-
Sprzęgło - dziwne odgłosy
Witam, na wstępie pragnę powiedzieć, że szukałem na forum ale nie znalazłem podobnego objawu jaki mam związany ze sprzęgłem a "odwrotnych" było dużo. Chodzi o to, że jak auto chodzi na luzie to coś dziwnie "klekocze/hałasuje" po wciśnięciu sprzęgła ustaje i mogę cieszyć się cichutką i równą pracą mojego BLB (bez wałków ), jak puszcze sprzęgło to znowu coś hałasuje :/ . Ma ktoś może pomysł co to może być?? Dodam jeszcze, że sprzęgło się nie ślizga, biegi wchodzą łatwo. Pozdrawiam Borys
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
No przyznam, że ten już mi się o wiele bardziej podoba
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
A czy możesz podesłać jakieś zdjęcie fajnego uchwytu relingowego bo nic ciekawego nie mogę znaleść same tego typu: A magnesowy miałem ale mnie strasznie irytował placek na dachu a dodatkowo odbarwia się lakier od słońca (odkręcam tylko antenę, nie demontuje uchwytu) nie wspominając o porysowanym dachu pod spodem (i owszem przerabiałem różnego rodzaju podkładki, dodatkowo przecierają się te osłonki gumowe). Pozdrawiam
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
Owszem przewody trzeba użyć ekranowane bo inaczej nie za bardzo da się używać radia, a co do montażu anteny to czemu uważasz, że najgorsze?? Chętnie się dowiem czegoś w tej materii, no i jakie jest najlepsze miejsce bo w najbliższym czasie i tak czeka mnie rozbieranie klapy bo jakiś micro stick mi chyba padł w zamku i ciągle pokazuje otwartą klapę bagażnika mimo, że jest zamknięta i zamykając centralnym nie migają kierunki :/ . Pozdrawiam
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
Plastik łączący obie manetki jest "w zestawie" z tempomatem (jest jego częścią), a zaznaczone miejsce docinałem dremel`em. Pozdrawiam Borys
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
Do kolekcji doszedł jeszcze hak holowniczy + ori moduł i wszystko zadziałało za pierwszym razem
-
[ALL B7] Brak mocy świeci się kontrolka ciśnienia oleju
diagnostykę silnika w B7 da się przeprowadzić za pomocą kabelka KKL A można wiedzieć jak?? Mam zarówno CANa i KKL i BLB w B7 KKL nie rusza, a CAN bez najmniejszego problemu. Pozdrawiam na jakim programie śmigasz KKL'em??? w swoich postach opisywałem logowanie się do sterownika silnika w B7 z motorem 2.5 TDI VAG-COM
-
[ALL B7] Brak mocy świeci się kontrolka ciśnienia oleju
diagnostykę silnika w B7 da się przeprowadzić za pomocą kabelka KKL A można wiedzieć jak?? Mam zarówno CANa i KKL i BLB w B7 KKL nie rusza, a CAN bez najmniejszego problemu. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Schemat wiązki haka
Ja wiązkę zrobiłem sam, jutro jeśli pogoda pozwoli to będę kończył podłączać. Narazie mam podłączone zasilanie i komunikacje CAN został mi jeszcze zapłon i hamulec (nożny). Jak już zrobię wszystko to napisze w tym wątku co jak i gdzie zrobiłem. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Schemat wiązki haka
Witam, Panowie i Panie oczywiście, postanowiłem zamontować hak w mojej Audi i mam ptanie. Czy nie posiada ktoś z Was schematu wiązki do podłączenia modułu haka (oczywiście ori Audi jak widać na zdjeciach) ewentualnie mógłby mi ktoś napisać co i gdzie podłączyć?? Wszelkie namiary na takowy schemat lub wiązke mile widziane Dziękuje i Pozdrawiam Borys[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 11:54_________________________________________________A może ma ktoś takową wiązkę i mógłby fotke wstawić?? Pozdrawiam
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
no calkowicie nie bo nie chcialo mi sie juz wszystkiego demontowac zebo bardzo porzadnie zaizolowac te kable, ale zmniejszylo na tyle ze praktycznie ja juz tego nie slysze
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
Tak ja troche to zlikwidowalem owijając folia aluminiowa i tasma izolacyjna przewody idace wlasnie z radia do wyswietlacza. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
Nowy felunek i ruszyły prace nad spryskami reflektorów, zderzak już wymieniony
-
[ALL B7] Dziwne przerywanie podczas przyśpieszania
nawet z HIDami idzie rozwiązać problem "przepalonej żarówki", mianowicie HIDY maja pobór mocy 35W a normalne żarówki 55W dlatego wystarczy dołożyć opornik tak żeby "komplet" miał 55W poboru i nie będzie już info o przepalonej żarówce
-
[B7 BLB] Niestety kolejny przypadek ciśnienia oleju - jak narazie rozwiązany
Daje to możliwość naprawy dla osób którym poleciało gniazdo wałka a nie duza zębatka i chcą oprócz zrobionego gniazda miec wymienione podzespoly na nowe zostawiajac tylko stara duza zebatke jesli jest w dobrym stanie. Pozrawiam
Ghostrider
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta