Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zygal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zygal

  1. Zygal odpowiedział(a) na Tomcio14 temat w Audi A4 B6/B7
    Zapodaj fotkę
  2. Ja użytkuję Valeo i jest ok
  3. Zygal odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale w GT5 też gram.
  4. Zygal odpowiedział(a) na kamil2803 temat w Audi A4 B5
    A może ATE lub Zimmermann
  5. Dokładnie podaj VIN poszukam
  6. Ja wymieniałem na przeglądzie na Vartę i jestem zadowolony
  7. Chyba nie latamy po ASO dla pieczątek, chyba , że się mylę
  8. Zygal odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja giercuje w NFS hot pursuit na PS3
  9. Zrób sondę ja myślę, że raczej nie będzie to wyglądało
  10. Tak jak pisze SotoM sprawdź takie pierdoły często właśnie to jest przyczyną
  11. ET 35 jak najbardziej pasują
  12. No to ładnie wycenili. Ten InterRisk może nie taki zły jak o nim piszą
  13. Ja serwisu w ASO Seat i nie narzekam ani na usługi ani na ceny. A jak coś się dzieje to zawsze pomocni. Ale to nie reguła.
  14. Jutro zapytam kolegi miał cośpodobnego w Touranie. Chyba, że już sobie poradziłeś
  15. Ja kiedyś wymieniłem korek zbiornika i pomogło na ubywający płyn
  16. Ja wymieniany miałem przy 125 tyś a później przy 195 tyś ale to 1.9. Jak jesteś niepewny wczesniejszej wymiany to nie czekaj.
  17. A co mówi VAG ?
  18. To wiem w sumie mam dobrą cenę na jedne 16 ale myślałem jeszcze o firmie RIAL lub PRO LINE ale to już do samochodu brata
  19. Akurat te to są opony letnie myślałem coś w cenie max 350 zł jeszcze chodzą mi po głowie ContiPremiumContact™ 2
  20. A jescze coś wam mówi firma od felg ATT ?
  21. Co powiecie o Nokianach 205/55/16 ZG2 ?
  22. Maxito, źle napisałem to nie były stuki tylko tak jak by waliło powietrze z lewej strony komory silnika koło filtra powietrza takie dudnienie. Gdybym wymienił popychacze około 200 tyś przebiegu problemu by nie było. Dopiero mechanik który naprawiał mi samochód powiedział, że w tych silnikach zalecana jest wymiana popychaczy przy około 200 tyś.
  23. "uszkodzony hydropopychacz, prowadzi zniszczenia walka" dokładnie ja miałem stuki raz na tydzień ale nie czekałem tylko wymieniałem. Za wszystko zapłaciłem około 2 000 zł
  24. Ja też miałem DUDNIENIE i po wymianie wałka i popychaczy wszystko jest OK.
  25. Zygal odpowiedział(a) na Zygal temat w Audi A4 B6/B7
    Przebieg 215 tyś Kolega ma B6 i nalatane 260 tyś i spoko więc to napewno nie reguła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.