Treść opublikowana przez rakud29
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
znalazll sie drugi co umie pieprzyc jak widze na forum tu takich nie brakuje nie chcesz pomagac to sie nie odzywaj wcale spanky taki madry ze wszystkie rozumy zjadl niech tak mysli dalej ja na szpan to za stary jestem po drugie mam 2 lepsze auto i jak nie wiesz wiesniaku to nie mow program robilem ponad 3 lata temu zrobilem juz na nim ok 50 tys i jakos auto chodzi nic nie robione
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
Taka odpowiedz juz padła wiec w czym problem... Problem jest ze zrozumieniem slowa pisanego i niedopuszczeniem mysli ze jednak ta super modyfikacja jest super kiepska , a super Audi nie jest wcale takie super spanky nie chce cie wiecej widziec w moich tematach chcesz sie wypowiadac to nie tu nic nie wnosisz do postu wiec nie pisz tu wiecej udajesz kogos madrego a wcale nim nie jestes pamietaj o tym
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
dzieki kolego za wyjasnienie czyli tak duo jest to doladowanie jak seria ma 1.3 bara a ja mam 1.55 bara to przeciez nie o tak duzo jest zwiekszona moc jak mozesz to zobacz reszte tych logow widac cos niepokojacego co sprawdzic wybieram sie na dluga droge w sierpniu i chcialem byc pewny auta dzieki za kazda odpowiedz pozdrawiam
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
1.3 bara a ja mam 2.6 dobrze rozumiem to tyle jest podkrecone dziwne troche
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
patrzac na dawke paliwa to tam z dolu podlane jest i dwumas ze sprzeglem latwo nie ma ... poza tym kazac tej rumunskiej sprezarce dmuchac powyzej 1.5 bara to tez nie daje jej latwego zycia ... kolego jak jestes taki mocny to powiedz ile ma byc doladowanie w seri 2.0 tdi bo ja widze ze koledzy maja po 2 bary w seri to 2.6 max to jest tak duzo w moim aucie moc jest zwiekszona o nie cale 30 % i jezeli ty nasze audi czy ich sprzet nazywasz rumunskie pierdziawki to po co kupujesz audi kup sobie poloneza bedziesz zadowolony ja caly czas czekam na konkretne odpowiedzi jak moj silnik wyglada wiadomo jest podkrecony ale czt wsztstko jkest ok
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
ale gdzie tu jest przeladowanie widzialem logi innych aut z tym silnikiem i tez kreca sie im do 2.5 bara a teraz temat jest o czym innym skad jest za duza masa powietrza koledzy prosze o konkretne odpowiedzi
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
to co moze byc nie tak ---------- Post dopisany 01-07-2013 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 13:00 ---------- up
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
spisalem numer mojego przeplywomierza BOSCH 0281002461 074906461B sa dwa takie numery na nim sprawdzilem weza co idzie od filtra do turbo i jest ok co do egr to kolego trzeba go czyscic zeby sie te parametry poprawily czy tylko wymiana
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
tak robilem program ale chodzi mi jak wyglada kondycja silnika czy wszystko jest ok czy nie trzeba czyecic egr ---------- Post dopisany 22-06-2013 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 21:24 ---------- kto cos powie wiecej o tych logach ---------- Post dopisany 29-06-2013 at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2013 at 17:25 ---------- up
-
Prośba o sprawdzenie logów - kopcenie na czarno + wyłączanie turbiny
po czym koledzy stwierdziliscie dziure w dolocie
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
ktos kiedys zwracal mi uwage ze mam za duza mase powietrza doladowanego mozesz wyjasnic co tak pytales sie o ten filtr jak bys mogl jeszcze powiedz czy turbo dobrze mi wstaje jak to sie sprawdza skad wiadomo ze nie za pozno
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
ok 8 tys dlaczego co jest nie tak koleo jesli chodzi ci o grupe 23 to mam takie wartosci juz od 4 lat i auto chodzi normalnie
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
czyli jak w odwrotna strone wylaczysz auto to po co ma chlodzic jeszcze wentylator nie rozumiem tej funkcji
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
jakies 8 miesiecy dlaczego
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
czy ktos sprawdzal ta funkcje ventilat on o co to chodzi
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
witam prosze o analize moich logow co jest nie tak jak wyglada moj silnik logi dynamiczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM jeszcze jeden log dla porownania dynamiczny VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM statyczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM bs VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM za kazda pomoc dziekuje pozdrawiam
-
Wyłączenie dzwięku nie zapiętych pasów
juz zrobilem myslalem ze da sie sam dzwiek wylaczyc a tu i kontrolka sie wylancza ale co zrobic
-
Czujnik wałka Rozrzadku
ja tez nym prosil o takiego manuala jesli to mozliwe
-
Wyłączenie dzwięku nie zapiętych pasów
ktora to grupa sory ze tak pytam alem mam program po angielsku
-
Wyłączenie dzwięku nie zapiętych pasów
ok ale wejde w grupe 17 pozniej co dalej w adaptacje czy codowanie jak w adaptacje to ktora to ktory to kanal ---------- Post dopisany 10-05-2013 at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 13:08 ---------- kto mi to wyjasni lepiej
-
Wlaczenie swiatel awaryjnych podczas ostrego hamowania
czyli da sie to zrobic w b7 czy nie
-
Proszę o analizę logów
Kolego Jak chcesz pomóc to trzeba we wszystkie linki klikać
-
Proszę o analizę logów
Witam Mam program i wiem że niby turbo za dużo daje tak widać z logów . Proszę napisać jak reszta logów wygląda w jakim stanie jest silnik Logi VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Demontaż osłony progu
Witam Koledzy mam takie pytanie jak odkręcić osłonę progu , przy przednich drzwiach
-
Wyłączenie dzwięku nie zapiętych pasów
Witam Proszę o rade jak wyłączyć dżwięk nie zapiętych pasów . Kontrolka może świecić , ale żeby nie było dżwięku .