Treść opublikowana przez Zygal
-
[B6 AWX] Kierownica
Zapodaj fotkę
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Ja użytkuję Valeo i jest ok
-
Gran Turismo 5
Ale w GT5 też gram.
-
[B5 AJM] Jakie tarcze
A może ATE lub Zimmermann
-
[ALL B7] Czujnik poziomu paliwa
Dokładnie podaj VIN poszukam
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja wymieniałem na przeglądzie na Vartę i jestem zadowolony
-
[B6 AVF] Przegląd 180.000 w ASO
Chyba nie latamy po ASO dla pieczątek, chyba , że się mylę
-
Gran Turismo 5
Ja giercuje w NFS hot pursuit na PS3
-
[ALL B6] Chrom lusterka w kombi-pomocy
Zrób sondę ja myślę, że raczej nie będzie to wyglądało
-
[B5 AHU] Ubytki płynu chłodniczego
Tak jak pisze SotoM sprawdź takie pierdoły często właśnie to jest przyczyną
-
[B6 AWX] Prośba o rade w zakupie felg
ET 35 jak najbardziej pasują
-
Uszkodzenie podczas cofania
No to ładnie wycenili. Ten InterRisk może nie taki zły jak o nim piszą
-
[B6 AVF] Przegląd 180.000 w ASO
Ja serwisu w ASO Seat i nie narzekam ani na usługi ani na ceny. A jak coś się dzieje to zawsze pomocni. Ale to nie reguła.
-
[B7 BLB] Problem z odpalaniem
Jutro zapytam kolegi miał cośpodobnego w Touranie. Chyba, że już sobie poradziłeś
-
[B5 AHU] Ubytki płynu chłodniczego
Ja kiedyś wymieniłem korek zbiornika i pomogło na ubywający płyn
-
[B7 BLB] Kiedy wymiana rozrządu
Ja wymieniany miałem przy 125 tyś a później przy 195 tyś ale to 1.9. Jak jesteś niepewny wczesniejszej wymiany to nie czekaj.
-
[B6 AVF] Diagnoza odgłosu przy silniku
A co mówi VAG ?
-
Felgi
To wiem w sumie mam dobrą cenę na jedne 16 ale myślałem jeszcze o firmie RIAL lub PRO LINE ale to już do samochodu brata
-
Opony Nokian
Akurat te to są opony letnie myślałem coś w cenie max 350 zł jeszcze chodzą mi po głowie ContiPremiumContact™ 2
-
Felgi
A jescze coś wam mówi firma od felg ATT ?
-
Opony Nokian
Co powiecie o Nokianach 205/55/16 ZG2 ?
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
Maxito, źle napisałem to nie były stuki tylko tak jak by waliło powietrze z lewej strony komory silnika koło filtra powietrza takie dudnienie. Gdybym wymienił popychacze około 200 tyś przebiegu problemu by nie było. Dopiero mechanik który naprawiał mi samochód powiedział, że w tych silnikach zalecana jest wymiana popychaczy przy około 200 tyś.
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
"uszkodzony hydropopychacz, prowadzi zniszczenia walka" dokładnie ja miałem stuki raz na tydzień ale nie czekałem tylko wymieniałem. Za wszystko zapłaciłem około 2 000 zł
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
Ja też miałem DUDNIENIE i po wymianie wałka i popychaczy wszystko jest OK.
-
[B7 BKE] Wałek rozrządu
Przebieg 215 tyś Kolega ma B6 i nalatane 260 tyś i spoko więc to napewno nie reguła