Treść opublikowana przez Rafal_69
-
[ALL] Co oznacza wyswietlanie się kontrolki od Hamulców i esp
tak jak w pytaniu co oznacza wyświetlanie sie podczas jazdy kontrolka od hamulców i esp dopuki niezgasze auta to beda sie swiecic. Dodam że wymieniałem tarcze hamulcowe i okladziny więc jest wszystko nowe i dalej się wyświetla. wiem ze było na forum ale coś znalesc nie moge. [mod] [/mod]
-
[ALL] Audi A8 4.2 TDI co mi powiecie
Coraz bardziej przekonujesz mnie do benzyny musze to przemyslec bo z poczatku uparłem sie na tego TDI ale wsumie a co do foteli to wiem o co Ci chodzi i własnie te podstawowe fotele nie wchodza w gre bo nawet wizualnie kiepsko wygladaja i nie pasuja juz do D3 chipopwac tez raczej nie zamierzam bo tak jak powiedziałeś nie o to chodzi i tyle mocy mi napewno w zupełnosci wystarczy A auta powoli zaczynam szukac w belgi i w niemczech (bo tam mam rodzinke) i mam nadzieje ze uda sie cos znalesc sensownego :>
-
[ALL] Audi A8 4.2 TDI co mi powiecie
no własnie nad benzyna sie tez zastanawiam i sam niewiem ale ropa zawsze troszke tansza niz bryna chociaz niewykluczone ze jak sie trwi benzyna to kupie. czyli rozumiem ze 4.0 tdi odpada a na tym forum co kolega napisał to byłem i nic tam niestety niema
-
[ALL] Audi A8 4.2 TDI co mi powiecie
Jak sprawuja sie silniki 4.0TDI i 4.2TDI w A8? jakie spalanie? I wogóle co mi powiecie na ten temat bo myśle nad kupnem tego auta z którymś silnikim, a niemam pojecia jak sie sprawują. Na necie nie mogłem nic ciekawego zanleśc na ten temat
-
[B5 AFN] Pytanie odnośnie spryskiwaczy
no własnie tak podejrzewałem Dzieki Można zamknąć
-
[B5 AFN] Pytanie odnośnie spryskiwaczy
Ile zuzywacie płynu do szyb? u mnie idze 4-5 litrów na tydzień i wcale tak duzo nieużywam spryskiwaczy bo nie mam takiej potrzeby jak narazie. Troche mnie to dziwi mam również spryskiwacze reflektorów i nie wiem czy to przez to czy może gdzieś wycieka mi płyn. Więc powiedzcie czy to normalne czy coś raczej nie tak
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Spotkanie jest 6 Grudnia, więcej info na stronie NRG
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
ładna, kolor taki jak mojej Pokaż środek No mi ten grill nie podchodzi osobiście
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
niedziela godzina 16 na smoku
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
a co planujesz jeszcze zmienić? jakie mody?
-
Co myślicie o takich zegarach?
no dla mnie tak jak dla wszystkich tez lipa
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
dobrze wiedzięc. Ja wpadne jak bede miał jak, bo ostanio byłem tylko na chwile
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.joemonster.org/filmy/5286/Nikai_popisy_na_motocyklach
-
[B5 ADR] Moja A4
sciema szybek, lampy polift przód + tył, gleba, na końcu zmiana kiery... i bedzie zacnie ogólnie ładna co do zegarów to troche też kiszka no ale jak ci sie podobają :gwizdanie: to spoko
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
ja bym nawet pojechał i zobaczył co tam bedzie, ale wyjeźdzam na wikend a reszta to raczej cichociemni...
-
[B5 AFN] Migająca kontrolka świec żarowych
u mnie skończyło sie poprostu na skasowaniu błedu vagiem i broblem znikł i niewraca narazie także temat mozna zamknąć
-
[B5 AFN] Migająca kontrolka świec żarowych
Właśnie stopa już sprawdziłem i inne światła też. Jutro jeszcze sprawdze bezpieczniki, a jak nie to jade własnie na Vag'a
-
[B5 AFN] Migająca kontrolka świec żarowych
Ok czyli bez Vag'a się nieobejdzie. Dzieki za odpowiedzi
-
[B5 ALG] Audi A4 2.8 30V ALG
sympatyczna ogólnie tylne lampy tez mi sie niewidzą, ale każdy ma swój gust więc jak tobie sie podobaja to ok jakieś plany jeszcze masz? I dawaj ten środek :>
-
[B5 AFN] Migająca kontrolka świec żarowych
Witam. Przegladałem podobne wątki, ale nie było konkretnej odpowiedzi... Gdy przekrece zapłon i poczekam jakieś 30 sekund to zaczyna mrugać kontrolka od świec. To samo dzieje się gdy odpale auto i po jakiś 30 sekundach również zaczyna mrugać kontrolka od świec. Czym to jest spowodowane???
-
[ALL B6] Które felgi 18" wybrać?
podpisuje się pod tą wypowiedzią
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
ta ostatnia fota widać u dobrego fotografa... ile taka fotka kosztuje?
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Zagadaj do fenix185 on chyba miał vag'a to ci skasuje błedy
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
ja zawsze jestem i wszystko śledze co sie tu dzieje tylko fakt jest taki, że ostatnio sie mało działo i tu i u nas na na mieście :gwizdanie: ale tak jak powiedziałeś wkońcu może sie wszyscy obudza z zimowego snu i zrobimy coś konkretniejszego (jak by co to masz do mnie telefon ) co do bulwaru to chyba bedzie najlepsze miejsce
-
Nasza Klasa - profil klubu
Rafał Bencar Gorzów Wielkopolski