Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jasicor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. hmmmm...pewnie przepływomierz :gwizdanie:
  2. Ja mam Goodyear F1 i jestem zadowolony :th: Polecam
  3. Ja niedawno kupiłem goodyeary eagle F1 tez produkcji chinskiej i według mnie nie ma róznicy pomiendzy nimi a niemieckimi, no ale wybór należy do Ciebie Pozdrawiam :th:
  4. ja mam ten sam problem: tylnia lewa szyba w dzwiach sama potrafi sie otworzyć o ok 2 cm i nie wiem jak nie wiem jak to naprawic....
  5. Jasicor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    :th: ja bym kupował a jesli masz czarne autko to kozak bedzie :oklaski:
  6. ja tez to mam, gdy jest ciepło to działa elegancko, ale gdy jest zimniutko w aucie to szaleje, podobno pomaga podgrzanie tego procesorka w radyjku szuszarka
  7. Hej ja miałem to samo tylko ze klucz wogule nie wchodzi, bo ta maludka blaszka zasłaniająca srodek była zapieczona ale sobie poradziłem Coca- Colą i WD-40 i problemu nie ma. Pozdrawiam
  8. hmmmm.... no regulacja chyba jest w tunelu srodkowym pod popielniczka pasażera ale nie jestem pewien
  9. Dzis jako ze miałem wolne postanowiłem sobie troszke pojezdzic i bryknołem sie na krupóweczki, podjezdzam na parking .....patrze....a tu a4 avant z rameczką klubową :th: no to mysle sobie poczekam......10....20....30....minutek ale nikt sie nie pojawił i pojechałem Było to 1 tz. klubowicz którego widziałem pod Tatrami odkąd wiem o Klubie pozdrawiam
  10. u mnie przed wymiana było tez cos koło 6 cm a miesiac temu zmnieniałem i nie widze róznicy w wysokosci ale kumpel w a4 sedanie ma tak wysoko koło 8-9 cm i na orginalnych s :th: :evil:prezynkach
  11. hmmmm.... ja mam cos koło 6 cm od oponki do rantu nadkola :th:
  12. oo ja tez tak miałem....ale zawsze sie to działo kiedy było zimno ok 5 stopn ale po 10 minutkach jazdy sie juz tak niedzoiało...sam nie wiem czemu a teraz kiedy cieplutkie lato jest to działa elegancko :th: pozdrawiam
  13. no drugie zdecydowanie lepsze :th:
  14. Ello U kumpla było cos podobnego i jak sobie dobrze przypominam to tam ten mechanizm wysuwania anteny sie zatarł i zgrzytało na trybikach. Pozdrawiam
  15. U mnie nic takiego sie nie dzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.