-
[B5 AEB] Brak mocy na niskich biegach
moja a4 lata ok ale nigdy nie odczułem "jak w dieslu załączenia się turbinki" p.s. zastanawiam się nad wywaleniem kata u siebie ma to sens mam 191 000 najechane co da sprawdzenie logów statycznych i dynamicznych ?
-
[ALL B5] Stuki przy gwałtownym przyśpieszaniu.
poduchy
-
[B5 AJM] Problem ze skrzynią, ciężko wchodzą biegi
jak jest ok smigaj, jak problem wróci wtedy zacznij od sprzęgła
-
[B5 AVG] Gwizd w napędzie
ja tak miałem szukałem szukałem a tu wyszło ze pokrywę pod silnikiem lód połamał
-
[B5 AAH] Podpora wału
jak zmieniasz biegi też ci stuka ? czemu szukasz podpory wału? jak masz wibrację stojąc w miejscu to szukaj innej przyczyny
-
[B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]
idziesz w dobrym kierunku. Mody na duży PLUS
-
[B5 AJM] Huczy w prawym przednim kole
od jakiej prędkości zaczyna wyć ?
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
fele miodzio
-
[B5 ABC] Wentylator często się włącza-dlaczego?
ABC się ciężko odpowietrza... za prawą głowica jest śrubka na imbus która ułatwia sprawę. Jak masz nieszczelną chłodnice to ile średnio dolewasz płynu ?
-
[B5 AAH] Przestawiony rozrząd
daj do warsztatu, założy kolo listwę, ustawi i finito w aah nie masz wszystkich znaków
-
[B5 AFN] Audi A4 | 1.9 TDI | 1998 rok | Avant
jak już będziesz szukał relingów to zakładaj chromowane, będzie pięknie
-
[ALL B5] Dziwny dzwięk spod maski w trakcie jazdy
ale słychać wycie czy szum ?
-
[ALL B5] Tylne oparcie A4 Avant problem z założeniem
dziś wyjąłem stare oparcia i chciałem założy, przypasować te polifotwe, dolny (ten środkowy) uchwyt jest około 3cm przesunięty i nie da rady włożyć w nie polifty żeby kółkami zaparły się w metalowe szyny
-
[ALL B5] Zmiana foteli A3 -> A4
jak ty to sobie wyobrażasz jak a3 i a4 to dwie inne budy
-
[ALL B5] Tylne oparcie A4 Avant problem z założeniem
w opisie odświeżyłem auto o rok myślę czy nie rozebrać boczków i normalnie wspawać nakrętki a w nie wkręcić bolce od b4 (a stare uszy wykręcić. nie wiem jak z dolnym uchwytem i jak z miejscem na wspawanie nakrętek. Kurde ciekawe czy gra warta świeczki bo ten środek poliftowy zakupiłem w pięknym stanie ;(
yooo25
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta