-
[B6 BFB] Kłopoty z odpaleniem po wymianie akumulatora
radio gra oświetlenie się pali a na desce ciemność
-
[B6 BFB] Kłopoty z odpaleniem po wymianie akumulatora
Nie zapala się żadna kontrolka i nic się nie dzieje po włożeniu i przekręceniu kluczyka.
-
[B6 BFB] Kłopoty z odpaleniem po wymianie akumulatora
Po wymianie akumulatora na desce rozdzielczej nie zapala się żadna kontrolka!!Nie mogę odpalić autka!!!Co może być przyczyną?Proszę o pomoc!!!
-
Jakie imie dla syna???
Może Hipolit...
-
Zablokowane drzwi A4 B6
Dzisiaj sprawdzałem i siłownik nie działa...
-
[ALL] Jaki aparat z nagrywaniem filmów w Full HD?
Może taki: http://allegro.pl/panasonic-lumix-dmc-zx3-czarny-i1324253118.html
-
Zablokowane drzwi A4 B6
Podłączę się pod temat...u mnie ten sam problem...drzwi pasażera nie można nijak otworzyć...co robić?
-
Dobrzy chiptunerzy
Czy mojego multi ktoś zczipuje?
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
1.8 t z multi też weźmie?
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
I mnie również coś takiego spotkało...też chcą mnie wrobić.
-
[INNE] Golf IV 1.9 tdi szarpie przy dodaniu gazu
Podłącze się do tematu...u mnie szarpie i się dusi jak mocniej dodam gazu, a jak dodam bardzo delikatnie to nie...pozatym spaliny wylatują prawie tylko z jednej rurki...co to może być?
-
[B5 AEB] Brak mocy
Czyli trzeba wymienić przewody zapłonowe i powinno być ok?
-
[B5 AEB] Brak mocy
Podłącze się pod wątek...u mnie po prostu jak bardzo delikatnie przyśpieszam to jest ok, ale jak tylko trochę depnę to od razu szarpie i miga kontrolka układ elektroniczny silnika...co to może być?
-
[ALL B7] Centaralny zamek
sorki...ale jak to się robi?
-
[ALL B7] Centaralny zamek
Podłącze się pod stary wątek...mam to samo ,po odłączeniu i podłączeniu nowego aku centralny zdechł...zna ktoś t kolegów rozwiązanie?
Lucek1973
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta