Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

orzeszek75

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam rozwiazaliscie problem tego stukania ?? u mnie to juz nie stukanie tylko walenie :)) to nie rowne stukanie i nie zawsze wystepuje czasami puknie kilka razy czasami wali godzine podczas jazdy ? moze macie jakis pomysl ?
  2. Rozwiazałeś ten problem ?? Ja mam podobnie slaby nawiew a do tego doszlo jeszcze stukanie . Czasami stuka 40min czasami nie stuka
  3. orzeszek75 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam ostatnio borykam sie z problemem ze co jakiś czas nie załancza mi sie nawiew:( mechanik mówi ze wiatrak do wymiany . I tu jet moje pytanie...znalazłem owy wiatrak na ebayu ale nie wiem czy bedzie pasował moze ktoś tutaj poiada wiedze żeby potwierdzic . Ja mam A4 b8 2.0 tdi z drugiej polowy 2008 a ten wiatrak co znalazlem ma nr BEHR X6813005 . Czy bedzie pasowac do mojego??
  4. Aż jestem ciekaw odpowiedzi bo mam to samo od kilku miesiecy czyszczenie przepustnicy nic nie pomoglo :/
  5. Witam Przeczytalem ten post bo w zeszlym roku mialem podobnie gdy temperatura spadla ponizej 5 stopni cos zaczelo bardzo halasowac na wolnych obrotach co dziwne jesli wylacze swiatla nawiewy itp robila sie cisza jak auto sie nagrzeje tez jest oki . Wymienilem rolki paski i inne cuda ) ale nie pomoglo. Bede wdzieczny jak znajdziecie rozwiazanie
  6. orzeszek75 odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Nie robia takich rzeczy ) robia gorsze kupilem od anglika kilka lat temu auto mialo na liczniku 90 tys a naprawde 220 ) a skoro nie wycinaja dpf to po jakie licho tyle firm reklaujacych sie )
  7. sprawdzal bezpieczniki i sa oki
  8. witam wraca jak bumerang problem mojego Bluetooth mozecie mi wytlumaczyc o co chodzi bede wdzieczny 1 fault Found 01303-Telephone Transceiver ( R36) 004-No Signal/Communication Freeze Frame; Fault Status: 01100100 Fault Priority:2 Fault Frequency:1 Reset counter: 196
  9. No wlasnie nawet znalazlem twoj post gdzie sa bezpieczniki itp ale ( nic z tej rozpiski nie rozumiem (
  10. niemam kabla ktos to robil :/ madry niby komputer za 7000 funtow :/
  11. On jest napewno dzialal przez 1.5 roku . komp go widzi ale nie moze sie polaczyc :/
  12. Panowie jak sprawdzic czy Bluetooth jest sprawny skoro ani telefon ani komp nie chce sie z nim polaczyc ?? wole sprawdzic wszystkie mozliwosci zaczym bede musial wydac kase na nowy :/
  13. witam yyyy mialem taki sam problem i rozwiazalem go w sposob....wszedlem w ustawienia menager aplikacji i wyczyscilem dane bluetooth w telefonie to pomoglo
  14. Nic nie zmienialem nie grzebalem w ustawieniach . Wyglada to tak jak by w aucie nie bylo modulu ;(
  15. niewiem czy nagle nic nie bylo robione poprostu pewnego dnia telefon nie znalazl urzadzenia a jak wchodze w ustawienia mmi niema tam resetu bluetootha :/ w weekend jakis mechanik podpinal madre urzadzenie i nie wykazalo zadnych bledow :/ szukalem kilkoma telefonami bezskutecznie:(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.