-
Czym się kończy brawura...
Masakra i nic więcej. Idiotów mniej ale mimo wszystko wstrząsające
-
[B5 AEB] CO TO TE OZNACZENIA AEB, ARK, APV itd. ????
Może i offtopic, ale zaje****y text
-
Jak wam się podoba projekt polskiego samochodu Warszawa we współczesnej wersji
Zdecydowanie za dużo podciągania rozwiązań z Niemiec: ja tam widzę części od najnowszej Astry (kto się interesuje Oplem niech mi powie która to seria ) a także Mercedes CLK... No i jeszcze tyłek z Megana
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
Lepiej na palcach u prawej ręki - salutować nie możesz to i do woja Cię nie wezmą
-
system navi GPS Sony NVU92TC - warto?
Ja osobiście się przymierzam do Clariona, z tym że w moim wypadku (cała Europa do przejechania tylko w tym roku 5 razy) to jedynie map770, natomiast jeśli chodzi o zasięg lokalny to Clarion map360 to dobry wybór
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
Taa... Albo wychodzą kolesie, którzy za życiowy cel stawiają sobie odbicie dziewczyny współlokatorowi. Co do przyjaźni to nie wiem, bo nie spotkałem się jeszcze z nikim, kto był w wojsku i utrzymuje jakiś stały kontakt z tymi kolesiami. Owszem - raz na ruski rok na piwo wyskoczą. Czyli ja już wolę przyjaźnie ze studiów
-
Blachara lubi się pokazać
Jak zobaczyłem fotkę tego kolesia to się nie dziwię, że już nie ma żony... Ale artykuł ciekawie napisany
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
Mogę też prosić tą listę do mnie na PW?? Bo co prawda od 16 miesięcy, odkąd przerwałem studia, to się do mnie nie odzywają, ale bym mógł już zacząć składać sobie jakąś historię choroby (ciekawe jak zareagują jak im przyniosę papiery w języku inglisz :polew:)
-
Czas urlopów.gdzie?
No ja byłem w jeden czerwcowy weekend nad naszym jedynie słusznym Bałtykiem, zamierzam tam jeszcze odwiedzić Sarbinowo i okolice w sierpniu (jak tylko zjadę do Polski) a później to jak starczy funciaków planujemy z dziewczyną wypad na kilka dni na Islandię (ahhh te gorące źródła )
-
Strefa Śmiechu
DOOOBRE!!! :polew:
-
[B5] Samoczynne odpalanie poduszek powietrznych w A4 z '95 i '96r?
Sprawdzę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ave!!
-
[B5] Samoczynne odpalanie poduszek powietrznych w A4 z '95 i '96r?
Przeglądając różne serwisy i szukając dodatkowych informacji o (nie mogę się doczekać aż kupię swoje) natrafiłem informację o akcji nawrotowej aut z rocznika 1995 i 1996 - adres strony z tym tekstem to: http://auto.gazeta.pl/auto/1,72135,3660719.html Ktoś z Was miał jakieś problemy z powyższym? A może komuś odpaliła? Będę wdzięczny za wszelkie info
-
In Case of Emergency
Też mi się podoba
-
Cena paliwa w Waszym rejonie
Londyn - zależnie od stacji od 0,96GBP do 0,98GBP za litr (zarówno diesla jak i zwykłej)
BJK
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta