-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
mamy jakieś dojście do kosmetyków Meguiar’s albo w jakiej cenie są te zestawy: Oto sposoby na uzyskanie „efektu lustra”: Wariant Soft (efekt jak w salonie): - umycie samochodu - Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner - nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish - ochrona stworzonego połysku (wosk) – Deep Crystal Carnauba Wax Wariant Medium (efekt lepszy niż w salonie): - umycie samochodu - Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - usunięcie naleciałości i przyspojeń na powierzchni lakieru – Ouik Clay - usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner - nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish - ochrona stworzonego połysku (wosk) – Deep Crystal Carnauba Wax Wariant Hardcore :twisted: (efekt: salony będą o takim marzyć): - umycie samochodu - NXT Generation Car Wash lub Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - usunięcie naleciałości i przyspojeń na powierzchni lakieru – Ouik Clay - usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner lub Body Scrub lub ScratchX - nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish - ochrona stworzonego połysku (wosk) – NXT Generation Tech Wax lub Gold Class Car Wax Dla utrzymania stworzonego efektu pomiędzy następnymi umyciami 2 produkty: - Quik Detailer lub NXT Generation Speed Detailer – usunięcie lekkich zabrudzeń - Quik Wax lub NXT Generation Spray Wax – uzupełnienie woskowej ochrony pzdr
-
[B6 AWX] Po długim postoju na mrozie ciężko odpala
mam to samo na większym mrozie nie odpala. wydawało mi się że to paliwko zamarzło ale może to te świece w sumie to już tydzień nie mogę odpalić
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
A zapomniałem zapytać o cenę ile taka przyjemność ?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
mam pytanie może ktoś polecić kogoś od klimy w Piasecznie co by przegląd przed latem zrobić (nabić, odgrzybić itd..) a na spotkanko to wpadnę w maju jak mi się drugie zmiany skończą, bo cały kwiecień na drugie zmiany pzdr.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
to ja bym poprosił o ułożenie jakiegoś takiego zestawu może na początek Wariant Soft (efekt jak w salonie): - ile by kosztował no i ile by kosztował Wariant Medium (efekt lepszy niż w salonie): - bo może bym żonę uprosił
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
witam czytałem forum chyba ze 3 dni i nadal nic nie wiem a chciałbym kupić kosmetyki do auta. zawsze kupowałem w marketach plak i jakiś tam szampon za 10 złociszy a chciałbym kupić dobre kosmetyki pewnie tej firmy: Meguiar's chciałbym kupić coś do kokpitu i coś do mycia (lakier mam srebrny wpadający w błękit/szary) bardzo mi się podoba określenie (efekt: salony będą o takim marzyć): ale ile będą te wszystkie kosmetyki kosztować i czy wszystkie trzeba kupić pzdr i dzięki.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
czyli że w czwartek czytamy
-
[ALL] Pomoc w wybraniu felg
też je widziałem ale szkoda że te oponki takie kiepskie
-
[ALL] czy takie felgi powyginają się od samego toczenia ??
czy te felgi powyginają się od samego toczenia czy może są warte grzechu i spokojnie na nich pojeżdżę ??? http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-wzor-audi-s6-16-cali-tanio-raty-i1519272873.html
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
zgodnie z prognoza pogody końcem marca ma być około 15 stopni więc już można się umawiać u wulkanizatora
-
[ALL] Pomoc w wybraniu felg
- [ALL] Pomoc w wybraniu felg
17stki już miałem i sprzedałem bo to nie felgi na nasze drogi po za tym auto na oponie 225 paliło mi litr więcej teraz szukam 16tek[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:41_________________________________________________ a może taki model felg z tymi oponami i wtedy może by się obyło bez dystansów???????????? http://allegro.pl/audi-oryginalne-a3-a4-a6-vw-super-stan-i1518359030.html- [ALL B7] Jak zakodować kluczyki
VAG nic nie wykazał odnośnie komfortu były jakieś błędy na świecach ale jeszcze nie wiem czego dotyczą czyli kluczyk do stacyjki następnie 3 x zapłon włącz / wyłącz a następnie 3 x zamknij otwórz na kluczyku w stacyjce przy włączonym zapłonie czy tak????????? jutro spróbuję- [ALL B7] Bagażnik zamknięty a komp pokazuje, że jest otwarty
jasne że będę[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 16:41_________________________________________________rozebrałem zamek w bagażniku na czynniki pierwsze aż doszedłem do malutkiego mikro styku który po wciśnięciu ręcznym pokazał na fisie że bagażnik jest zamknięty. jednak dalej po złożeniu do kupy zamka bagażnik świeci się że jest otwarty. nic nie widać żeby było złamane lub urwane w tym zamku i już nie mam pojęcia czemu mechanizm nie działa prawidłowo :wallbash:- [ALL B7] Jak zakodować kluczyki
no i tak zrobię dzięki [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 19:30_________________________________________________byłem na spocie po diagnostyce VAGiem okazało się że auto widzi oba kluczyki więc skoro nie trzeba go kodować to wymieniłem w nim baterię i nic kluczyk dalej nie hula - [ALL] Pomoc w wybraniu felg
lis
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta