-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Witam, Samochód sprzedany użytkownikowi baniamasterZe względu na powiększającą się rodzinę Przesiadłem się na Paska B7 w kombi DSG 170KM Można zamykać albo przekazać wątek nowemu właścicielowi auta.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Pokrowiec na bumerang
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Zamontowane Turbo z Xanti GT1549s Lampka z Superb Wycieraczki B5FL
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
Pokaż fotki wnętrza Masz szary środek na części ? Czy całe auto ? Brakuje mi uchwytu na wąż chłodnicy do pasa taki kawałek plastyku
-
Moduł automatycznego opuszczania lusterek po włączeniu biegu wstecznego
A czy możesz dostosować ten moduł żeby dodatkowo składał lusterka po zamknięciu auta centralnym zamkiem i rozłożeniu po otwarciu ?
-
Brak mocy czarny dym 1z
Problem rozwiązany !!! Uszkodzony był N75 a dokładnie popękała sprężynka i kawałki jej blokowały czasami jej prace i przesuwanie. Dlatego raz trzymał ciśnienie raz nie i dlatego właśnie od roku czasu obserwowałem że przy bucie nie trzymało mi ciśnienie tylko delikatnie drgało na zegarze. Obecnie po wymianie na nowy Pierbung ciśnienie trzyma wzorowo. Dziękuje wszystkim za pomoc i wskazówki.
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
Dzięki, powoli powoli ... Obecnie muszę się zając lakierem Zawieszonym pływakiem I porządnym odpowietrzeniem tylnych zacisków oraz wymienić sprzęgieł-ko na sprężarce klimy
-
Brak mocy czarny dym 1z
Problem rozwiązany !!! Uszkodzony był N75 a dokładnie popękała sprężynka i kawałki jej blokowały czasami jej prace i przesuwanie. Dlatego raz trzymał ciśnienie raz nie i dlatego właśnie od roku czasu obserwowałem że przy bucie nie trzymało mi ciśnienie tylko delikatnie drgało na zegarze. Obecnie po wymianie na nowy Pierbung ciśnienie trzyma wzorowo. Dziękuje wszystkim za pomoc i wskazówki.
-
Brak mocy czarny dym 1z
Wyczytałem na VW forum że można sprawdzić n75 oraz gruszkę w grupie 011 bassic setings na uruchomionym silniku powinna się poruszać ?
-
Brak mocy czarny dym 1z
To teraz pytanie do kogo z wawy można podjechać podmienić n75 ? A ten N75 Można na stole miernikiem czy jakoś sprawdzić ??
-
Brak mocy czarny dym 1z
Mam Kolektor z AWX i wszystkie łączniki gumowe wymienione na te z FMIC.pl a opaski są T-Clamp
-
Brak mocy czarny dym 1z
Nie turbo nie
-
Brak mocy czarny dym 1z
Witam, Problem mam następujący auto jakiś czas temu przestało doładowywać turbo, oraz czarny dym za mną Sprawdzałem szczelność zmieniałem opaski, czyściłem przepływomierz, wymieniony filtr paliwa i powietrza, Założona przezroczysta rurka miedzy pompą a filtrem(brak bombelków) Czyściłem czujnik temperatury powietrza w dolocie Pali zimno / ciepło od strzala Zaślepiony EGR Pompa 11 Kolektor AWX Chip Wskaźnik doładowania
-
Brak mocy czarny dym 1z
Witam, Problem mam następujący auto jakiś czas temu przestało doładowywać turbo, oraz czarny dym za mną Sprawdzałem szczelność zmieniałem opaski, czyściłem przepływomierz, wymieniony filtr paliwa i powietrza, Założona przezroczysta rurka miedzy pompą a filtrem(brak bombelków) Czyściłem czujnik temperatury powietrza w dolocie Pali zimno / ciepło od strzala Zaślepiony EGR Pompa 11 Kolektor AWX Chip Wskaźnik doładowania
-
B7 Crew
Panowie pomożecie ? Siostra cioteczna startuje w konkursie : https://www.facebook...2072613/?type=1