Treść opublikowana przez rakud29
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
ile cie kosztowalo sprawdzenie tego napendu
-
[A6 BLB] Umierający BLB i swap ale na co?
Rakud29 wybacz ale dwa posty wcześniej pytasz gdzie kupić i jakie części do naprawy, a teraz już oceniasz co jest głupotą a co nią nie jest. Widzę szalony postęp edukacyjny u Kolegi... kolego dlaczego sie czepiasz to jest moje zdanie koszt wymiany silnika to okolo 5 tys i kupujemy kota w worku wiec nie lepiej zrobic swoj silnik
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
panowie a co to jest za czesc
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
panowie szukam kogos dobrego z vagie w naszych okolicach chodzi mi o sprawdzenie czujnikow cofania i wyregulowac srednie spalanie bo oszukuje mnie o 1.2 litra prosze o wasza pomoc
-
[ALL B7] Czujniki cofania-nie zawsze działają poprawnie
kto zna kogos dobrego z moich okolic
-
[ALL B7] Czujniki cofania-nie zawsze działają poprawnie
witam mam takie czujniki i mam problem bo mi nie dzialaja nie wiem czy sa one fabryczne bo jestem 2 wlascicielem po wrzuceniu wstecznego biegu jest dlugi sygnal dzwiekowy i czujniki nie dzialaja pojechalem pewnego dnia na kompoter i mechanik podpial sie i mowil ze nie moze mu wykryc sterownika od tych czujnikow twierdzil ze moga byc nie orginalne nie wiem co robic wczoraj jak bylo troche cieplej wbilem bieg wsteczny i byl krotki dzwiek i czujniki dzialaly bawilem sie dlugi czas i bylo ok po jakiejs godzinie poszedlem do auta i juz tylko dlugi sygnal dzwiekowy i znowu czujniki nie dzialaja co to moze byc prosze was o rade
-
[A6 BLB] Umierający BLB i swap ale na co?
ja tez bym nie zmienial silnika wymien sam naped pompy olejowej i tyle po co sie pchac w wymiane motoru dla mnie to glupota
-
[B7 BLB] Niestety kolejny przypadek ciśnienia oleju - jak narazie rozwiązany
czyli w tym sklepie kupie wszystko czy w innych tez mozna znajsc szukam tez dobrego mechanika co mi to wymieni prosze o wasze rady
-
[B7 BLB] Niestety kolejny przypadek ciśnienia oleju - jak narazie rozwiązany
ktos tu pisal ze mozna tez kupic zestaw w postaci lancuszka imbusika i napinacza
-
[B7 BLB] Niestety kolejny przypadek ciśnienia oleju - jak narazie rozwiązany
panowie a gdzie mozna kupic zestaw naprawczy jaki jest dostepny w ok sandomierza chodzi mi o lancuszek napinacz imbusik i moze ktos z was zna dobrego mechanika co by mi to wymienil
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
tak ale to jest do b6 a jak jest w b7
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
to mozna to ustawic zeby pokazywalo dobrze[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 19:59_________________________________________________kto podpowie mi cos na ten temat jest to do wykonania
-
[B7 BLB] Niestety kolejny przypadek ciśnienia oleju - jak narazie rozwiązany
kolego o co chodzi z tym blokowaniem sie obrotow mozesz to wytlumaczyc
-
[B7 BKE] Dziwne wskazania spalania na fisie
panowie a idzie to jakos wyregulowac bo mnie tez klamie powiedzcie tez czy zerujecie srednie spalanie na wskazaniu nr2 po zatankowaniu
-
[B7 BLB] Grzechotanie w silniku
koledzy silnikto mozna uszkodzic jak sie jezdzi bez cisnienia oleju a od tego mamy kontrolke wiec jak sie zaswieci nalezy natychmiast zgasic silnik i nic sie wtedy nie stanie moze ktos jeszcze powiedziec czy duzo jest pracy zeby sciagnac miske zeby sprawdzic lancuszek
-
[B7 BLB] Grzechotanie w silniku
no wiec widzisz kolego kola zebate nie wyrabiaja sie z byle powodu i moje zdanie jest takie jak sie dba tak sie ma co prawda brakuje ludzi ktozy by to dobrze robili a my jezdzimy do konca az cos padnie ten naped jest jak wymiana rozrzadu trzeba jej tak samo pilnowac i tyle
-
[B7 BLB] Problem z niskimi obrotami
no tak ale takie cos jest chwilowe dzieje sie tak jak np wrzuce na luz dojade do skrzyzowania i wtedy spadna troche obroty zatelepie autem i zachwile sie podniosa i juz jest ok ta usterka objawia sie nie codziennie wiec jak myslicie co to bedzie niestety vaga nie posiadam[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 08:04_________________________________________________prosze kogos o pomoc w tym temacie
-
[B7 BLB] Grzechotanie w silniku
panowie karzdy pisze o tych blb ze to taka padaka prosze was powiedzcie jak mozna temu zapobiegac bo jak wiem karzdy silnik ma swoje wady i zalety a ta wada nie jest az taka powazna oczywiscie jak sie dba o wszystko co wy proponujecie robic sciagac miski ogladac jak wyglada nasz naped pompy i wrazie co podejmowac decyzje czy kupic zestaw naprawczy jaki jest dostepny chodzi mi o inbusik napinacz lancuszek i jedno kolo co wy na to mi wydaje sie jedno kola sie wyrabiaja jak jest zly napinacz albo jest luz na imbusie prosze was piszcie konkrety nie gdybac
-
[B7 BLB] Problem z niskimi obrotami
witam mam u siebie taki przypadek ze nieraz obroty schodza mi do 900 i zaczyna troche szarpac po czym podniosa sie na jakies 950 i jest ok co to moze byc za przyczyna bledow zadnych nie mam
-
[ALL B7] Pomoc przy pokazywaniu spalania
no to te auta niezle nas klamia a to klamanie wplywa na wszystko wiec po co ten komputer jak wszystko zle pokazuje [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 00:55_________________________________________________kto w okolicach sandomierza mi to ustawi macie moze vaga
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
panowie ja mam b7 2.0 16v blb i jak pale na mrozie -25 to kreci z 6 sekund i po zapaleniu nie chodzi rowno dopero po paru sekundach jest ok bylem na vagu i nic nie pokazalo wiec pytam was jak to jest w moim przypadku swiece pokaze jak nie grzeja i czy tu sa jakies porcelanowe bo kontrolka od swiec gasnie po 3,4 sekundach
-
[ALL B7] Pytanie o akcje serwisowa 26D9
ok wielkie dzieki a jak ci chodzi autko miales robiony naped pompy olejowej bo mnie tez to martwi
-
[ALL B7] Pytanie o akcje serwisowa 26D9
witam pytam tutaj bo szukalem wszedzie i nic nie moge znajlezc na ten temat, co to byla za akcja serwisowa prosze o pomoc[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 15:29_________________________________________________panowie prosze kogos o pomoc bo bardzo mnie to martwi
-
[ALL B7] Pomoc przy pokazywaniu spalania
czyli co musze podpiac sie pod vaga czy jak bo nie czaje
-
[ALL B7] Pomoc przy pokazywaniu spalania
Witam moj komputer w aucie oszukuje mnie na jakies 0.7 litra przez co pokazuje bledne dane ile moge przejechac srednie spalanie czy jest mozliwosc w b7 ustawic to tak zeby nie przeklamywalo prosze o pomoc moze ktos mi pomoze z moich okolic albo cos doradzice