Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jasicor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jasicor

  1. hmmmm...pewnie przepływomierz :gwizdanie:
  2. Ja mam Goodyear F1 i jestem zadowolony :th: Polecam
  3. Ja niedawno kupiłem goodyeary eagle F1 tez produkcji chinskiej i według mnie nie ma róznicy pomiendzy nimi a niemieckimi, no ale wybór należy do Ciebie Pozdrawiam :th:
  4. ja mam ten sam problem: tylnia lewa szyba w dzwiach sama potrafi sie otworzyć o ok 2 cm i nie wiem jak nie wiem jak to naprawic....
  5. Jasicor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    :th: ja bym kupował a jesli masz czarne autko to kozak bedzie :oklaski:
  6. ja tez to mam, gdy jest ciepło to działa elegancko, ale gdy jest zimniutko w aucie to szaleje, podobno pomaga podgrzanie tego procesorka w radyjku szuszarka
  7. Hej ja miałem to samo tylko ze klucz wogule nie wchodzi, bo ta maludka blaszka zasłaniająca srodek była zapieczona ale sobie poradziłem Coca- Colą i WD-40 i problemu nie ma. Pozdrawiam
  8. hmmmm.... no regulacja chyba jest w tunelu srodkowym pod popielniczka pasażera ale nie jestem pewien
  9. Dzis jako ze miałem wolne postanowiłem sobie troszke pojezdzic i bryknołem sie na krupóweczki, podjezdzam na parking .....patrze....a tu a4 avant z rameczką klubową :th: no to mysle sobie poczekam......10....20....30....minutek ale nikt sie nie pojawił i pojechałem Było to 1 tz. klubowicz którego widziałem pod Tatrami odkąd wiem o Klubie pozdrawiam
  10. u mnie przed wymiana było tez cos koło 6 cm a miesiac temu zmnieniałem i nie widze róznicy w wysokosci ale kumpel w a4 sedanie ma tak wysoko koło 8-9 cm i na orginalnych s :th: :evil:prezynkach
  11. hmmmm.... ja mam cos koło 6 cm od oponki do rantu nadkola :th:
  12. oo ja tez tak miałem....ale zawsze sie to działo kiedy było zimno ok 5 stopn ale po 10 minutkach jazdy sie juz tak niedzoiało...sam nie wiem czemu a teraz kiedy cieplutkie lato jest to działa elegancko :th: pozdrawiam
  13. no drugie zdecydowanie lepsze :th:
  14. Ello U kumpla było cos podobnego i jak sobie dobrze przypominam to tam ten mechanizm wysuwania anteny sie zatarł i zgrzytało na trybikach. Pozdrawiam
  15. U mnie nic takiego sie nie dzieje
  16. powiem Ci ze troche mnie ta popielniczka zagieła z ciekawości wyciągłem swoją i patrz na jakiej zasadzie ona działa....ale tam tylko po 2 duze i 2 małe zębatki i nic wiecej ani sprezynki ani nic co by ją odpychało chyba ze jestem slepy :bicz3: pozdrawiam
  17. 2 fajniejszeeee :th: a mozesz zdradzić cene???
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10067.0.html tu jest na początku opisane jak wyciągnąć cała popielniczke a co do blokowania to moze mocowania ci odpadły tz w panelu srodkowym pod popielniczka sa takie 2 blaszki i to moze byc to Powodzonka Ello
  19. 5,1
  20. A jaka jest cena tych poduch?? i
  21. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d889c9528c741500.html - tu jest fotka:)) Jesli ktos bedzie chciał to moga napisac jak to poskładałem a i nie przejmójcie sie ze radio troszke wystaje bo bede jeszcze tam dłubał Pozdrawiam Hej
  22. Ello po 1 to na klimatroniku pokazuje temperaturke jaka ma byc we wnątrz autka(sam se ustalasz jak) a po 2 to tu jest opisane jak zainstalowac orginalny Termometr http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8481.0 Pozdrawiam i powodzonka
  23. Super zestawik mam u siebie zamontowany(podpatrzyłem pomysł od Schiller-a):th: polecam Działa elegancko pomimo tego ze jest tak nisko zamontowany( w dokładce) A i ja sobie kabelek od wyswietlacza schowałem pod przedni panel srodkowy:)))0 troszke roboty było ale sie udało Pozdrawiam
  24. Witam Podczas jazdy z góry, jadąc na 1 lub 2 biegu i nie dodając gazu, to po ok 10 sekundach wyskakuje mi bieg i wskakuje na luzik Jaki jest tego powód?? Czy coś mojej skrzyni dolega?? Pozdrawiam
  25. Jasicor odpowiedział(a) na Wojtek75 temat w Audi A4 B5
    czy ktos mi powie od czego sa te kontrolki, badz nie wiem co to innego moze byc, te "paski" pod duzymi kontrolkami?? U mnie tam jest wyswietlana temperaturka w jednym pasku( na dole)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.