Treść opublikowana przez orzeszek75
-
Stuki w nawiewach spod deski rozdzielczej w A4 B7
Witam rozwiazaliscie problem tego stukania ?? u mnie to juz nie stukanie tylko walenie :)) to nie rowne stukanie i nie zawsze wystepuje czasami puknie kilka razy czasami wali godzine podczas jazdy ? moze macie jakis pomysl ?
-
Dziwna praca nawiewu - błąd (01271) silnika krokowego nadmuchu
Rozwiazałeś ten problem ?? Ja mam podobnie slaby nawiew a do tego doszlo jeszcze stukanie . Czasami stuka 40min czasami nie stuka
-
Pada wiatrak :)
Witam ostatnio borykam sie z problemem ze co jakiś czas nie załancza mi sie nawiew:( mechanik mówi ze wiatrak do wymiany . I tu jet moje pytanie...znalazłem owy wiatrak na ebayu ale nie wiem czy bedzie pasował moze ktoś tutaj poiada wiedze żeby potwierdzic . Ja mam A4 b8 2.0 tdi z drugiej polowy 2008 a ten wiatrak co znalazlem ma nr BEHR X6813005 . Czy bedzie pasowac do mojego??
-
błąd przepustnicy szarpanie silnika przy gaszeniu
Aż jestem ciekaw odpowiedzi bo mam to samo od kilku miesiecy czyszczenie przepustnicy nic nie pomoglo :/
-
napinacz paska klinowego uderza o blok silnika
Witam Przeczytalem ten post bo w zeszlym roku mialem podobnie gdy temperatura spadla ponizej 5 stopni cos zaczelo bardzo halasowac na wolnych obrotach co dziwne jesli wylacze swiatla nawiewy itp robila sie cisza jak auto sie nagrzeje tez jest oki . Wymienilem rolki paski i inne cuda ) ale nie pomoglo. Bede wdzieczny jak znajdziecie rozwiazanie
-
okopcone koncówki wydechu
Nie robia takich rzeczy ) robia gorsze kupilem od anglika kilka lat temu auto mialo na liczniku 90 tys a naprawde 220 ) a skoro nie wycinaja dpf to po jakie licho tyle firm reklaujacych sie )
-
Telephone Transceiver
sprawdzal bezpieczniki i sa oki
-
Telephone Transceiver
witam wraca jak bumerang problem mojego Bluetooth mozecie mi wytlumaczyc o co chodzi bede wdzieczny 1 fault Found 01303-Telephone Transceiver ( R36) 004-No Signal/Communication Freeze Frame; Fault Status: 01100100 Fault Priority:2 Fault Frequency:1 Reset counter: 196
-
Bluetooth
No wlasnie nawet znalazlem twoj post gdzie sa bezpieczniki itp ale ( nic z tej rozpiski nie rozumiem (
-
Bluetooth
niemam kabla ktos to robil :/ madry niby komputer za 7000 funtow :/
-
Bluetooth
On jest napewno dzialal przez 1.5 roku . komp go widzi ale nie moze sie polaczyc :/
-
Bluetooth
Panowie jak sprawdzic czy Bluetooth jest sprawny skoro ani telefon ani komp nie chce sie z nim polaczyc ?? wole sprawdzic wszystkie mozliwosci zaczym bede musial wydac kase na nowy :/
-
Nie wykrywa zestawu bluetooth mój telefon
witam yyyy mialem taki sam problem i rozwiazalem go w sposob....wszedlem w ustawienia menager aplikacji i wyczyscilem dane bluetooth w telefonie to pomoglo
-
bluetooth znikł :/
Nic nie zmienialem nie grzebalem w ustawieniach . Wyglada to tak jak by w aucie nie bylo modulu ;(
-
bluetooth znikł :/
niewiem czy nagle nic nie bylo robione poprostu pewnego dnia telefon nie znalazl urzadzenia a jak wchodze w ustawienia mmi niema tam resetu bluetootha :/ w weekend jakis mechanik podpinal madre urzadzenie i nie wykazalo zadnych bledow :/ szukalem kilkoma telefonami bezskutecznie:(
-
bluetooth znikł :/
Witam kilka dni temu telefon przestal sie laczyc z bluetooth wyglada jak by go wogole nie bylo zaden telefon go nie znajduje moze wiecie jak to naprawic ?? mmi 2g high
-
Zimny silnik -dziwne dzwieki [wideo]
ostatnio zaobserwowalem ze jak wszystko wylaczone i tylko ...Wystarczy wlaczyc podgrzewanie tylniej szyby a dzwiek wraca jak nocny koszmar
-
Zimny silnik -dziwne dzwieki [wideo]
wymienlem na nowa i napinacz tez a zmian zadnych ;(
-
Zimny silnik -dziwne dzwieki [wideo]
Niestety u mnie jest odwrotnie, tj wylaczenie klimatyzacji nie eliminuje dzwiekow, dopiero całkowite wyłaczenie nawiewu uspokaja moje uszy U mnie jest tak samo ze wlaczenie klimy nic nie zmienia tylko wylaczenie nawiewu dopiero pomaga :/ znalazles rozwiazanie Baxik20 ??
-
Zimny silnik -dziwne dzwieki [wideo]
witam w klubie mam te same problemy z tym dzwiekiem :/ z rana jesli jest naprawde zimno na zewnatrz wtedy owy dzwiek sie pojawia ale po wylaczeniu nawiewu zapada bloga cisza rozrzad byl wymieniany kilka miesiecy temu wiec podejrzewalem ze rolka od alternatora wymienilem rolke i napinacz ale dzwiek rano wrocil jak nocny koszmar ) moze ktos ma jakies inne pomysly ??)
-
2.0 TDI CR 170 KM, mrugająca kontrolka świec żarowych - bez innych objawów.
Hmmm...mialem podobnie najpierw kontrolki pozniej wymiana dwumasa a szarpanie przy gaszeniu pozostalo :/ po czyszczeniu przepustnicy zadnych zmian jak szarpalo przy gaszeniu tak szarpie :/ ale fakt ze przepustnica byla bardzo zasyfiona
-
Przepustnica
Nie wymienialem tylko czyscilem :/
-
Przepustnica
Czy po czyszczeniu przepustnicy jest wymagane kasowanie błedu VAGiem?? Pytanie moje berze sie z tad ze ostatnio ogladalem program na TVN turbo ..Bedzie Pan Zadowolony....a tam był dziwny stukot podczas gasszenia auta w A3 usterka polegala na zasyfonej Klapie Gaszacej a wszyscy mechanicy mowili ze to Dwumasa do wymiany. Ja dwumase ma wymieniona ale owy stukot podczas gaszenia i telepanie nadal wystepuje :/ przepustnica wyczyszczona ale nie bylo kasowania bledow i zastanawiam sie czy to cos pomoze :/?????
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Wejdz na Zloty Spociki nastepnie Slaskie znajdz czestochowa i jest tam wiele osob co chetnie za pare groszy ci pomoga
-
Wycięty Dpf A Ewentualne Mandaty W Krajach Ue
Witam jestem wlasnie po przegladzie technicznym [ MOT ] nie bylo zadnych problemow a DPF usuniety jakis czas temu. Wiec jesli ktos pisze ze nie przejdzie badania technicznego pisze BZDURY pozdrawiam