Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ghostrider

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, na wstępie pragnę powiedzieć, że szukałem na forum ale nie znalazłem podobnego objawu jaki mam związany ze sprzęgłem a "odwrotnych" było dużo. Chodzi o to, że jak auto chodzi na luzie to coś dziwnie "klekocze/hałasuje" po wciśnięciu sprzęgła ustaje i mogę cieszyć się cichutką i równą pracą mojego BLB (bez wałków ), jak puszcze sprzęgło to znowu coś hałasuje :/ . Ma ktoś może pomysł co to może być?? Dodam jeszcze, że sprzęgło się nie ślizga, biegi wchodzą łatwo. Pozdrawiam Borys
  2. A czy możesz podesłać jakieś zdjęcie fajnego uchwytu relingowego bo nic ciekawego nie mogę znaleść same tego typu: A magnesowy miałem ale mnie strasznie irytował placek na dachu a dodatkowo odbarwia się lakier od słońca (odkręcam tylko antenę, nie demontuje uchwytu) nie wspominając o porysowanym dachu pod spodem (i owszem przerabiałem różnego rodzaju podkładki, dodatkowo przecierają się te osłonki gumowe). Pozdrawiam
  3. Owszem przewody trzeba użyć ekranowane bo inaczej nie za bardzo da się używać radia, a co do montażu anteny to czemu uważasz, że najgorsze?? Chętnie się dowiem czegoś w tej materii, no i jakie jest najlepsze miejsce bo w najbliższym czasie i tak czeka mnie rozbieranie klapy bo jakiś micro stick mi chyba padł w zamku i ciągle pokazuje otwartą klapę bagażnika mimo, że jest zamknięta i zamykając centralnym nie migają kierunki :/ . Pozdrawiam
  4. Plastik łączący obie manetki jest "w zestawie" z tempomatem (jest jego częścią), a zaznaczone miejsce docinałem dremel`em. Pozdrawiam Borys
  5. Do kolekcji doszedł jeszcze hak holowniczy + ori moduł i wszystko zadziałało za pierwszym razem
  6. diagnostykę silnika w B7 da się przeprowadzić za pomocą kabelka KKL A można wiedzieć jak?? Mam zarówno CANa i KKL i BLB w B7 KKL nie rusza, a CAN bez najmniejszego problemu. Pozdrawiam na jakim programie śmigasz KKL'em??? w swoich postach opisywałem logowanie się do sterownika silnika w B7 z motorem 2.5 TDI VAG-COM
  7. diagnostykę silnika w B7 da się przeprowadzić za pomocą kabelka KKL A można wiedzieć jak?? Mam zarówno CANa i KKL i BLB w B7 KKL nie rusza, a CAN bez najmniejszego problemu. Pozdrawiam
  8. Ja wiązkę zrobiłem sam, jutro jeśli pogoda pozwoli to będę kończył podłączać. Narazie mam podłączone zasilanie i komunikacje CAN został mi jeszcze zapłon i hamulec (nożny). Jak już zrobię wszystko to napisze w tym wątku co jak i gdzie zrobiłem. Pozdrawiam
  9. Witam, Panowie i Panie oczywiście, postanowiłem zamontować hak w mojej Audi i mam ptanie. Czy nie posiada ktoś z Was schematu wiązki do podłączenia modułu haka (oczywiście ori Audi jak widać na zdjeciach) ewentualnie mógłby mi ktoś napisać co i gdzie podłączyć?? Wszelkie namiary na takowy schemat lub wiązke mile widziane Dziękuje i Pozdrawiam Borys[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 11:54_________________________________________________A może ma ktoś takową wiązkę i mógłby fotke wstawić?? Pozdrawiam
  10. no calkowicie nie bo nie chcialo mi sie juz wszystkiego demontowac zebo bardzo porzadnie zaizolowac te kable, ale zmniejszylo na tyle ze praktycznie ja juz tego nie slysze
  11. Tak ja troche to zlikwidowalem owijając folia aluminiowa i tasma izolacyjna przewody idace wlasnie z radia do wyswietlacza. Pozdrawiam
  12. Nowy felunek i ruszyły prace nad spryskami reflektorów, zderzak już wymieniony
  13. nawet z HIDami idzie rozwiązać problem "przepalonej żarówki", mianowicie HIDY maja pobór mocy 35W a normalne żarówki 55W dlatego wystarczy dołożyć opornik tak żeby "komplet" miał 55W poboru i nie będzie już info o przepalonej żarówce
  14. Daje to możliwość naprawy dla osób którym poleciało gniazdo wałka a nie duza zębatka i chcą oprócz zrobionego gniazda miec wymienione podzespoly na nowe zostawiajac tylko stara duza zebatke jesli jest w dobrym stanie. Pozrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.