Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat


Ghostrider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pragnę pokazać małe przeróbki których dokonałem w swoim aucie:

1. Zmiana konsoli środkowej i radia z zwykłego na Alpine IVA-W200R (2DIN) + docięcie klimatronika

15.JPG

2. Montaż CB-Radia w popielniczce <- było w schowku ale zainspirowany modem użytkownika konian postanowiłem także wsadzić w popiołke :evil:

14.JPG

Wszelkie słowa krytyki i pomysły mile widziane.

W planach jeszcze zmiana zwykłych żarówek na "ala Xenon" z przetwornicami HID oraz montaż kamerki cofania podłączonej do stacji Alpine

Pozdrawiam Wszystkich

Borys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok :good: i brawa za wykonanie

tylko mam jedno małe pytanko :> Jak bedziesz chciał zmienic na cb kanał to musisz sie nachylać i grzebać w schowku?? Czy masz gruche ze miana kanałów? Pomysł fajny tylko może być troszke niepraktyczny... Ale ogólnie pozytyw :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na efekt koncowy, ale kosz trzeba bylo wymianic na 2DIN, bo ten to chyba jest 7/8 2DIN. :hi: Za chęci :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za prace :good: . A co do przełączania kanałów widziałem jak kolo dorobił przełącznik go gruszki jak znajdę to podrzucę linka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba przerabiać wystarczy kupic nowa gruszke :naughty: ja u siebie mam taka i sprawuje sie

w alanie199 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały zmieniam baardzo rzadko i szczerze powiem ze 99% czasu mam ustawione na 19-stym wiec nie stanowi to dla mnie problemu jedyne co było problemem był dźwięk (cicho było jak schowek był zamknięty) ale na pomoc przyszedł tu stary głośniczek od zestawu głośnomówiącego Noki który zamontowałem pod zegarami i teraz elegancko wszystko słychać nawet jak gra radio. A grucha jest pod kierownica :)

Poczekam na efekt końcowy, ale kosz trzeba bylo wymianic na 2DIN, bo ten to chyba jest 7/8 2DIN. :hi: Za chęci :notworthy:

Kosz był 8E0 858 005E i został wymieniony na 8E0 858 005C (aluminium) a kupiłem go w Audi AutoViva o 10 zl drożej niż 8E0 858 005F (plastik) bo akurat był na miejscu :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej czekam jeszcze na zaślepke 2-DIN żeby dokończyć pracę i zrobić z niej ramkę do radia. Jak już dojdzie to na pewno pochwale się efektem końcowym.

W planach jeszcze zmiana zwykłych żarówek na "ala Xenon" z przetwornicami HID oraz montaż kamerki cofania podłączonej do stacji Alpine

Czy ta zaslepka bedzie dobrze dobrana kolorystycznie i materiałowo?

Nie wolisz zalożyć ori lamp xenonowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej czekam jeszcze na zaślepkę 2-DIN żeby dokończyć pracę i zrobić z niej ramkę do radia. Jak już dojdzie to na pewno pochwale się efektem końcowym.

W planach jeszcze zmiana zwykłych żarówek na "ala Xenon" z przetwornicami HID oraz montaż kamerki cofania podłączonej do stacji Alpine

Czy ta zaślepka będzie dobrze dobrana kolorystycznie i materiałowo?

Nie wolisz założyć ori lamp xenonowych?

No zaślepkę zamówiłem też w AutoVivie wiec myślę że będzie dobrze dobrana jeśli się okaże , że nie to będę pewnie musiał ją malować ale to się okaże.

A lampy pewnie, że wolał bym ori Xenon ale niestety brak środków a te HIDy przetestowałem już u brachola w A3 i dużo lepiej świecą jak zwykłe żarówki, no chyba że do tego czasu trafie jakąś super ofertę to wtedy będzie Ori

Pozdrawiam

Borys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się że naprawdę nieźle to będzie wyglądać :thumbup:

Napisz coś więcej o tych HIDach, bo może sam bym się na takie coś skusił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to nie widzi lepiej wygląda RNs-e nic nie trzeba docinać , kleić i takie tam. A ten panel od kilimy masz troszkę krzywo albo fotka robi takie wrażenie. Jak dla mnie to lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzieliscie jeszcze edektu koncowego a juz krytykujecie :tongue4:

Wg mnie moze byc calkiem ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to nie widzi lepiej wygląda RNs-e nic nie trzeba docinać ' date=' kleić i takie tam. A ten panel od kilimy masz troszkę krzywo albo fotka robi takie wrażenie. Jak dla mnie to lipa :thumbdown:

[/quote']

Widzisz z RNS problem jest taki, że trzeba go mieć to po pierwsze a jak sie niema to trzeba kupic a to juz wydatek ok 2k zl do tego nowy klimatronik kolejne 200-400zl zalezy jak trafisz bo musi juz byc oryginalny pod RNSa bo inaczej nie spasi tak jak powinno

Więc dla mnie lepszym rozwiązaniem mając juz taką stacje multimedialna bylo zaadoptować ja do mojej A4 i szczerze mówiąc jest dużo lepsza i duzo większe daje mozliwosci rozbudowy systemu niz RNSe do tego pelne sterowanie iPodem na ekranie i nie tylko, no i kolejna sprawa robisz cos sam.

Wiadomo, ze jesli ktos spi na kasie to sobie moze pozwolic na RNSa itd ja niestety tak niemam więc robie wszystko w ramach mozliwosci finansowych i kosztować mnie to będzie w sumie 350 zl ze wszystkim a nie 2500zl jak by nie patrzeć jest to spora różnica.

Ale ciesze się , że są i słowa krytyki bo mobilizuje to do tego aby efekt koncowy byl jeszcze bardziej dopracowany.

Co do HIDow to popatrz na Alledrogo :) tam pelno jest takich zestawów. A co do lamp to coraz bardziej zastanawiam sie tez nad wstawieniem diod w przednie cos w podobie do tego co zrobili Hiszpanie :) ale to jeszcze zobacze :)

Pozdrawiam Serdecznie

Borys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze jesli ktos spi na kasie to sobie moze pozwolic na RNSa itd ja niestety tak niemam więc robie wszystko w ramach mozliwosci finansowych i kosztować mnie to będzie w sumie 350 zl ze wszystkim a nie 2500zl jak by nie patrzeć jest to spora różnica.

i tu się z kolegą w pełni zgadzam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...