Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SEB-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SEB-A4

  1. Witam. Odświeżam temat. Widze że kilka osób miało podobny przypadek ale nikomu nie udało sie go pozbyć? Czy poprostu nikt nie miał czasu pochwalic sposobem jego rozwiązania?! Po umyciu auta na myjce silnik zaczynał przerywać. Po dodaniu gazu zaczął się dławić i falować na niskich obrotach i po pewnym momencie zgasł. Po ponownym odpaleniu auta silnik pracuje równo do momentu dodania gazu, przydusza się i gaśnie. Zauważyłem również, że po odpaleniu silnika, chodził sobie spokojnie na równych obrotach a po energicznym kreceniu kierownicą zacął ponownie wariować. Jeśli komus udało się ogarnąć temat albo ma pomysł jak to ogarnąć proszę o info.!!!!!!!!!! Witam. Słuchajcie cud!!! Po dwóch dniach auto zostawione w bezruchu, nagle ozdrowiało!!! Po odpaleniu auta znikneły wszystkie dolegliwości Tylko teraz aż strach jechać na myjkę
  2. No niestety nasze Dieselki nie lubią zimy Dlatego chwilowe wyższe obroty zaraz po odpaleniu, przypominają nam o tym. Dodam, że przy -20st to normalne :gwizdanie:
  3. Obecnie śmigam na tych felgach tyle że oryginalnych, auto prezentuje się naprawdę kozacko Tylko, ze te ori są "mocne" i ładne a te rodem z China...tylko ładne. Twoje auto...Twój wybór.
  4. Odradzam włoskie repliki, miałem i nie polecam.
  5. nakrywki/nakładki możesz do kupić sobie oddzielnie w serwisie
  6. [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:17_________________________________________________ Zrób to dla swojego auta i nie zakładaj mu tych felg
  7. Mcgard zdecydowanie lepsze
  8. Ja tam już śmigam na letnich
  9. Wzór spoko....tylko ciężko znaleźć nazwę producenta a to z reguły oznacza że to typowy producent "No Name" felgi pewnie są z Chin albo coś w tym stylu, czyli na dobrą jakość radze nie liczyć! Zdecydowanie odradzam! Noooo chyba że, tam gdzie mieszkasz nie ma dziur i nierówności na drodze Lepiej dorzucić parę groszy i kupić coś pewnego.
  10. SEB-A4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    koniec bajki LECH Goodbay
  11. Czyli co, może zastąpić? :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:12_________________________________________________...zapomniałem dodać że...zakupiłem dmuchawę z literą E na końcu i wszystko śmiga bez zarzutu
  12. Witam. Czy Wentylator Nawiewu do Audi B6 o serii: 8E1 820 021 E może zastąpić 8E1 820 021 A , czy ta litera na końcu ma duże znaczenie? Są jakieś przeciwskazania? Ma ktoś pojecie w tym temacie? Pozdrawiam
  13. SEB-A4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pytanie jasne ze mozna ...a nawet trzeba jeszcze pytasz jasne że można możesz nawet z trzema lub czterema...płeć piękna w większej ilości jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła
  14. ALESSIO CALIFORNIA+BF GOODRICH G-force profiler 205/55/R16
  15. Szczerze mówiąc to najbardziej podobaja mi się: "coś nowego" i "coś nowego2"....jedynie mam wątpliwości co do ich jakości, bo jeśli sie nie mylę to są repliki rodem z Chin ...dlatego rozsądek podpowiada zeby wybrać 1. lub 6. natomiast te ostatnie.... :doh1: odpadaja w przedbiegach
  16. dostaniemy 2:1
  17. SEB-A4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzięki Panowie (i w sumie Panią też) za mile spędzony spocik i mam nadzieje do następnego! :th: Pozdrawiam.
  18. SEB-A4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak, dokladnie :th:
  19. SEB-A4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeśli można to z ciekawości zapytam o znaczenie tego słowa? Cóż to za taniec?
  20. SEB-A4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przekładać to juz raczej nie bedziemy, tylko najwyżej nastepnego spota zrobimy w jakiś inny dzień tygodnia. Pogoda sprzyja więc... ...pozostałych klubowiczy zapraszam na jutrzejszy spocik.
  21. SEB-A4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeśli ci godzina nie pasi to my zazwyczaj troche siedzimy także możesz wpaść później Wporzo a więc do zobaczyska :th:
  22. jeśli jeszcze nie wybrałeś to ja polecił bym ci takie: http://mamsan.de/picture_library/Gallery/Bilder/Auto/MAM%20Nuvo/MAM7_09.JPG http://mamsan.de/picture_library/Gallery/Bilder/Auto/MAM%20Nuvo/100_3623.jpg napewno by się idealnie komponowały sie na twoim autcie wiecej zdjeć i nie tylko na www.mamfelgen.de
  23. SEB-A4 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ....też tak myslałem ale neistety z różnych przyczyn nie dało rady ...ale nic straconego i dlatego zrobimy spota w Czwartek!!! :th: Co Wy na to??? [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 15:05 _________________________________________________ UWAGA UWAGA!!! ZAPRASZAMY NA SPOCIKI ŁÓDZKIE! *** Dla wszystkich zainteresowanych Najbliższy Spot juz w najbliższy CZWARTEK 5 CZERWIEC 2008 o 20:30 pod Philipsem Serdecznie Zapraszam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.