Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Problem z kontrolką oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zgromadzonych i madrzejszych odemnie :/ od jakiegos czasu zapala mi sie kontrolka niskiego stanu oleju:( ale stan oleju sie zgadza za kazdym razem jak go sprawdzam. dodam ze jak sie zapali owa kontrolka to gasze silnik wyciagam bagnet sprawdzam stan i bagnet wraca na swoje miejsce ja przekrecam kluczyk i wszystko dziala poprawnie przez kilkanascie kilometrow:/ jakies pomysly co to moze byc ??

Opublikowano

Witam

Odepnij na 2s aku. Powinno pomóc. Trzeba wyzerować czujnik.

Pozdro

ZC

Opublikowano

witam zgromadzonych i madrzejszych odemnie :/ od jakiegos czasu zapala mi sie kontrolka niskiego stanu oleju:( ale stan oleju sie zgadza za kazdym razem jak go sprawdzam. dodam ze jak sie zapali owa kontrolka to gasze silnik wyciagam bagnet sprawdzam stan i bagnet wraca na swoje miejsce ja przekrecam kluczyk i wszystko dziala poprawnie przez kilkanascie kilometrow:/ jakies pomysly co to moze byc ??

Uszkodzony czujnik. Podniesienie maski kasuje świecenie kontrolki. Podnieś maskę i zamknij i zobacz czy świecenei zgasnie.

Opublikowano
  • Autor

nie gasnie!! gasnie dopiero po wyjeciu bagneta !! [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 13:09_________________________________________________hmmm...wiec odlaczylem aku i :/ swieci mi sie caly czas ASP i nie moge otwierac i zamykac auta z pilota :wallbash: jakies propozycje na teraz ??

Opublikowano

gasnie!! gasnie dopiero po wyjeciu bagneta !!

co ty piszesz za herezje.. :cool1: a co ma wpólnego bagnet włozoy w rurke z elektornika...??

albo zdemontuj czujnik i go wymyj z osadu po oleju albo wymien na nowy...

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy to bzdury:/ pisze jak jest !! zapala msie kontrolka gasze silnik podnosze maske opuszczam i nic a jak wyjme bagnet i wloze wszystko wraca do normy!! ale moze teraz do kontrolki dodajmy ASP i pilota :/ jakies pomysly jak to naprawic !! popsulo sie po odlaczeniu aku [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 13:56_________________________________________________a co chodzi o czujnik wole wymienic na nowy

Opublikowano

nie wiem czy to bzdury:/ pisze jak jest !! zapala msie kontrolka gasze silnik podnosze maske opuszczam i nic a jak wyjme bagnet i wloze wszystko wraca do normy!! ale moze teraz do kontrolki dodajmy ASP i pilota :/ jakies pomysly jak to naprawic !! popsulo sie po odlaczeniu aku [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 13:56_________________________________________________a co chodzi o czujnik wole wymienic na nowy

Ja miałem czujnik zalany płynem chłodniczym podczas wymiany termostatu i miałem takie objawy jak ty z olejem. W B5 nie świeci na chwile po podniesieniu maski. Myśle że podniesieni bagnetu nie ma tu nic do tego.

Opublikowano
  • Autor

no moze niema nic wspolnego:)) ale co zrobic z tym ASP i Pilotem???

Opublikowano

asp ci zgasnie jak przejedziesz z 20 metrow a kluczyk trzeba zaprogramowac wkladasz do stacyjki i nacisnij jakis przycisk z pilota po wlaczeniu sygnalu wyjdz z auta i powinien dzialac

Opublikowano
  • Autor

dziekuje bardzo za pomoc :) prawie wszystko wrocilo do normy

Opublikowano

Witam.Ja mialem takie same objawy,tez mi sie zapalala kontrolka niskiego poziomu oleju.Kupilem nowy czujnik w aso ori i zmienilem na nowy.Ale co sie okazalo ze po zdemontowaniu starego czujnika i porownaniu go z nowym ten stary czujnik byl dluzszy od tego nowego i z tego powodu czujnik wskazywal ze jest za malo oleju pomimo tego ze na bagnecie byl dobry poziom.Wiec nowy czujnik zamontowalem i juz sie problem z zapalaniem kontrolki skonczyl.A co do tej kontrolki niskiego poziomu oleju to zawsze gdy podniesiesz maske to po chwili ta kontrolka zgasnie bo to normalne jest zeby dolac oleju to trzeba podniesc maske.Ja mialem to samo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.