Treść opublikowana przez SEB-A4
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Witam. Odświeżam temat. Widze że kilka osób miało podobny przypadek ale nikomu nie udało sie go pozbyć? Czy poprostu nikt nie miał czasu pochwalic sposobem jego rozwiązania?! Po umyciu auta na myjce silnik zaczynał przerywać. Po dodaniu gazu zaczął się dławić i falować na niskich obrotach i po pewnym momencie zgasł. Po ponownym odpaleniu auta silnik pracuje równo do momentu dodania gazu, przydusza się i gaśnie. Zauważyłem również, że po odpaleniu silnika, chodził sobie spokojnie na równych obrotach a po energicznym kreceniu kierownicą zacął ponownie wariować. Jeśli komus udało się ogarnąć temat albo ma pomysł jak to ogarnąć proszę o info.!!!!!!!!!! Witam. Słuchajcie cud!!! Po dwóch dniach auto zostawione w bezruchu, nagle ozdrowiało!!! Po odpaleniu auta znikneły wszystkie dolegliwości Tylko teraz aż strach jechać na myjkę
-
[B7 BLB] Dziwny objaw po zapaleniu,podwyzszone obroty i nieregularna praca silnika
No niestety nasze Dieselki nie lubią zimy Dlatego chwilowe wyższe obroty zaraz po odpaleniu, przypominają nam o tym. Dodam, że przy -20st to normalne :gwizdanie:
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
nr. 1
-
[B5 AFN] Co powiecie o tych felgach?
Obecnie śmigam na tych felgach tyle że oryginalnych, auto prezentuje się naprawdę kozacko Tylko, ze te ori są "mocne" i ładne a te rodem z China...tylko ładne. Twoje auto...Twój wybór.
-
[ALL] Opłaca się brać te felgi?
Odradzam włoskie repliki, miałem i nie polecam.
-
[ALL] Śruby zabezpieczające oryginał
nakrywki/nakładki możesz do kupić sobie oddzielnie w serwisie
-
[ALL] Czy się opłaca za tą cenę?
dobrze zrobiłeś.
-
[ALL] Pomoc w wybraniu felg
[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:17_________________________________________________ Zrób to dla swojego auta i nie zakładaj mu tych felg
-
[B6 AWX] Śruby zabezpieczające felgi
Mcgard zdecydowanie lepsze
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja tam już śmigam na letnich
-
[ALL] czy takie felgi powyginają się od samego toczenia ??
Wzór spoko....tylko ciężko znaleźć nazwę producenta a to z reguły oznacza że to typowy producent "No Name" felgi pewnie są z Chin albo coś w tym stylu, czyli na dobrą jakość radze nie liczyć! Zdecydowanie odradzam! Noooo chyba że, tam gdzie mieszkasz nie ma dziur i nierówności na drodze Lepiej dorzucić parę groszy i kupić coś pewnego.
-
Spociki Łódzkie
koniec bajki LECH Goodbay
-
[ALL B6] Wentylator Nawiewu-pytanie?
Czyli co, może zastąpić? :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:12_________________________________________________...zapomniałem dodać że...zakupiłem dmuchawę z literą E na końcu i wszystko śmiga bez zarzutu
-
[ALL B6] Wentylator Nawiewu-pytanie?
Witam. Czy Wentylator Nawiewu do Audi B6 o serii: 8E1 820 021 E może zastąpić 8E1 820 021 A , czy ta litera na końcu ma duże znaczenie? Są jakieś przeciwskazania? Ma ktoś pojecie w tym temacie? Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
pytanie jasne ze mozna ...a nawet trzeba jeszcze pytasz jasne że można możesz nawet z trzema lub czterema...płeć piękna w większej ilości jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła
-
[ALL B6] DYLEMAT - które felgi i opony zostawić do B6
ALESSIO CALIFORNIA+BF GOODRICH G-force profiler 205/55/R16
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
Szczerze mówiąc to najbardziej podobaja mi się: "coś nowego" i "coś nowego2"....jedynie mam wątpliwości co do ich jakości, bo jeśli sie nie mylę to są repliki rodem z Chin ...dlatego rozsądek podpowiada zeby wybrać 1. lub 6. natomiast te ostatnie.... :doh1: odpadaja w przedbiegach
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
dostaniemy 2:1
-
Spociki Łódzkie
Dzięki Panowie (i w sumie Panią też) za mile spędzony spocik i mam nadzieje do następnego! :th: Pozdrawiam.
-
Spociki Łódzkie
tak, dokladnie :th:
-
Spociki Łódzkie
Jeśli można to z ciekawości zapytam o znaczenie tego słowa? Cóż to za taniec?
-
Spociki Łódzkie
Przekładać to juz raczej nie bedziemy, tylko najwyżej nastepnego spota zrobimy w jakiś inny dzień tygodnia. Pogoda sprzyja więc... ...pozostałych klubowiczy zapraszam na jutrzejszy spocik.
-
Spociki Łódzkie
Jeśli ci godzina nie pasi to my zazwyczaj troche siedzimy także możesz wpaść później Wporzo a więc do zobaczyska :th:
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
jeśli jeszcze nie wybrałeś to ja polecił bym ci takie: http://mamsan.de/picture_library/Gallery/Bilder/Auto/MAM%20Nuvo/MAM7_09.JPG http://mamsan.de/picture_library/Gallery/Bilder/Auto/MAM%20Nuvo/100_3623.jpg napewno by się idealnie komponowały sie na twoim autcie wiecej zdjeć i nie tylko na www.mamfelgen.de
-
Spociki Łódzkie
....też tak myslałem ale neistety z różnych przyczyn nie dało rady ...ale nic straconego i dlatego zrobimy spota w Czwartek!!! :th: Co Wy na to??? [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 15:05 _________________________________________________ UWAGA UWAGA!!! ZAPRASZAMY NA SPOCIKI ŁÓDZKIE! *** Dla wszystkich zainteresowanych Najbliższy Spot juz w najbliższy CZWARTEK 5 CZERWIEC 2008 o 20:30 pod Philipsem Serdecznie Zapraszam