry zapiernicz więc jak coś to przecież znacie mój numer!!!!!!! więc dzwońcie jak ustawka jest pozdro :a4fan:
  7. prosiłem żebyście wysłali mi smsa bo mamy z Agatą zapiernicz! :gwizdanie: nam w niedziele pasuje jak coś Taktuś ustalaj co i jak
  8. dobra ja też będę tylko przypomnijcie mi tylko w czwartek sesemesem :a4fan:
  9. siema dajcie znać na phone o jakimś spocie pozdr Robson
  10. no to będzie miło Rodzinka Robsonikowa tyż bedzie bo wstyd by był gdybyśmy na własnym terytorium wymiękli ale nie będziemy Wam zajmować pokojów i na noc będziemy do domu wracali, do zobaczenia na zlocie i cieszę się że W i M będą gościły tyle wspaniałych czek :a4fan: pozdrawiam Robson Olsztyn
  11. ja byłem pod koniec minąłem się z Mickiem
  12. ok dzięki bardzo pozdrawiam Robson Olsztyn
  13. ja nie wiem Wy nie macie swoich warsztatów do których jeżdzicie??? ja mam jeden, w którym robię niemal wszystko wymiana żarówki fakt sprawa zawiła ale chłopaki za free to robią, przecież to normalne ze jak korzystacie z usług jakiegoś warsztatu przez lata to takie drobne rzeczy robbią Wam za darmo
  14. Mio Familia też chyba tylko 3-ciego będzie
  15. Witam!, proponuję dzisiaj szybki spot celem wypalenia dobrego cygara. MIEJSCE - Myjnia koło Reala, CZAS - 17.30 pozdrawiam Robson ja będę na pewno :a4fan: [br]Dopisany: 28 Maj 2007, 16:25 _________________________________________________odwołane z powodu burzy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.