Treść opublikowana przez orzeszek75
-
[B7 BKE] Problem z kontrolką oleju
witam zgromadzonych i madrzejszych odemnie :/ od jakiegos czasu zapala mi sie kontrolka niskiego stanu oleju:( ale stan oleju sie zgadza za kazdym razem jak go sprawdzam. dodam ze jak sie zapali owa kontrolka to gasze silnik wyciagam bagnet sprawdzam stan i bagnet wraca na swoje miejsce ja przekrecam kluczyk i wszystko dziala poprawnie przez kilkanascie kilometrow:/ jakies pomysly co to moze byc ??
-
[B5 ATJ] Problem z płynem chłodniczym
witam rok temu mialem podpbny klopot bardzo duzy ubytek plynu 6ciu mechanikow kilka opini typu uszczelki glowice itp!! wymienilem wszystkie czujniki przy okazji wydalem kase a usterk ajak byla tak byla ) w koncu jeden znalazl wyciek ...byla duza wypalona dziura na wezu od strony u mnie pasazera wiec u ciebie bedzie od kierowcy chyba ) wiec przed kosztami radze poszukac dokladnie !! powodzenia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
az 1.9 110 )
-
[ALL B7] Czy to jest moduł Bluetooth??
mam plan wizyty na swieta Wielkanocne [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:59_________________________________________________podczas tej wizyty chce zamontowac ten modul i zmienic kierownice na wielofunkcyjna narazie bo niewiem co mi do glowy przyjdzie przez te kilka miesiecy :/ jak wiemy w takim aucie mozna duzo pozmieniac:)
-
[ALL B7] Czy to jest moduł Bluetooth??
Baba na szrocie nic niewie trzeba czekac na wlasciciela:/ a ja mieszkam w Chestre[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:18_________________________________________________Chester mialo byc
-
[ALL B7] Czy to jest moduł Bluetooth??
jade na szrot jak wroce to sie odezwe ! a jak cos wyslesz to do UK ??
-
[ALL B7] Czy to jest moduł Bluetooth??
wlasnie odkrylem ze skrzynki tam niema ;( ;( sa tylko kable wpiete w plastik ale zaraz pojade na szrot i dowiem sie ile beda za to chcieli a skoro nowe w PL kosztuje 600 to mysle ze za jakies 40-50 funa kupie urzywany
-
[ALL B7] Czy to jest moduł Bluetooth??
telefon nic nie znajduje
-
[ALL B7] Czy to jest moduł Bluetooth??
wiec piszesz dosc skomplikowanie jak dla mnie ) chodzi mi o to zeby telefon dzialal pod RNS ale nie dziala wyskakuje napis ze telefon nie jest zainstalowany i nic sie nie da zrobic . Pod fotelem mam czarna skrzynke z jakimis kablami ale ja niemam pojecia co to jest jak to dziala a napewno nie wiem czy tam jest bluetooth. Moze mi powiesz jak to sprawdzic czy on tam jest ??
-
[ALL B7] Czy to jest moduł Bluetooth??
wlasnie o to m chodzi i nastepne pytanie brzmi !! czy mozliwe jest zeby ktos przelaczyl Bluetooth od RNS-N pod zestaw glosnomowiacy ?? bo mam zamontowany zestaw BURY ktory tez nie dziala bo niemam adaptera :/ jesli tak to jak to przelaczyc zeby telefon dzialal przez RNS-N??
-
[ALL B7] Czy to jest moduł Bluetooth??
Mam pytanie dotyczace modulu telefonu !! czy to skrzynka pod siedzeniem pasazera pionowo zamontowana w podloge???
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dzieki za info. jutro sprawdze a jesli nie bede mial to mam taki dobry szrot ktory handluje tylko niemcami i ma takie zabawki wiec pewnie za jakies 40-50 funa kupie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
hahah dobre ) mam jakis posrany zestaw glosnomowiacy BURY ale musze dokupic adapter zeby to dzialalo wiec lepiej zainwestowac i kupic modul . A gdzie go znalesc wiesz moze ??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dobre pytanie ) a co to jest gdzie tego szukac itp ?? wiem tyle ze wyswietla .....phone is not installed...... i tyle :/ na tym konczy sie moja wiedza
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
witam all:) wiec szukam i szukam i znalesc nic nie moge:/ posiadam w aucie RNS-E i co ciekawe nie moge wlaczyc telefonu !! jak naciskam na klawisz TEL wyskakuje napis telefon jest nie zainstalowany!! i to by bylo na tyle . Co kolwiek chce zrobic nic nie dziala wogole nieda sie nic ustawic .Probowalem juz wszystkiego i nic . Kierownica nie jest wielofunkcyjna chce dodac . Czy ktos wie moze co zrobic zeby to ruszylo?? moze jakies kable potrzebne czy jak ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i licze na pomoc )