Treść opublikowana przez rakud29
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
a co z malowanie ja poradzicie robis spraj czy gabeczka
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
moze jest jakas farba co zamiast podkladu na rdze mozna polozyc przycieram papierem pozniej jakis oddzerwiacz i jakis taki podklad co na rdze mozna polozyc chodzi o to zeby za rok to samo nie bylo a wiadomo tam lakier dostaje prosze tez napisac jak to zamalowac moze gabka czy spraj robic co myslicie
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
tez tak mysle przed tem nie bylo wszystko bylo ok jaki papier kupic do tego tak zeby nie szpachlowac tego
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
witam koledzy mam taki problem jakis czas temu mialem lakierowane blotniki bo byly bardzo obite od kamieni teraz po zimie zauwazylem rdze obok nadkola chyba byl slaby lakiernik prosze was o pomoc co zrobic zeby dobrze to usunac zetrzec papierem i moze jakis srodek dac a potem lakier prosze o rade przesylam zdiecia jak to wyglada http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/093daa7fa2d50062.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c56ce254787dcc34.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5293307d7db7e920.html
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
wlasnie tak robie i przed mialem -6 jak ruszylem zrobilo sie 0 ale wybijalo mi blad z czujmika walka pozniej ruszalem ale ta wartosc sie juz nie zmieniala caly czas 0 dlaczego sie tak dzieje moglo sie cos zawiesic tej sruby na 17 nie odkrecam tylko przez nia ciagne tak robie[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 20:34_________________________________________________up[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 19:31_________________________________________________kto pomoze
-
[B6 AWX] Kąt synchronizacji
wlasnie kolego mam ten sam problem wczesniej mialem -6 troche ruszylem i trafilem na 0 i caly czas mam nie wiem blaczego tak jest
-
[ALL B6/B7] Błąd 01366 - Opened Due to Crash Signal
ok tak wlasnie robie skasowalem zobaczymy czy nic sie nie pojawi za kilka dni
-
[ALL B6/B7] Błąd 01366 - Opened Due to Crash Signal
dzwona raczej nie mial kasuje blad i go nie ma ale robie test i sie pojawia jak mowicie ze mial dzwon albo sprawdzic zlacza to ktorej poduszki sie to tyczy
-
[ALL B6/B7] Błąd 01366 - Opened Due to Crash Signal
witam koledzy wywala mi taki blad 01366 - Opened Due to Crash Signal 35-00 - - kasuje go i go nie ma wlanczam wylanczam auto i jest ok przeprowadze tes i za chwile jest blad co jest nie tak bo to ponoc cos z centralnym
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
koledzy a ja ruszylem delikatnie mialem -6 jak zmienilem jest 0 i nic sie nie zmienia co jest nie tak pozniej troche krecilem i caly czas mialem zero cos sie zacielo czy co powiedzcie czy przesuwa sie kolo jak poluzuje te 3 sruby czy ta plaszke za kolem bo ja juz nie wiem
-
[ALL B7] Położenie czujnika wałków rozrządu
ok ale jak nie ma bledu to jestem wstanie sprawdzic vagiem czy czujnik dziala pod jakas grupa i czy on jest powiazany z czujnikiem synchronizacji walkow rozrzadu . powiedz jeszcze jak sprawdzic poprawnie ustawiony rozrzad . wkladam dwie blokady o srdenicy 6 mm i co dalej na jak popuszcze te 3 sruby to mam wtedy spory ruch sa moze jakies znaki do tego . robilem rozrzad w oplu 2.0 benzynie i tam kola na znaki sie ustawialo i nie bylo probemu [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 13:34_________________________________________________up
-
[ALL B7] Położenie czujnika wałków rozrządu
ok powiedz jeszcze jag go sprawdzic czy jest dobry czy zly vag pokaze czy tylko miernik
-
[ALL B7] Położenie czujnika wałków rozrządu
Ok czy vagiem sprawdze ten czujnik czy działa ten od synchronizacji wałków to ten sam bo on pokazuje cały czas 0 jak nie to jak go miernikiem sprawdzić [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 17:19_________________________________________________up [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 23:40_________________________________________________kto pomoze z kolegow prosze jeszcze o odpowiedz ile tali czujnik kosztuje
-
[ALL B6/B7] Czy da się uruchomić funkcję?
Też jestem ciekaw czy się da
-
[ALL B7] Położenie czujnika wałków rozrządu
Miałem taki przypadek zapalam auto jest ok gasze zapalam i wybija błąd próbuje go skasować i się nie da za kilka godzin kasuje błąd auto odpala i bledu nie ma więc co jest kilka dni temu też tak się mi zrobiło[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 12:38_________________________________________________kto pomoze co jest nie tak raz mam ten blad a raz nie prosze tez napisac gdzie sie on znajduje
-
[ALL B7] Położenie czujnika wałków rozrządu
Czyli jak by był rozrząd przedstawiony to też biło by jego błąd dziwne bo auto chodzi dobrze
-
[ALL B7] Położenie czujnika wałków rozrządu
ok a gdzie on jest wkotym miejscu bo raz mi sie pojawia ten blad a raz nie dziwne to jest raczej pojawia sie jak zapale zimne auto i zaraz zgasze i zapalam od nowa to lubi zalapac i zgasnac i tak za kazdym razem wtedy jest ten blad postoi auto ze 2 godziny zapala i chodzi blad kasuje i nie ma co jest nie tak
-
[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa
ok dzieki
-
[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa
kolego zrobilem to 16-Steering Wheel -> Coding-07 -> Software Coding powinno być 0xx?x: Board Computer & Cruise Control -> 1 = Board Computer installed wpisalem 1 i zatwierdzilem i sterowanie w manetce wrocilo fajnie tylko blad jeszcze zostal 18107 - Powertrain Data Bus: Missing Message from Steering Wheel Electronics P1699 - 000 - - Freeze Frame RPM: 882 /min Torque: 34.0 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 14.44 V Bin. Bits: 11001000 Bin. Bits: 00000000 (no units): 1.0 po skasowaniu dalej sie pojawia [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:21_________________________________________________podaje jeszcze moj numer modulu kierownicy 8E0953549 r IE K01 051144 12 ma on piny na tempomat bo wejscie jest ale nie widac w nim pinow [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:27_________________________________________________koledzy jak chcialem uruchomic tempomat to wpisalem w engine login 11463 moze dla tego mam teraz ten blad w engine
-
[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa
ok kolego ide do auta powiedz tylko czy mam zrobic to 17 instruments powinno być grupa 10 adaptacja i kanał 19 16 sterering whel grupa 07 recode i zmieniasz przedostatnią cyfrę na 1 ( jeśli bez tempomatu
-
[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa
to co teraz kole go zrobic zeby dzialala mi manetka od fisu
-
[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa
no nie tam gdzie wszedlem wpisalem tylko ten kod[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 20:36_________________________________________________myslisz ze wylaczylem manetke od fisa
-
[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa
kolego probowalem robic wpisalem w engine i tam w coding 11463 to zatwierdzilem moze przez to sie stalo chcialem uruchomic manetke fis ale nie ma moj modul kierownicy pinow do tej manetki wiec moze przez to co wpisalem to sie stalo
-
[ALL B6/B7] problem z manetka do fisa
tempomatu kolego nie mam prubowalem zalozyc rozkrecilem wszystko po czym zobaczylem ze moj modul kierownicy nie ma pinow do tempomatu zlozylem wszystko i pojawil sie taki blad nie dziala mi sterowanie fisem
-
[ALL B7] Położenie czujnika wałków rozrządu
witam koledzy gdzie znajduje sie taki czujnik wybija mi takie bledy kasuje i znowu bije Tuesday,14,February,2012,15:29:26:46862 VCDS Version: Release 10.6.0 Address 01: Engine Labels: 03G-906-016-BLB.lbl Control Module Part Number: 03G 906 016 GN HW: 028 101 211 3 Component and/or Version: R4 2,0L EDC 0000SG 9618 Software Coding: 0000072 Work Shop Code: WSC 22691 146 87427 VCID: 75EAE38A239B20B4 2 Faults Found 19464 - Camshaft Position Sensor (G40): Signal Out of Range P3008 - 000 - - Freeze Frame RPM: 1386 /min Torque: 14.0 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 11.78 V Bin. Bits: 11000100 Idle Stabilization: 0.0°KW (no units): 35.0 16725 - Camshaft Position Sensor (G40): Implausible Signal P0341 - 000 - - - Intermittent Freeze Frame RPM: 1785 /min Torque: 154.0 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 55.3 % Voltage: 11.70 V Bin. Bits: 11000100 Idle Stabilization: 0.0°KW (no units): 38.0 Readiness: 0 0 0 0 0 [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 15:44_________________________________________________up[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 19:17_________________________________________________kto pomoze