-
Wyciek oleju
Też inny objaw, o którym zapomniałem napisać: troszkę dusi obroty po dłuższej jedzie. Tak na 5 sekund i potem wracają do normy. Nie wiem co jest grane. ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- A poza tym: lekkie pocenie to jest od góry, a od dołu to spory wyciek. Popatrzcie na ostatnie zdjęcie. Pozdrawiam
-
Wyciek oleju
Witam. Mam spory problem. Zauważyłem, że moje auto w ostatnim czasie zaczyna "brać olej"! Bardzo mnie to zaciekawiło i znalazłem wyciek (zał. zdjęcia). Czy możecie mi mniej więcej powiedzieć ile naprawa czegoś takiego będzie kosztowała. Z tego co ja już się zorientowałem to wyciek jest na urządzeniu odpowiedzialnym za powrót części spalin do silnika (ekologia ). Ile ewentualnie by mnie to kosztowało w autoryzowanym servisie. <br /><br />
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
ŚWIECA ŻAROWA DENSO DG-190 AUDI A3 A4 A6 2.0 TDI (2445567916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. OK. A czy takie świece będą odpowiednie i czy to dobry producent?
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
Czy wymieniał już ktoś z was świece żarowe w 2.0 TDI CR ? Jeżeli tak to jaki to przybliżony koszt i jakie świece polecacie?
-
Zamek schowka
Dzięki, jak zwykle można liczyć na pomoc
-
Zamek schowka
Czy jest ktoś wstanie powiedzieć jak mogę przerobić swój standardowy zamek schowka na taki zamykany na kluczyk. Zdarza mi się czasem trzymać mniej lub bardziej wartościowe rzeczy w samochodzie, no sami wiecie nawigacja, komórka, jakieś pieniądze itp. Wolałbym to nieraz zamknąć na kluczyk i mieć święty spokój. Wiecie może jak mogę dokonać takiej przeróbki i jaki będzie jej koszt?
-
Ceny i numery katalogowe oryginalnych filtrów
Dziękuję bardzo za przydatną informację. Pozdrawiam
-
Ceny i numery katalogowe oryginalnych filtrów
Jak już wiecie mam nową AUDI B8 2009 2.0 TDI. Chciałbym prosić o wypisanie numerów katalogowych i cen wszystkich filtrów (oleju, paliwa, powietrza, kabiny). Oczywiście ma tu na myśli oryginalne produkty, a nie zamienniki. Pozdrawiam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam wszystkich. Kupiłem swoją wymarzoną B8 z przebiegiem na dzień dzisiejszy 112 000 km. W aucie jest teraz wlany olej 5W30. Bardzo mnie to zdziwiło, gdyż w swojej poprzedniej furce oczywiście również AUDI, tylko że B7 do ostatniego dnia jeździłem na oleju CASTROL EDGE 5W40 TURBO DIESEL. Moja była B7 w dniu sprzedaży miała 210 000 km. W związku z tym mam pytanie czy przy następnej wymianie oleju mogę zlać wg mnie najlepszy olej, czyli: CASTROL EDGE 5W40 TURBO DIESEL? Jakie to będzie miało skutki dla mojego silnika? Jakie są wasze opinie czy dobrze zrobię zmieniając na 5W40 czy lepiej jednak będzie pozostać przy 5W30?
-
Kluczyk - pilot AUDI A4
To czemu w takim razie gość z allegro coś takiego oferuje?
-
Kluczyk - pilot AUDI A4
Witam. Potrzebuję dorobić kluczyk do swojej Audi A4. Znalazłem pewną ofertę na allegro. Oto ona KLUCZ pilot kluczyk AUDI A4 A5 Q5 KODOWANIE kraków (2373481164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Po rozmowie telefonicznej gość jest w stanie zrobić mi tą usługę za 1100 zł. Czyli zaprogramuje sam pilot i przygotuje grot. Po zapytaniu faceta czy można kupić używany kluczyk i przeprogramować go, odpowiedział, że nie ma takiej możliwości. Dzwoniłem jeszcze do serwisu - tam koszt kompletnej takiej usługi to: ok. 800 zł. Może wy wiecie gdzie mogę wykonać taką usługę za tańsze pieniądze? Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Problem z rozrusznikiem miałem i to w dodatku na środku skrzyżowani Skrzynia była ustawiona w trybie awaryjnym i nagle silnik zgasł. Koszt naprawy to około 600 zł. Czy to dużo czy mało, oceńcie sami!
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jest to podobno popularna usterka skrzyni 7 biegowej skrzyni biegów multitronic. Zanim do tego doszedłem to najpierw rozebrałem i wyczyściłem płytkę, która znajduję się pod lewarkiem skrzyni biegów, ale niestety nic to nie pomogło. Kolejnym krokiem była wymiana na nową płytkę, niestety to również nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Regulowałem linkę, która która łączy lewarek ze skrzynią. Ostatnim krokiem, który okazał się być słusznym, była regeneracja modułu skrzyni biegów. Gdyby ktoś również miał podobny problem, chętnie pomogę w jego rozwiązaniu podam telefon i adres osób, które zajmują się regeneracją modułu.
-
[B7 ASB] System TV w towojej Audi A4
Pisałeś, że masz zamontowane w podsufitce i w zagłówkach. Chciałbym zobaczyć jak Ci to wszyszło.
-
[B5 ATJ] Szarpanie przy hamowaniu silnikem
Na samym początku napisz przyjacielu jaką masz skrzynię biegów!!!