Jump to content
IGNORED

system navi GPS Sony NVU92TC - warto?

Recommended Posts

Witam

Szukam jakiegoś systemu navi do autka. To stary wózek, więc nie będę zakładał RNS itp (poczekam z tym do czasu zakupu b6 ;)).

Znajomy poleca mi system navi Soniaka, Sony NVU92TC. Myślałem nad jakimś palmtopem, ale ten sam znajomy twierdzi, że pod względem prostoty obsługi (a to w trasie przecież ważne), ten soniak przebija palmtopy.

Link do sprzętu: http://www.sony.pl/view/ShowProduct.action?product=NV-U92TC&site=odw_pl_PL&pageType=Overview&imageType=Main&category=ICN+Personal+navigation

Poradźcie czy warto się w to pakować czy kupować coś innego, cena 1500zł-1800złto max maximum.

a może lepiej kupić jakieś radyjko z navi?? np. Pioneer AVIC-X1BT: http://www.pioneer.pl/pl/products/10/20/241/AVIC-X1BT/index.html

???

loll, radyjko takie jak to wyżej na pewno nie (ceny ok 7tys) :(

A ma ktoś doświadczenia może z Pioneerami lub Clarionami (co będzie lepsze - wymieniony wyżej Sony czy Pioneer AVIC S2, czy Clarion Map 360)?[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 23:33 _________________________________________________No i kupiłem :th: Easy Driver 007 z mapą AutoPilota. Chodziło mi głównie o jak najbardziej dokładną mapę Polski i muszę powiedzieć, że dziś pobujałem się troszkę po mazurskich dróżkach i każda z nich jest na mapie a sprzęt działa pięknie - szybko i bezbłędnie. No i tylko 990plnów :thumbup:

Ja osobiście się przymierzam do Clariona, z tym że w moim wypadku (cała Europa do przejechania tylko w tym roku 5 razy) to jedynie map770, natomiast jeśli chodzi o zasięg lokalny to Clarion map360 to dobry wybór :D