Treść opublikowana przez orzeszek75
-
Dużo kontrolek :))
Oki jutro wkleje ale zastanawia mnie te trzesienie autem jak je gasze i ten dziwny dzwiek :/http://w893.wrzuta.pl/film/7pT7E7yN5Z6/silnik_a4_b8
-
Dużo kontrolek :))
Witam zebranych ostatnio czesto musze szukac tu info :/ wiec dwa miesiace temu zmieniłem dwumas ze sprzegłem i dziwne ale sprzegło znowu sie rozleciało :/ troche dziwna sytułacja ale stalo sie a kilka dni temu właczyła sie kontrolka swiec zarowych . Wczoraj wymienili dwumas ze sprzegłem na nowe bo podobno rozsypał sie w mak i zaczeła sie jazda podczas wracania od mechanika...najpierw kontrolka swiec zarowych chwile pozniej kontrolka DPF a dzisiaj auto stracilo moc tak jak by turbina sie wyłaczyła i kontrolka check engine sie zapalila:/ zastanawiam sie skad tyle problemow nagle sie wzieło a do tego wszystkiego jak gasze auto to trzesie nim i jakos mam dziwne wrazenie ze te sprzegło znowu sie rozsypie :/ jakies pomysly ??
-
Kontrolka świec żarowych
Przebieg nie skręcony wszystko udokumentowane zaczynając od serwisu kończąc na przeglądach:/ na dzień dzisiejszy 114300 mil . Można powiedzieć że dużo napraw nie było ale kosztowne dwumas i rozrząd to normalne wymiany przy takim przebiegu. Teraz ta kontrolka od świec ale w piątek wymienia sprzęgło z dwumasem i wyczyszcza ta przepustnice :/ w sobotę napisze czy pomogło bo puki co kontrolka świec cały czas miga :/ ---------- Post dopisany 21-05-2014 at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 20:26 ---------- Czytalem czytalem i sie doczytalem sprawdzalem obserwowalem i doszedlem do wniosku ze moj czujnik swiec jest zwiazany z hamulcem ) ale przepustnica i tak do czyszczenia :/
-
Kontrolka świec żarowych
Mam dosc juz tych wymian :/
-
Kontrolka świec żarowych
Witam mam jakąś czarna serie ) 6 tygodni temu wymienilem dwumas ze sprzeglem i dziwne ale znowu sie sypie:)) ale wymienia go na gwarancji wiec to nie klopot. Ale od tygodnia co jakis czas miga mi kontrolka swiec zarowych ale auto jedzie normalnie. Vag wskazuje na zapchana przepustnice podobno :/ czy wystarczy wyczyscic czy trzeba kupic nowa ??
-
dziwny dźwięk
Witam znowu ) wiec dzisiaj podczas gaszenia silnika zatrzesło autem zdziwiło mnie to więc zapalił em i zgasilem ponownie i dość że zatrzesło to był dziwny stukot ;( uprzedze fakt i napisze ze dwumas ze sprzęgłem i rozrząd zrobiłem niecałe dwa miesiące temu :/ jakieś propozycje awarii ??? na tej stronie mozna uslyszec owy dzwiek :? WRZUTA - Silnik a4 b8
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Same czesci do rozrzadu i 2masu to okolo 4000 tys :/ a za free nikt tego nie bedzie zmienial :/ a szkoda )
-
Wymiana dwumasy sprzegła
W serwisie nie chcieli by brudzic sobie rąk za takie pieniadze )
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Nie jestes sam ) w piatek wymiana 2mas ze sprzeglem a do tego czas na rozrzad bo zbliżam sie do 180000 :/ koszt 5000tys ) boli bardzo (
-
jakiej firmy dwumas ??
Jak w temacie za tydzień mam wymianę dwumas i zastanawiam się jakiej firmy kazać założyć :/ może coś doradźcie ?? Do tego wszystkiego jest czas na rozrząd i skóra na d*pie przez wydatki mi się zmarszczy
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Witam I czarne chmury zawisły nade mną :/ wsiadłem dzisiaj do auta naciskam sprzęgło i po minimalnym wciśnięciu słyszę dziwny dzwięk jak wcisne mcniej jest cisza , auto zbiera sie normalnie nic nie trzesie wszystko w normie....czy to dwumas ??
