Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BJK

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Masakra i nic więcej. Idiotów mniej ale mimo wszystko wstrząsające
  2. Może i offtopic, ale zaje****y text
  3. Zdecydowanie za dużo podciągania rozwiązań z Niemiec: ja tam widzę części od najnowszej Astry (kto się interesuje Oplem niech mi powie która to seria ) a także Mercedes CLK... No i jeszcze tyłek z Megana
  4. Lepiej na palcach u prawej ręki - salutować nie możesz to i do woja Cię nie wezmą
  5. Ja osobiście się przymierzam do Clariona, z tym że w moim wypadku (cała Europa do przejechania tylko w tym roku 5 razy) to jedynie map770, natomiast jeśli chodzi o zasięg lokalny to Clarion map360 to dobry wybór
  6. Taa... Albo wychodzą kolesie, którzy za życiowy cel stawiają sobie odbicie dziewczyny współlokatorowi. Co do przyjaźni to nie wiem, bo nie spotkałem się jeszcze z nikim, kto był w wojsku i utrzymuje jakiś stały kontakt z tymi kolesiami. Owszem - raz na ruski rok na piwo wyskoczą. Czyli ja już wolę przyjaźnie ze studiów
  7. Jak zobaczyłem fotkę tego kolesia to się nie dziwię, że już nie ma żony... Ale artykuł ciekawie napisany
  8. Mogę też prosić tą listę do mnie na PW?? Bo co prawda od 16 miesięcy, odkąd przerwałem studia, to się do mnie nie odzywają, ale bym mógł już zacząć składać sobie jakąś historię choroby (ciekawe jak zareagują jak im przyniosę papiery w języku inglisz :polew:)
  9. No ja byłem w jeden czerwcowy weekend nad naszym jedynie słusznym Bałtykiem, zamierzam tam jeszcze odwiedzić Sarbinowo i okolice w sierpniu (jak tylko zjadę do Polski) a później to jak starczy funciaków planujemy z dziewczyną wypad na kilka dni na Islandię (ahhh te gorące źródła )
  10. BJK odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    DOOOBRE!!! :polew:
  11. Przeglądając różne serwisy i szukając dodatkowych informacji o (nie mogę się doczekać aż kupię swoje) natrafiłem informację o akcji nawrotowej aut z rocznika 1995 i 1996 - adres strony z tym tekstem to: http://auto.gazeta.pl/auto/1,72135,3660719.html Ktoś z Was miał jakieś problemy z powyższym? A może komuś odpaliła? Będę wdzięczny za wszelkie info
  12. Też mi się podoba
  13. Londyn - zależnie od stacji od 0,96GBP do 0,98GBP za litr (zarówno diesla jak i zwykłej)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.