Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Centaralny zamek


Zygal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

został na chwile akumulator i pojawił się problemie działa centralny zamek z pilota ( ogolnie nie reaguje pilot na otwieranie ani zamykanie ) co to może być ?[br]Dopisany: 25 Grudzień 2008, 12:14_________________________________________________Oczywiscie odlonczony akumulator został na chwilę :)

Po przejechaniu paru metrów wszystko działa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie jest to samo ale ja odłączyłem akumulator to trochę działał centralny zamek a później s powrotem nie działa co to marze być? :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod stary wątek...mam to samo ,po odłączeniu i podłączeniu nowego aku centralny zdechł...zna ktoś t kolegów rozwiązanie?

Synchronizowałeś kluczyk/kluczyki po wymianie akumulatora?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki...ale jak to się robi?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=67164.msg1614683#msg1614683

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli po odlaczeniu aku centralny nie dziala. trzeba cierpliwie odczekac jak poszczegolne moduly skomunikuja sie po CAN-ie.

w szczeglnosci dotyczy to pojazdow z alarmami obslugiwanymi ori kluczykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie. mam nadzieje ze mi szybko odp na ten post. podłączyłem sobie grzane lusterka jak z jednym z watków a potem zostawiłem otwarte drzwi na 2 godzine gdy padała mrzawka z deszczem na przemian. pod wieczor przejechałem sie audi zamykam je z pilota ( alarm nieoryginalny) wszystkie drzwi wraz z klapa sie zamykaja a po chwili sie otwieraja a alarm nadal jest włączony. poruszałem każda kostke w drzwiach posprawdzałem kable pod kierownica sprawdzałem poruszałem bo pomyślałem ze któryś może nie łączyć. i d*pa. możliwe ze od wilgoci to sie zesrało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...