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
Pokaże błąd a nawet pokaże która świeca jest spalona )
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Nie czytaj wszystkiego co tu pisza bo bedziesz babcie mial przez nastepne kilka lat:) mam najechane 170 000 i niema zadnych problemow z dwumasem turbo czy czym kolwiek innym.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek :)kiedy znajdziesz czas po 21.12 zeby podlubac w moim skarbie???
-
[małopolskie] firma Navipol
Witam wszystkich Chcialem zapytac czy ktos z was mial doczynienia z firma.... Navipol....z Krakowa lada dzien chce skorzystac z ich uslug ale nigdzie nie moge nic znalezc onich:/
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
do kolegi Tomasz84...a gdzie wymiany dwumasa pompy oleju czy innych profilaktycznych wymian ?? ---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ---------- oni wymyslaja z ta awaryjnoscia... a4b8 ma nr 4 w rankingu bezawaryjnosci dekry (do 50tys)... tuz za seatem exeo http://images64.fotosik.pl/234/913d88535dc346f2m.jpg Pozdrawiam, Przemek chyba braklo ci jednego zera przy tym rankingu mialo byc po 500tys )
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
moje B7 1,9tdi tez mniej potrzebowalo a styl jazdy wogole sie nie zmenil B8 w miescie zmiesci sie w 8l a w trasie z zona i dziecimi plus bagaze do 130km/h spalil 5l ale co za roznica ile pali?? i tak trzeba wlac )
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
jaka awaryjnosc?? u mnie jeszcze sie nic nie popsulo a co ciekawsze NIC sie nie popsuje )
-
Opinie o silniku 2.0 TDI 136 KM w Audi A4 B8
Ja mam 143KM i rura tez czysta jak by dopiero z salonu wyjechal mam tam cos wsadzic <wow> )
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
zrobilo sie goraco ) A moze ktos mi pomoze bo sie pogubilem ....te forum jest od awantur czy od dzielenia sie wiedza ??
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Mialem B5 220000 nic sie nie dzialo, mialem B6 190000 jakies drobiazgi wymianiane, mialem B7 215000 nic sie nie dzialo wymienione lozysko mam B8 160000 i nic sie nie dzieje i napewno tak zostanie a jak by czytac co tu ludzie wypisuja to kazdy ten model mial wady i zapobiegawczo mozna kilka czesci wymienic zaczym auto stanie na srodku drogi :/ A c..j niech stanie i wtedy bedziemy sie martwic )
-
DVD Map :/
o dziekuje teraz zaczne sprawdzac co napisales ) ---------- Post dopisany 23-08-2013 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 23:36 ---------- Lubie angielskich speców podłączył ogromny komputer i szuka juz godzine gdzie to wyłączyć ) mam nadzieje ze znajdzie ---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- I nie znalazl )
-
DVD Map :/
jeden wlasciciel niema info o jakiejs firmie;/ ale jak to naprawic
-
DVD Map :/
witam:) Mam maly problem ...staralem sie zmienic plyte z mapami w MMI 2G i co ....plyta nie chce wyjsc :/ moze ktos ma wiedze jak wyciagnoc drania i wsadzic nowe mapy ??
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Ja zyje w cywilizowanym kraju co sie nazywa UK tu nie bede walczyl pol roku czy rok z ubezpieczalnia, na 14 dni mam auto zastepcze i w tym czasie wyplaca mi rynkowa wartosc auta wiec po co mi szukac problemow i ladowac kase w dziwne naprawy ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- waszym rozumowaniem trzeba uwazac na DPF najlepiej go usunoc nastepnie pompa oleju pompa wody lozyska zawieszenie i bog wie co jeszcze :/ takim tokiem myslenia nie bede jezdzil tylko wymienial wszystko co da sie wymienic :/ bzdura totalna . ale to moje zdanie inni jesli lubia moga wymieniac wszystko na co maja ochote i na co ich stac oczywiscie :/