Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jochan41

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jochan41

  1. S3

    jochan41 odpowiedział(a) na jochan41 temat w Silnik i Układ Napędowy
    Te autko jest sprowadzone z Francji przez wlasciciela komisu i mowil ze jest wszystko ok bo on nim jezdzil tutaj.Daje na niego 3 miesieczna gwarancje.Co myslicie o tym?
  2. S3

    jochan41 opublikował(a) temat w Silnik i Układ Napędowy
    Witam koledzy.Czy ktos mi moze powiedziec cos na temat S3 99rok silnik 1.8 turbo 5V 210KM.Chcialbym sie dowiedziec czy sie oplaca kupic taka audi,czy ktos w tym temacie moze jakies porady napisac?Pozdrawiam i czekam
  3. Czy trzeba wyregulowac hamulec reczny po wymianie klockow?Jak to zrobic jesli trzeba?
  4. ja zakupiłem Dunlop BluResponse 205/55/R16.Narazie jeszcze nie zalozylem tych opon ale jak zaloze to wam napisze jak się spisują.Narazie mykam na Continentalach i przyznam ze sa to niezle gumy.
  5. tasma była naklejona.Tylko te klocki sa proste cale,nie sa sciete z boku tak jak miałem te poprzednie
  6. Witam.mam pytanko koledzy bo mam tarcze ate i klocki ori(textar) w zeszłym roku zmieniałem na przodzie.I strasznie piszcza mi hamulce z przodu(masakrycznie).Nawet czuje przy końcu hamowania takie drzenie tak jakby metal i metal tarl a klocki prawie nowe.Co może być przyczyna tego piszczenia?
  7. Koledzy czy to prawda ze oponki Dunlop sie szybko zuzywaja?Bo slyszalem to od kolegi
  8. Wlacze sie do tematu bo tez chce kupic oponki na lato.Aktualnie to mam Continentala premium contact 2 i powiem ze sa to super opony,nie zawiodly mnie jeszcze.Chce kupic wlasnie tez Continental ale premium contact 5 ale Dunlopy tez sa ladne te nowe.Wiec mam tez dylemat czy Dunlop czy Continental
  9. ok wszystko gra tylko ze swiatelko cofania jest w tej lampie w klapy bagaznika w a6 a w a4 jest w lampie z blotnika
  10. witam....piekna niunia....mam pytanie jak zamontowales tylne lampy ledowe z a6 c6..trzeba cos przerabiac?
  11. jochan41 odpowiedział(a) na STASIU227 temat w Układ Jezdny
    pisza tutaj ze zimmermana sa dobre tarcze ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- ja w moim mam tarcze ate i klocki ori i troszke popiskuja jak lekko nacisne na hamulec ale w sumie nie jest zle
  12. a moze mi ktos wytlumaczyc czemu klocki maja okladziny po boku ze skosa?np.te co ja mam te ori to sa proste na calej dlugosci
  13. a ja kupilem klocki ORI i jest na nich napisane TEXTAR
  14. te drgania to byly zauwazalne podczas hamowania na autostradzie z duzej szybkosci np.ze 140km.Ale to tylko zauwazylem wtedy jak przez dluzszy czas nie uzywalem hamulca bo na autostradzie sie rzadko hamuje prawda, no chyba ze juz trzeba.
  15. musze powiedziec ze ja mam podobny problem.Mam wymienione tarcze i klocki z przodu nowe,tarcze ATE a klocki ORI kupione na allegro.Jak wracalem z nad morza to na autostradzie przy hamowaniu ze 130km wyczulem takie lekkie wibracje z przodu.Pedal hamulca nie wibrowal ani na kierownicy tez nic nie czulem.Niewiem czemu to tak jest,opony mam dobre jeszcze continentale.
  16. na allegro znalazlem takie LAMPY TYLNE AUDI A4 B7 DIODOWE DEPO FK CZEW DY LED (2429504276) - motoAllegro
  17. Witam.Chcialbym zalozyc do mojej audi do tylu lampy led.Wiem ze oryginalnych lamp led do tego modelu nie ma wiec chce sie zorientowac czy ktos moze wie na temat lamp led do tylu np.jaka firme wybrac bo wiem ze dobrym zamiennikiem jest DEPO.pozdrawiam
  18. hmmm..nie mam pojecia..ja tez myslalem ze ori klocki to beda spoko a tu piski sie pojawiaja....pytalem w sklepie u znajomego to powiedzial ze to tarcze ate ponoc popiskuja troche
  19. ale powiem wam szczerze mialem klocki TRW i nie piszczaly wogole i nie brudzily tak jak teraz te ori z przodu co mam...tyl mam trw i fega jest prawie ze czysta
  20. ja mam chyba model 8ED
  21. ja wymienialem z przodu tarcze ATE i klocki ori kupilem na allegro za 200zl.....zrobilem gdzies kolo 700km i tez mi troche piszcza jak lekko hamuje
  22. na allegro kupic je mozna?
  23. jakie klocki ceramiczne polecaci do mojej audi
  24. mnie sie wydaje ze kazde klocki brudza.Bez roznicy jaka firma.Ja mam ori i tez brudza.Mialem TRW i tak mocno nie brudzily jak te ori
  25. Klocki byly ori w paczce zapakowane i plomba byla.Na tych klockach pisze z boku TEXTAR

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.