Treść opublikowana przez jochan41
-
S3
Te autko jest sprowadzone z Francji przez wlasciciela komisu i mowil ze jest wszystko ok bo on nim jezdzil tutaj.Daje na niego 3 miesieczna gwarancje.Co myslicie o tym?
-
S3
Witam koledzy.Czy ktos mi moze powiedziec cos na temat S3 99rok silnik 1.8 turbo 5V 210KM.Chcialbym sie dowiedziec czy sie oplaca kupic taka audi,czy ktos w tym temacie moze jakies porady napisac?Pozdrawiam i czekam
-
[ALL B6] Wymiana tylnych klocków- fotostory.
Czy trzeba wyregulowac hamulec reczny po wymianie klockow?Jak to zrobic jesli trzeba?
-
Polecane opony letnie
ja zakupiłem Dunlop BluResponse 205/55/R16.Narazie jeszcze nie zalozylem tych opon ale jak zaloze to wam napisze jak się spisują.Narazie mykam na Continentalach i przyznam ze sa to niezle gumy.
-
Tarcze klocki przód
tasma była naklejona.Tylko te klocki sa proste cale,nie sa sciete z boku tak jak miałem te poprzednie
-
Tarcze klocki przód
Witam.mam pytanko koledzy bo mam tarcze ate i klocki ori(textar) w zeszłym roku zmieniałem na przodzie.I strasznie piszcza mi hamulce z przodu(masakrycznie).Nawet czuje przy końcu hamowania takie drzenie tak jakby metal i metal tarl a klocki prawie nowe.Co może być przyczyna tego piszczenia?
-
Polecane opony letnie
Koledzy czy to prawda ze oponki Dunlop sie szybko zuzywaja?Bo slyszalem to od kolegi
-
Polecane opony letnie
Wlacze sie do tematu bo tez chce kupic oponki na lato.Aktualnie to mam Continentala premium contact 2 i powiem ze sa to super opony,nie zawiodly mnie jeszcze.Chce kupic wlasnie tez Continental ale premium contact 5 ale Dunlopy tez sa ladne te nowe.Wiec mam tez dylemat czy Dunlop czy Continental
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ok wszystko gra tylko ze swiatelko cofania jest w tej lampie w klapy bagaznika w a6 a w a4 jest w lampie z blotnika
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
witam....piekna niunia....mam pytanie jak zamontowales tylne lampy ledowe z a6 c6..trzeba cos przerabiac?
-
Wymiana tarcz
pisza tutaj ze zimmermana sa dobre tarcze ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- ja w moim mam tarcze ate i klocki ori i troszke popiskuja jak lekko nacisne na hamulec ale w sumie nie jest zle
-
Prośba o dobranie tarcz 312 i klocków do nich
a moze mi ktos wytlumaczyc czemu klocki maja okladziny po boku ze skosa?np.te co ja mam te ori to sa proste na calej dlugosci
-
Prośba o dobranie tarcz 312 i klocków do nich
a ja kupilem klocki ORI i jest na nich napisane TEXTAR
-
Mocne drganie hamulca przy jego naciśnieciu
te drgania to byly zauwazalne podczas hamowania na autostradzie z duzej szybkosci np.ze 140km.Ale to tylko zauwazylem wtedy jak przez dluzszy czas nie uzywalem hamulca bo na autostradzie sie rzadko hamuje prawda, no chyba ze juz trzeba.
-
Mocne drganie hamulca przy jego naciśnieciu
musze powiedziec ze ja mam podobny problem.Mam wymienione tarcze i klocki z przodu nowe,tarcze ATE a klocki ORI kupione na allegro.Jak wracalem z nad morza to na autostradzie przy hamowaniu ze 130km wyczulem takie lekkie wibracje z przodu.Pedal hamulca nie wibrowal ani na kierownicy tez nic nie czulem.Niewiem czemu to tak jest,opony mam dobre jeszcze continentale.
-
Lampy Led tylne
na allegro znalazlem takie LAMPY TYLNE AUDI A4 B7 DIODOWE DEPO FK CZEW DY LED (2429504276) - motoAllegro
-
Lampy Led tylne
Witam.Chcialbym zalozyc do mojej audi do tylu lampy led.Wiem ze oryginalnych lamp led do tego modelu nie ma wiec chce sie zorientowac czy ktos moze wie na temat lamp led do tylu np.jaka firme wybrac bo wiem ze dobrym zamiennikiem jest DEPO.pozdrawiam
-
Piszczą hamulce
hmmm..nie mam pojecia..ja tez myslalem ze ori klocki to beda spoko a tu piski sie pojawiaja....pytalem w sklepie u znajomego to powiedzial ze to tarcze ate ponoc popiskuja troche
-
Klocki hamulcowe Ceramiczne
ale powiem wam szczerze mialem klocki TRW i nie piszczaly wogole i nie brudzily tak jak teraz te ori z przodu co mam...tyl mam trw i fega jest prawie ze czysta
-
Klocki hamulcowe Ceramiczne
ja mam chyba model 8ED
-
Piszczą hamulce
ja wymienialem z przodu tarcze ATE i klocki ori kupilem na allegro za 200zl.....zrobilem gdzies kolo 700km i tez mi troche piszcza jak lekko hamuje
-
Klocki hamulcowe Ceramiczne
na allegro kupic je mozna?
-
Klocki hamulcowe Ceramiczne
jakie klocki ceramiczne polecaci do mojej audi
-
Klocki hamulcowe Ceramiczne
mnie sie wydaje ze kazde klocki brudza.Bez roznicy jaka firma.Ja mam ori i tez brudza.Mialem TRW i tak mocno nie brudzily jak te ori
-
Klocki hamulcowe Ceramiczne
Klocki byly ori w paczce zapakowane i plomba byla.Na tych klockach pisze z boku TEXTAR