-
[ALL] Brak mocy po 4000 obr
Witajcie dzis wymieniłem przepływomierz i nie zawiele sie zmieniło ale gość który mi sprawdzal kompem mówil rownierz ażebym przeczyścil równierz egr i faktycznie jak zdjołem rure gumową to doznalem szoku po prostu gnuj zamieszcze zdjecia ,ale mam prożbe jestem zupełnym laikiem i niewiem czy egr sie odkreca czy nie a jesli tak to w jaki sposob poniewrz wewnątrz sa zaskniete resztki spalin ktore musze oddłubywac śrubokretem i sa wielkości 1cm2.
-
[ALL] Brak mocy po 4000 obr
Tak własnie zrobie dziś jade podpiąć go pod komputer, a co do przeplywomierza to próbowałem go zamienić u mechanika ale okazało sie ze poprzedni właściciel skleił go razem z osłona filtra powietrza bede musiał pewno to jakoś rozebrać i kupić nową osłone filtra. Na razie dzieki za pomoć Pozdrawiam
-
[ALL] Brak mocy po 4000 obr
Panowie pomocy w mojej a3 1.9tdi 66kw samochod nie chce ciagnać po 4000 obr na 4 biegu na liczniku jest 140km/h i samochód wiecej nie chce jechać wrzucam 5 bieg jest 3000obr predkośc zostaje 140km/h i nic samochód nie ciągni.Pomóżcie :1,2 biegu jeszcze jedzie ale już na 3 po 3500obr coś go dławi. ;(
-
[ALL B6] Jak sprawdzić klimę dwustrefową?
Chodzi mi dokładnie o sprawdzenie kodów ale przeczytałam ostatnio na forum ze w dwu strefówce sie nie da sprawdzić ?! nie wiem czy to prawda czy nie
-
[ALL] Jakie sa montowane orginalne leflektory w audi a4?
Trochę mnie to uspokoiło ale czujności nigdy nie zawiele, troche już obejrzalem a4 i jestem zdruzgotany tym co oferują ludzie i to za takie pieniadze dziś patrzylem na na a4 z komisu 40tys, zl rok 2002 przebieg 165tys . po rozmowie z pania z salonu okazalo sie ze auto było uderzone z przodu i licznik jest cofniety o 100tyś. Polska rzeczywistość
-
[ALL] Jakie sa montowane orginalne leflektory w audi a4?
witam mam prośbe czy może mi ktoś powiedzieć jakiej firmy sa orginalne leflektory montowane w audi bo we szystkich autach które oglądałem sa polskie takie jak na odnośniku srodkowe zdjecie w przybliżeniu http://moto.allegro.pl/item670755480_lampa_przednia_lewa_audi_a4_soczewka.html. Według mnie sa to auta pokolizyjne i maja wymienione leflektory z góry dziekuje
-
[ALL B6] Jak sprawdzić klimę dwustrefową?
Witam miałbym prośbę go kogoś kto mógłby umieścić filmik na[youtube=425,350] jak załącza sie i sprawdza podwójną klime w audi a4 bo opis jest do zwykłej klimy, Z góry dziekuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam miłośników a4.
speed1.9tdi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta