Treść opublikowana przez rakud29
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
koledzy czy wy nie rozumiecie moje pytanie jest dlaczego przeklamuje co jest tego powodem ze jedni maja 0.1 litra a ja mam 0.5 ale przy zmianie w kompie na 115% a tego sie nie powinno zmieniac ale jak bylo na 100 to wtedy przeklamywal o 1.5 litra wiec duzo opony mam seryjne tak samo felgi wiec co moze jeszcze na to wplywac kolego pukko wady tego silnika znam ale na razie nie narzekam na ten silnik ja juz przejechalem tym autem 40 tys a ma przejechane 170tys i wiem ze przy wymianie paska musze zrobic naped pompy ale to oddzielny temat
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
srednie spalanie przy predkosci 100 km 4.6
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
kolego ja nie robie afery tylko jak bym nie zmienil w kompie to przeklamywal o 1.5 litra a to duzo po zmianie jest ok 0.5 wiec po co ten komp jak glupoty podaje jedni mowia ze maja ok wiec czego ja mam nie miec przez to pytam
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
ale to tez sporo biorac pod uwage ze mam w kompie dane juz na 115% bo wczesniej bylo prawie 1.5 litra macie koledzy jakis pomysl co moze na to wplywac zawsze tankuje do pelna i zawsze kasuje srednie spalanie i caly czas oklamuje o 0.5
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
wlasnie tak robie przez to wiem ile przeklamuje moje pytanie jest dlaczego az tyle za kazdym razem
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
witam koledzy bylem kiedys u znajomego bo fis zaniza mi spalanie o ponad 1 litr i zwiekszyl mi w ustawieniach na 115% bo tyle mozna max mialem na 100 teraz fis oklamuje mnie o jakies 0.5 litra co jest nie tak ze tyle zwiekszone i dalej mi zaniza jest moze odpowiedzialny jakis czujnik skad komputer to wylicza
-
[B7 BPW] Wymiana rozrządu
koledzy ja wymienialem w oplu vectra 2.0 benzynowy powiedzcie mi czy poradze sobie z blb tak samo sie ustawia na znaki czy jakos inaczej i po co te blokady kol prosze o konkretna porade bo w benzynowych wymienialem ale nie wiem czy tak samo sie wymienia w dieslach bo widzialem ze kola gorne mozna przekrecic nie jest jak w benzynowym ze kolo jest na klina wkladane
-
[B7 BPW] Wymiana rozrządu
kolego nie pozno troche 80tys na pasku to duzo a tez by chetnie sie dowiedzial jak wymienic i ustawic
-
[ALL B7] Kupno przedniej szyby
czyli nie oplaca sie kupowac tej pod czujnik duzo roboty jest
-
[ALL B7] Kupno przedniej szyby
koledzy a oplaca sie brac ta z czujnikiem deszczu bo teraz nie mam ale moze bym sobie uruchomil taka opcje oplaci sie to robic durzo trzeba dolozyc
-
[ALL B7] Kupno przedniej szyby
witam kolegow musze wymienic przednia szybe mam takie pytanie kupic uzywana czy nowa orginal czy moze nowa a z innej firmy jakie moga byc ceny uzywane to chyba nie za bardzo sa bo wiem ze uszczelka jest z szyba i moze byc uszkodzona co polecicie koledzy jestem z ok sandomierza moze jest jakas firam co wmiare tanio to zrobi
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
co by rozwiazalo
-
[ALL B6/B7] Problem ze spalaniem na fisie
po to kolego bo wtedy oblicza zle ile mam jeszcze do przejechania i lubie wiedziec ile auto pali myslalem ze jakis czujnik przeklamuje albo cos ze softem bo nie wiem czy w niemczech nie byl wgrywany soft w serwisie bo mam kolorowy
-
[ALL B6/B7] Problem ze spalaniem na fisie
witam bylem kiedys u mechanika zeby mi zwiekszyl spalanie ktore jest wyswietlane na fisie bo bardzo mi zanizalo dal mi na 115% ponoc tylko tyle mozna i po paru bakach stwierdzam ze przeklamuje mnie jeszcze o 0.5 litra co moze byc nie tak ktorys czujnik oszukuje ze wylicza sobie zle spalanie czy cos innego bledow nie bylo zadnych
-
[B7 BKE] Problem z kontrolką oleju
asp ci zgasnie jak przejedziesz z 20 metrow a kluczyk trzeba zaprogramowac wkladasz do stacyjki i nacisnij jakis przycisk z pilota po wlaczeniu sygnalu wyjdz z auta i powinien dzialac
-
[B7 BLB] Kiedy wymiana rozrządu
koledzy powiedzcie czy wymiana rozrzadu wiaze sie z ustawieniem katu wtrysku bo ja wymienialem w silniku benzynowym 16v i daje sobie rade a jak jes w dieslach tak samo czy trzeba jeszcze kat wtrysku zmieniac bo widzialem ze na kolach gornych jest jakas regulacja
-
[B7 BLB] Szumy przy silniku
kolego a ile kosztowaly cie czesci i gdzie wszystkie kupiles napisz tez jaki masz przebieg
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
wyciagales silnik zeby to rozebrac napisz jak tam idzie praca
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu czy warto samemu?
dzieki za odpowiedz ale koledzy z ta zmiana kata to bzdury pisza bo jak niby pasek sie wyciaga do gdzie pisze ze co pare tysiecy trzeba to regulowac albo sprawdzac po to jest napinacz zeby to pilnowal
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu czy warto samemu?
kolego a po co spiawdzac kat wtrysku moze sie cos przestawic jak sie pasek sciagnie i zalozy tak samo to powinno byc chyba ok
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
ile cie to kosztowalo
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
czyli co kolego masz juz wyrobione gniazdo napisz jaki masz przebieg
-
[ALL B6/B7] mrygajaca kropka w wlaczniku swiatel
witam koledzy od jakiegos czasu zauwazylem ze ta kropka co jest na wlaczniku swiatel raz sie zaswieci raz nie po co ona jest wogole musi swiecic czy nie[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 12:14_________________________________________________i co koledzy na to
-
[ALL] "TDI zapala z trudem" - porada z Motor Nr 10/2011
ale co nam daje takie zabezpieczenie siada nam tylko rozrusznik bo dluzej pracuje
-
[ALL B6/B7] Dziwne stuki z przodu
koledzy problem byl taki ze odkrecila sie poduszka po dokreceniu wszystko ok dzieki za pomoc