krzysztof_waldi

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia krzysztof_waldi

Reputacja

1. Witam. Na allegro jest kilka ofert węży wysokiego ciśnienia (z pompy wspomagania do maglownicy) za około 105zł. https://allegro.pl/listing?string=8D1422893&stan=nowe&order=p&bmatch=baseline-cl-n-dict-sort-sqm-aut-1-3-0131 Potrzebuję opinii o nich jeżeli ktoś miał z nimi do czynienia. Czy są warte swojej ceny? Jeżeli nie to jaki inny jest godny polecenia? Mowa o wężu 8D1422893AL
  2. Buja autem i jest to dobrze odczuwalne i wskazówka delikatnie opada podczas zaniku. Brak falowania obrotów. Chyba ze to co innego powoduje ze silnik przerywa?
  3. Witam. W jakich grupach wykonać logi dla benzyny ADR 1998rok. Problemem jest wypadający zapłon po rozgrzaniu motoru. Dodaję: Brak LPG. Brak błędów w silniku. Wymienione świece zapłonowe i wizualne sprawdzenie przebić na przewodach. Przeczyszczone wszystkie kostki na silniku. Brak falowania obrotów. Pozdrawiam Krzysztof
  4. Podmień na próbę oryginalny czujnik temperatury silnika a najlepiej przedzwoń omomierzem ciągłość jego przewodów pod ECU. Objawy podobne jak przy walniętym czujniku temp. VAG niestety tej usterki nie wykrywa, czujnik ma przesuniętą charakterystykę pracy. Uszkodzony czujnik sprawdzisz omomierzem przy rożnych temperaturach mierząc jego wartość lub oscyloskopem. W jednej obudowie masz 2 termistory, do ECU i na deskę. W najgorszym wypadku wymiana ECU.
  5. Witam. Poszukuję tapicera który oklei mi osłony słupków przedniej szyby. Stary materiał odkleił się i chcę go wymienić na nowy. Może macie sprawdzonego tapicera lub ktoś z klubu ogarnie mi te dwie osłony? PZDR
  6. Witam. Czy miał ktoś styczność z firmą AUTO-SERVO-LUK Oferują regenerowane pompy z poprawą "wady fabrycznej" i gwarancją 2 lata. http://allegro.pl/show_item.php?item=5655798128 Jeżeli tak to proszę o opinie.
  7. Falujące obroty faktycznie może być przepustnica ale również pęknięta odma. Ciężkie odpalanie może być spowodowane czujnikiem temperatury silnika. Odepnij wtyczkę od niego i sprawdź jak pali.
  8. Cześć. Aku nie powinno ładować się na mrozie. Spada gęstość elektrolitu i jego pojemność. Przez co ładowanie bardzo skraca się a aku jest niedoładowany. Możesz lekko skorygować te ładowanie zmieniając próg napięcia wyłączenia ładowania. Ja używam tylko Lidlowego. Nigdy nie miałem z nim problemu i nigdzie nie słyszałem o problemach o których piszesz. Pierwsza wersja tych ładowarek miała problem z przyciskiem od wyboru ładowania (zachodził śniedzią i nie łączył). W kolejnych już zostało to poprawione. Ja swoje B5 ładuję (w garażu) bez odłączania aku i od 3 lat nigdy nic nie uszkodziło się ani w aucie ani w ładowarce. Czasem potrafi na podtrzymaniu stać 3 dni. Często ładuję bo mało używam A4. Jedyny minus tych ładowarek to ze przy rozładowanym do zera aku nie włączą się. Nie wiedzą do jakiego napięcia aku ustawić się. W instrukcji jest napisane poniżej jakiego napięcia nie działają. Chodzi tu o 12V i 6V. Ładowarki z regulacją prądu ładowania nie potrzebujesz, chyba ze ładujesz aku od sprzętu budowlanego po 250Ah gdzie potrzebujesz większego prądu 10%. Wtedy ładowarka z prądem 5A bedzie i tak za mała. Amperomierz jest zbędny z automatycznym przechodzeniem w stan podtrzymania. Wszystkie tanie "ciężkie" ładowarki mają mega prostą budowę na 4 elementach, przez co nie kontrolują proces ładowania. Jeżeli masz pytania na temat tej ładowarki to pisz. Znam ją dość dobrze od środka i jakość do ceny jest zadowalająca jak dla mnie. Wybór należy do ciebie.
  9. Kolego powiedz jak wyregulowałeś poziom głośności modułu BT. Pokrętło służyło własnie do tej regulacji.
  10. Dołączam się do pytania. http://allegro.pl/dystanse-glosnikowe-audi-a4-b5-1994-2001-13cm-i4639538735.html
  11. Listwa jest na wcisk. Trzyma ją uszczelka po obu stronach. Musisz podważyć delikatnie i wyjdzie.