Jump to content
IGNORED

Które fele....pomóżcie!

SEB-A4
 Share

Recommended Posts

jeśli już 17 to ewidentnie 1... nie kombinuj z żadnymi wynalazkami o niespotykanym wzorze bo one za bardzo nie pasują ( takie jest moje zdanie te z 1. fotki albo najlepiej 18 S-line lub S4 lub RS6)...

ja bym zaryzykował i wybrałbym 2. fajowe :naughty:

cayenne3001 -dzieki za te propozycje są :th:

...tylko wiesz jak to jest, nie chce juz komplikowac sobie sprawy bo z tymi pierwszymi mam juz problem które wybrać...

...ale jeszcze raz wielkie dzięki :th: :notworthy:

2 to fele od A5 lub nowego Allroada

nowe S6 takie felgi ma, wiec nie do konca sa to wynalazki ;)

tylko czy bede ladnie wygladaly na B6 :mysli:

2 to fele od A5 lub nowego Allroada

nowe S6 takie ma, wiec nie do konca sa to wynalazki, tylkoo czy bede ladnei wygladaly na B6 :mysli:

a widzisz, wiedzialem, ze to jakis nowy model!! :wink4: dla mnie nie sa to wynalazki, bardzo mi sie podobaja.

jak dla mnie 1 ;)

te drugie wygladaja kapslowato .. :przebiegly:

Tylko 1. Ile cali one maja w S6? Bo nawet w duzym rozmiarze wygladaja dosc srednio, a co dopiero 17.. :rolleyes:

Jasicor-jasne ze moge zdradzić, cena tych drugich felg to dokadnie 1850zl

Zestaw zawiera:

- 4 felgi

- 4 dekielki

- 4 wentyle chromowane

- 4 pierścienie centrujące dobrane do samochodu [br]Dopisany: 07 Lipiec 2007, 19:01 _________________________________________________... :shocked: aha!!! ...i jeszcze uklony :notworthy: dla ROBA-za za***iste foty!!! :oklaski: :th:

PS. teraz to juz wogle nie wiem ktore felgi wybrac! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

audirs4001wm6.jpg

Shot at 2007-07-07

ja sie zakochałęm w takich w 2 rozmiarach :dance:

audirs4038hg4.jpg

Shot at 2007-07-07

albo takie tylko ze wersja w chromie :tongue4:

Ja bym wziął te 2 - nie przepadam za zbyt klasycznym kształtem, a te drugie nie są aż takie awangardowe... I mają znaczek Audi co sugerować będzie, że wyszły na takich z fabryki ;)

Sąsiad ma takie jak te drugie tyle że na B6 sedan i ładnie sie komponują, ma ciut zawias chyba obniżony ;)

Hincó - to zajefajnie by było gdyby ten twój sąsiad wrzucił jakies foty swojej :audi::a4fan: napewno pomogły by w wyborze :)

Łatwiej zrobic w photoshopie jak to bedzie wyglądać niż fote mu strzelić :P

Pozatym narazie aparatu nie mam, a jak startuje z przystanku(do niego jest taka uliczka szutrowa w bok) to koło mnie ma już 3 bieg i około setki :P

Bo ma AWX :drool:

Kolor grafitowy, fele jak na tej drugiej B5 wyżej, no i z tego co widze to chyba zawias ma ostro obniżony bo opony lekko wchodzą pod nadkole :thumbup:

Zdecydowanie te pierwsze, też takie mam te drugie coś są za pełne, w pierwszych jest prześwit - dla mnie nie ma się co zastanawiać tylko te pierwsze :a4fan:

audirs4001wm6.jpg

Shot at 2007-07-07

ja sie zakochałęm w takich w 2 rozmiarach :dance:

audirs4038hg4.jpg

Shot at 2007-07-07

albo takie tylko ze wersja w chromie :tongue4:

Piękne Avanciory ten czerwony MAAALINA :drool:

Te pierwsze ładne ale furrory nie zrobisz w tych drugich będziesz oryginalny,ale tyz bez orgazma :mysli:

Do B6 - faktycznie świetnie pasują, do B5 moim zdaniem niekoniecznie...

Ale mowa jest o B6, więc kolejny wzór, żeby wybór nie był za mały :D

2 :oklaski: Będzie gitara

DZIĘKUJE WSZYSTKIM za sugestie i oddane głosy, :notworthy: naprawde jak sami zauważyliscie wybór nie był łatwy ale

FELE juz WYBRANE!!!

Połowa fanów :a4fan: była za 1-mi felami polowa za 2-mi co świadczy o tym ze obydwa wzory były siebie warte.

Ja po dłuższym namyśle :mysli: i jeszcze dodatkowo z kilku innych względów wybrałem fele nr 1!!!

Dzisiaj je zakładam :thumbup: Jak wróce z urlopu to wrzuce jakieś foty to sami ocenicie jak to wygląda.

Pozdro :a4fan:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2007, 11:23 _________________________________________________Witam. Jak już wczesniej zapowiedziałem oto kilka fotek z felami nr 1 które tydzień temu zakupiłem.

Oceńcie sami czy czasem nie ma lipy :mysli:;)

http://img118.imageshack.us/my.php?image=img4733ui7.jpg

http://img521.imageshack.us/my.php?image=img4723iu6.jpg

http://img65.imageshack.us/my.php?image=berlinwakacje2007033qz9.jpg

...moze nie ma rewelacji ale napewno są lepsze od moich poprzednich 15-stek

nie mam pojecia tez bym miał dylemat zalrzy jaką masz furke do b7 czy b6 wzioł bym nr 2 a do b5 chyba 1

Pozdri i daj znac co wybrałeś[br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 10:12 _________________________________________________o sory nie doczytałem wyzej juz kupiłes no to gratki :-)

Fele ladne, ale obniz autko bo stoi jak koza.. :chytry: