Treść opublikowana przez rakud29
-
Opcja wyswietlanie na jakim biegu jest DSG
Ale gdzie się włącza ta funkcję
-
Opcja wyswietlanie na jakim biegu jest DSG
Witam Mam vw cc Ale pewnie w audi jest podobnie Jak włączy żeby na wyświetlaczu u góry koło literki D wyświetlało na jakim biegu jest skrzynia dsg podczas jazdy W jakim module tego szukać W ogóle
-
Proszę o sprawdzenie logów czy auto miało program
Niby auto po chipie ile w seri dmucha turbo
-
Proszę o sprawdzenie logów czy auto miało program
podaje logi turbo czy jest robiony jakiś program silnik 2.0 tsi 200 km seria http://vaglogi.pl/log-122_115_057_5H7657G.html bardzo będę wdzięczny za pomoc
-
objaw zuzytego dwumasu
Ja luz wzdłużny mam może coś taki jak kolega podaje 1.5 cm poprzecznego nie wyczuwam ale może być też luz skrętny czyli jak koła są napędzane tego tak dobrze nie sprawdziłem Trzeba będzie półoski wyciągnąć Przy tarczy jest rybą na klucz sześciokątne jaki to jest 22 czy 24
-
objaw zuzytego dwumasu
Ok wyciągnę te przeguby ale na co trzeba zwrócić uwagę jak już będę miał je na stole czy widać ich zużycie
-
objaw zuzytego dwumasu
Sprawdzałem poduszki pod silnikiem i miałem wyciek bo jest czerwony ślad Czy moglo by się dziać tak przez poduszki I dlaczego na jednej jest czujnik a na drugiej nie po co on jest
-
objaw zuzytego dwumasu
czy juz wiecej nikt nic nie doradzi
-
objaw zuzytego dwumasu
witam sprawdzalem przeguby no i wyczuwam minimalny luz poprzeczny ale taki sam z jednej jak i drugiej strony troche ie wydaje mi sie zeby to bylo to moze ktos ma jakis pomysl jeszcze teraz objaw pojawia sie juz na 3 biegu obroty 1800 gaz w podloge i pojawiaja sie drgania silne az do 3000 pozniej znikaja przy delikatnym dodaniu gazu obiaw nie wystepuje
-
objaw zuzytego dwumasu
Tak stało na kołach a ja wchodziłem do kanału i ruszałem półosią ale nic nie wyczułem może przez to że za flansze nie złapałem i wtedy sama półosią mogłem ruszać Sprawdzę jeszcze po świętach Dużo jest pracy żeby wyciągnąć półoś tak by najlepiej sprawdził Bo ja też obstawiam półoś bo dwumas nie dawał by czegoś takiego Tu normalnie jakby przód podskakiwal jakby zrywało przyczepność ale na pewno nie zrywa tylko takie odczucia są
-
objaw zuzytego dwumasu
Odpowiedziałem na pytania 1 sprawdzałem przeguby wchodzą pod auto i ruszałem poloska ale ja żadnego luzu nie wyczułem 2 telepanie występuje na wszystkich biegach najbardziej odczuwalne jest 4 , 5 bieg obroty 1800 gaz w Polsce dloge i wtedy cały przód drży jak delikatnie dodaje gazu to nie ma drgań 3 nie 4 też nie podczas ruszania nie ma żadnych stuków ani drgań
-
objaw zuzytego dwumasu
To telepanie występuje tylko podczas dużego obciążenia czyli obroty ok 1800 i gaz w podłogę żadnych stuków nie ma biegi zmieniają się płynie a przeguby sprawdzałem wszedłem pod auto i tak ruszałem i żadnych luzów nie czułem Motortys i nie miałem z nim żadnych problemów dopiero teraz Dziś jeszcze trochę pojeździłem i popróbowałem no i jak dodaje gazu na biegu 2 lub 3 no i 4 obroty od 1800 to mniej teleport jak np jadę na 5 biegu obroty ok 2000 tys dodam gazu to jak by przód podskakiwał na obrotach od 3 tys już nie ma takich objawów Wątpię żeby to był dwumasowe coś musi być innego
-
objaw zuzytego dwumasu
Motor 2.0 TDI BLB ma przejechanie 250 tys i nie miałem z nim żadnych problemów dopiero teraz Dziś jeszcze trochę pojeździłem i popróbowałem no i jak dodaje gazu na biegu 2 lub 3 no i 4 obroty od 1800 to mniej teleport jak np jadę na 5 biegu obroty ok 2000 tys dodam gazu to jak by przód podskakiwał na obrotach od 3 tys już nie ma takich objawów Wątpię żeby to był dwumasowe coś musi być innego
-
objaw zuzytego dwumasu
dlaczego obstawiasz ze to sprzeglo
-
objaw zuzytego dwumasu
witam czy ktos pomoze mi jeszcze w temacie bo problem dalej jest zaobserwowalem tylko ze podczas przyspieszania nie zawsze tak samo telepie nie raz prawie wcale a nie raz delikatnie dodaje gazu i tak jak by kola zrywalo i podskakuje powyzej 3 tys juz jest ok przeguby sprawdzalem wygladaja na dobre ja tam luzu nie wyczowalem moze ktos cos jeszcze doracic egr wylaczony programowo i zaslepiony
-
Błąd ESP 00493
witam dla wszystkich wymiana sensora pomogla jest ok teraz
-
linka od przesuwania siedzenia
witam szukam takiej linki do przesuwania siedzenia gdzie mozna cos takiego kupic
-
Błąd ESP 00493
wlasnie wiem tylko nie mam a kupic u kogos i pozniej odsylac hmm co jeszcze moze byc zwiazane z tym bledem czujnik skretu dziala ok bo pokazuje parametry jak krece kierownica
-
Błąd ESP 00493
blad ten sam a grupe 10 jutro zobacze jak bedzie pokazywac to znaczy ze sensor dobry na co bys ty stawial
-
linka siedzenia
witam gdzie mozna dostac linke od przesowania siedzenia jest jakis opis jak ja wymienic
-
Błąd ESP 00493
tez obstawiasz ze to sensor poszedl bo nie chce w ciemno kupowac
-
Błąd ESP 00493
zrobilem kodowanie tak jak w opisie 1 przechodzi normalnie a drugie daje na [Security Access - 16] Enter 40168 [Do It!] [Basic Settings - 04] Group 069 [Go!] po wcisnieciu go w grupie 69 mam error i na czerwono we 4 ramkach wychodzi chyba ze to sensor padl dobrze mysle patrzylem na allegro to nie wiem czego ale o tym numerze co ja mam wolaja po 250 zl a inne sa po 20 , 50 zl numer mojego sensora 4F0907637
-
Błąd ESP 00493
ok to jutro sprobuje zrobic to kodowanie jak rozumiem z tego opisu to trzeba wykasowac blad pozniej uruchomic silnik skrecic kolo kierownicy o 30 stopni pozniej wyprostowac wejsc w Security Access wprowadzic 40168 i tyle czujnik skretu powinien byc zaadaptowany
-
Błąd ESP 00493
ok czyli zeby dowiedziec sie jaki numer to trzeba sie dostac do niego ponoc jest gdzies za panelem klimatronika moze przed adaptacja przeczyszcze styki przy tym sensorze i jeszcze jakies czyscic potem bym zrobil adaptacje
-
Błąd ESP 00493
ok jutro bede probowal czy styki tez przeczyscic przy sensorze no i powiedz jak z ta wymiana mozna o innym numerze zalozyc numer sensora to jest to co u ciebie na tym screnie vag number to jest numer sensora