-
[B5 AJM] Utrata mocy
Jutro jade na vag'a może uda się coś zdjagnozować i jakieś logi może dorwe to wrzucę na forum[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 14:59_________________________________________________Wywaliło mi taki błąd: Control Module Part Number: 038 906 019 AN Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G000SG 1301 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06435 1 Fault Found: 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-10 - - - Intermittent
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja założyłem komplet na przód :gwizdanie: Na razie po przebiegu 10tyś cisza jest sztywna :>i jeździ się super , jak będzie dalej czas pokaże. Dodam że cały komplet kosztował mnie 540zł
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
dzięki krzyniek w takim razie to musi być gdzieś przy masce
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
nie bo oba świecą kurczaki, gdzieś to musi być podłączone.... a Panowie jak bym zrobił skan usterek i wrzucił to może by coś pomogło?
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
Właśnie podobna jest ale od temperatury kostka jest podłączona do czujnika, bo o ile się nie mylę to czujnik jest w zderzaku?????? Ta kostka moja i ta na aukcji poniżej mają takie same nr. Czy możliwe jest żeby gdzieś był drugi czujnik?
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
Tak podłączony
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
Jakimś cudem udało mi się to zobaczyć zanim stało się coś gorszego. No tu wszędzie już obszukałem dokąd mogłem zajrzeć, chyba bez zdjęcia chłodnicy to nic nie zdziałamy
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
Brązowy jeden i drugi brązowy z fioletowym paskiem wzdłuż. Jest na niej taki nr: 1J0973702 >PBT< FEP 4/6 4B99
-
[Inne] Na zimnym nie zapali
Dzięki Rafi miałeś rację, taka pierdółka i tyle kłopotu narobiła Dzięki wielkie należy Ci się
-
[B5 AJM] Jakie tarcze
A co powiecie o tym zestawie? http://allegro.pl/tarcze-klocki-brembo-vw-passat-a4-a6-1-9-tdi-i1488689524.html czy może: http://allegro.pl/tarcze-klocki-przod-vw-passat-audi-a4-a6-febi-ms-i1486507668.html Co powiecie Mam AJM silnik 288mm tarczę. W opisie aukcji takiego silnika nie wymienili ciekawe czy będzie pasować?]A jak sprawdzić ile mam wskaźników zużycia na niektórych aukcjach jest napisane 2 gdzie indziej 1? Bez zdjęcia pewnie się nie obejdzie
-
[B5 AJM] Do czego ten kabel?
Witać wszystkich. Mam kłopot bo nie wiem od czego może być ten kabel http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43c08e78d27e010c.html Podejrzewam że podczas wymiany rozrządu musiał nie zostać podłączony. Wszystko działa jak należy, żadnych błędów mi nie wyświetla. Wydaje mi się że idzie z tą wiązką między wentylatorami do dołu. Byłem na kanale zdjąłem osłonę ale nigdzie nie widać gdzie on może być
-
[Inne] Na zimnym nie zapali
hmmm.... spróbuje tak jak mówisz A za umieszczenie nie w tym dziale to przepraszam, rozkojarzy jestem
-
[Inne] Na zimnym nie zapali
Witam Panowie mam pytanie, chodzi tu o Corse 1.0 na zimnym silniku nie chce palić tzn kręci ale nie załapie, rozgrzany pali elegancko. Co może dolegać Corsinie Zimnym można kręcić do zdychu baterii i nic z tego.
-
[B5 AJM] Jakie tarcze
No i dzięki Becio. Mam ATE 288mm. Żeby gość mi tak powiedział w sklepie to by było po sprawie. Można zamknąć
-
[B5 AFN] Amortyzator SACHS - dziwnie niska cena Allegro
Ja ostatnio kupiłem sachs'y w sklepie za 151 zł sztuka tyle że na tył to wiadomo że tańsze, rozeznałem się na allegro i w sklepie bardziej się opylało mi bo przynajmniej widzisz co bierzesz. pzdr :>
kamil2803
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta