Treść opublikowana przez Jasicor
-
[ALL] Brak mocy po 4000 obr
hmmmm...pewnie przepływomierz :gwizdanie:
-
[ALL]Goodyear F1 czy Dunlop Sport 3000A
Ja mam Goodyear F1 i jestem zadowolony :th: Polecam
-
[B5 AHU] Kupuję oponki i nie wiem co myśleć o Goodyearach z CHIN ?
Ja niedawno kupiłem goodyeary eagle F1 tez produkcji chinskiej i według mnie nie ma róznicy pomiendzy nimi a niemieckimi, no ale wybór należy do Ciebie Pozdrawiam :th:
-
[B5 AEB] woda na tylnej kanapie - zagadka
ja mam ten sam problem: tylnia lewa szyba w dzwiach sama potrafi sie otworzyć o ok 2 cm i nie wiem jak nie wiem jak to naprawic....
-
oz canova
:th: ja bym kupował a jesli masz czarne autko to kozak bedzie :oklaski:
-
Potenciometr w Concert
ja tez to mam, gdy jest ciepło to działa elegancko, ale gdy jest zimniutko w aucie to szaleje, podobno pomaga podgrzanie tego procesorka w radyjku szuszarka
-
Uszkodzony zamek klapy w Avancie
Hej ja miałem to samo tylko ze klucz wogule nie wchodzi, bo ta maludka blaszka zasłaniająca srodek była zapieczona ale sobie poradziłem Coca- Colą i WD-40 i problemu nie ma. Pozdrawiam
-
Jak naciągnąć hamulec ręczny w B5 96r.?
hmmmm.... no regulacja chyba jest w tunelu srodkowym pod popielniczka pasażera ale nie jestem pewien
-
Spotkania na drodze
Dzis jako ze miałem wolne postanowiłem sobie troszke pojezdzic i bryknołem sie na krupóweczki, podjezdzam na parking .....patrze....a tu a4 avant z rameczką klubową :th: no to mysle sobie poczekam......10....20....30....minutek ale nikt sie nie pojawił i pojechałem Było to 1 tz. klubowicz którego widziałem pod Tatrami odkąd wiem o Klubie pozdrawiam
-
[B5 ADR] Amortyzatory, przed i po wymianie (Avant)
u mnie przed wymiana było tez cos koło 6 cm a miesiac temu zmnieniałem i nie widze róznicy w wysokosci ale kumpel w a4 sedanie ma tak wysoko koło 8-9 cm i na orginalnych s :th: :evil:prezynkach
-
[B5 ADR] Amortyzatory, przed i po wymianie (Avant)
hmmmm.... ja mam cos koło 6 cm od oponki do rantu nadkola :th:
-
glosnosc w concert
oo ja tez tak miałem....ale zawsze sie to działo kiedy było zimno ok 5 stopn ale po 10 minutkach jazdy sie juz tak niedzoiało...sam nie wiem czemu a teraz kiedy cieplutkie lato jest to działa elegancko :th: pozdrawiam
-
Jakie dywaniki wybrać
no drugie zdecydowanie lepsze :th:
-
Problem z anteną - nie chowa się.
Ello U kumpla było cos podobnego i jak sobie dobrze przypominam to tam ten mechanizm wysuwania anteny sie zatarł i zgrzytało na trybikach. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
U mnie nic takiego sie nie dzieje
-
[B5 AFN] Problem z popielniczką
powiem Ci ze troche mnie ta popielniczka zagieła z ciekawości wyciągłem swoją i patrz na jakiej zasadzie ona działa....ale tam tylko po 2 duze i 2 małe zębatki i nic wiecej ani sprezynki ani nic co by ją odpychało chyba ze jestem slepy :bicz3: pozdrawiam
-
Które fele....pomóżcie!
2 fajniejszeeee :th: a mozesz zdradzić cene???
-
[B5 AFN] Problem z popielniczką
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10067.0.html tu jest na początku opisane jak wyciągnąć cała popielniczke a co do blokowania to moze mocowania ci odpadły tz w panelu srodkowym pod popielniczka sa takie 2 blaszki i to moze byc to Powodzonka Ello
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5,1
-
Wyskakujące biegi 1, 2
A jaka jest cena tych poduch?? i
-
[ALL B5] Montaż parktronica
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d889c9528c741500.html - tu jest fotka:)) Jesli ktos bedzie chciał to moga napisac jak to poskładałem a i nie przejmójcie sie ze radio troszke wystaje bo bede jeszcze tam dłubał Pozdrawiam Hej
-
kontrolki "paski" pod duzymi kontrolkami na liczniku
Ello po 1 to na klimatroniku pokazuje temperaturke jaka ma byc we wnątrz autka(sam se ustalasz jak) a po 2 to tu jest opisane jak zainstalowac orginalny Termometr http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0 Pozdrawiam i powodzonka
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Super zestawik mam u siebie zamontowany(podpatrzyłem pomysł od Schiller-a):th: polecam Działa elegancko pomimo tego ze jest tak nisko zamontowany( w dokładce) A i ja sobie kabelek od wyswietlacza schowałem pod przedni panel srodkowy:)))0 troszke roboty było ale sie udało Pozdrawiam
-
Wyskakujące biegi 1, 2
Witam Podczas jazdy z góry, jadąc na 1 lub 2 biegu i nie dodając gazu, to po ok 10 sekundach wyskakuje mi bieg i wskakuje na luzik Jaki jest tego powód?? Czy coś mojej skrzyni dolega?? Pozdrawiam
-
[B5] Zdjęcie zegarów
czy ktos mi powie od czego sa te kontrolki, badz nie wiem co to innego moze byc, te "paski" pod duzymi kontrolkami?? U mnie tam jest wyswietlana temperaturka w jednym pasku( na dole)