Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rakud29

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ale gdzie się włącza ta funkcję
  2. Witam Mam vw cc Ale pewnie w audi jest podobnie Jak włączy żeby na wyświetlaczu u góry koło literki D wyświetlało na jakim biegu jest skrzynia dsg podczas jazdy W jakim module tego szukać W ogóle
  3. podaje logi turbo czy jest robiony jakiś program silnik 2.0 tsi 200 km seria http://vaglogi.pl/log-122_115_057_5H7657G.html bardzo będę wdzięczny za pomoc
  4. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Ja luz wzdłużny mam może coś taki jak kolega podaje 1.5 cm poprzecznego nie wyczuwam ale może być też luz skrętny czyli jak koła są napędzane tego tak dobrze nie sprawdziłem Trzeba będzie półoski wyciągnąć Przy tarczy jest rybą na klucz sześciokątne jaki to jest 22 czy 24
  5. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Ok wyciągnę te przeguby ale na co trzeba zwrócić uwagę jak już będę miał je na stole czy widać ich zużycie
  6. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Sprawdzałem poduszki pod silnikiem i miałem wyciek bo jest czerwony ślad Czy moglo by się dziać tak przez poduszki I dlaczego na jednej jest czujnik a na drugiej nie po co on jest
  7. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    czy juz wiecej nikt nic nie doradzi
  8. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    witam sprawdzalem przeguby no i wyczuwam minimalny luz poprzeczny ale taki sam z jednej jak i drugiej strony troche ie wydaje mi sie zeby to bylo to moze ktos ma jakis pomysl jeszcze teraz objaw pojawia sie juz na 3 biegu obroty 1800 gaz w podloge i pojawiaja sie drgania silne az do 3000 pozniej znikaja przy delikatnym dodaniu gazu obiaw nie wystepuje
  9. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Tak stało na kołach a ja wchodziłem do kanału i ruszałem półosią ale nic nie wyczułem może przez to że za flansze nie złapałem i wtedy sama półosią mogłem ruszać Sprawdzę jeszcze po świętach Dużo jest pracy żeby wyciągnąć półoś tak by najlepiej sprawdził Bo ja też obstawiam półoś bo dwumas nie dawał by czegoś takiego Tu normalnie jakby przód podskakiwal jakby zrywało przyczepność ale na pewno nie zrywa tylko takie odczucia są
  10. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Odpowiedziałem na pytania 1 sprawdzałem przeguby wchodzą pod auto i ruszałem poloska ale ja żadnego luzu nie wyczułem 2 telepanie występuje na wszystkich biegach najbardziej odczuwalne jest 4 , 5 bieg obroty 1800 gaz w Polsce dloge i wtedy cały przód drży jak delikatnie dodaje gazu to nie ma drgań 3 nie 4 też nie podczas ruszania nie ma żadnych stuków ani drgań
  11. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    To telepanie występuje tylko podczas dużego obciążenia czyli obroty ok 1800 i gaz w podłogę żadnych stuków nie ma biegi zmieniają się płynie a przeguby sprawdzałem wszedłem pod auto i tak ruszałem i żadnych luzów nie czułem Motortys i nie miałem z nim żadnych problemów dopiero teraz Dziś jeszcze trochę pojeździłem i popróbowałem no i jak dodaje gazu na biegu 2 lub 3 no i 4 obroty od 1800 to mniej teleport jak np jadę na 5 biegu obroty ok 2000 tys dodam gazu to jak by przód podskakiwał na obrotach od 3 tys już nie ma takich objawów Wątpię żeby to był dwumasowe coś musi być innego
  12. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    Motor 2.0 TDI BLB ma przejechanie 250 tys i nie miałem z nim żadnych problemów dopiero teraz Dziś jeszcze trochę pojeździłem i popróbowałem no i jak dodaje gazu na biegu 2 lub 3 no i 4 obroty od 1800 to mniej teleport jak np jadę na 5 biegu obroty ok 2000 tys dodam gazu to jak by przód podskakiwał na obrotach od 3 tys już nie ma takich objawów Wątpię żeby to był dwumasowe coś musi być innego
  13. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    dlaczego obstawiasz ze to sprzeglo
  14. rakud29 odpowiedział(a) na rakud29 temat w 2.0TDI
    witam czy ktos pomoze mi jeszcze w temacie bo problem dalej jest zaobserwowalem tylko ze podczas przyspieszania nie zawsze tak samo telepie nie raz prawie wcale a nie raz delikatnie dodaje gazu i tak jak by kola zrywalo i podskakuje powyzej 3 tys juz jest ok przeguby sprawdzalem wygladaja na dobre ja tam luzu nie wyczowalem moze ktos cos jeszcze doracic egr wylaczony programowo i zaslepiony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.